Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia jjja

Sex w owulacje bez zabezpieczenia

Polecane posty

Gość głupia jjja

czekam na okres, mial byc wczoraj, miesiac temu odstawilam tabletki, mialam wileeeelką owulacje bo to czulam ze tak powiem intensywnie, uprawialam sex z partnerem bez prezerwatywy, sosunek przerywany, 2 razy, mniej wiecej w odstępie 15 min... hahaha! nie wiem czy mam sie juz śmia czy płakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze staraniami powinnaś poczekać ze trzy miesiące. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie zostałaś zapłodniona.Wielka uciecha za 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jjja
właśnie... jakie jest ryzyko zapłodnienia w takim przpadku? tak procentowo? mniej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45% szans ale warunki bardzo sprzyjajace.... ja uprawialam seks bez zabezpieczenua 2 lata i dzieci nie mam ... chociaz u mnie to wina niefunkcjonujacyxh jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jjja
nie no u mnie jajniki funkcjonują raczej bez zarzutu, dosc regulranie chodzi do gin, i zawsze wszystko ok... 45%? hmm, teraz zalezy jak na to spojrzec, czy to duzo czy malo... haha, to prawie 50% :D haha, ehh, poczekam jeszcze, w koncu odstawilam tabsy, okres tez moze sie spoznic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie bylo wytrysku do srodka? Jak nie to szanse sa mniejsze niz 45%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jjja
nie, nie. do środka nie bylo, ale najbardziej niepokoi mnie ten drugi raz to byl odstep 15 min, i że tak sie wyraze wpost nie umyl penisa, tylko go wytrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tabsach to bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jjja
no czytalam o ciązy mnogiej po odstawieniu tabsów, eehh, czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30%, a nie 45%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem troche niesmiala w realnym swiecie, ale nadrabiam to przez sex telefon w sprosnych opowiesciach, o ktorych jestes w stanie sobie tylko pomarzyc. Jestem Kasia, moja fotka jest tutaj: http://sexphone.pl/23.html Jezeli chcesz by zawladnal nami szalony seks przez telefon zadzwon do mnie juz teraz i posluchaj jak szeroko potrafie rozkladac swoje nogi i wypinac jedrny tyleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ilonka, moją fotkę znajdziesz na http://ero.co.pl/ jestem nimfomanką bez żadnych zachamowań. chciałabym poznać kogoś na weekendowe przygody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy współżyciu w dni płodne (o ile są prawidłowo zaobserwowane) szansa na ciążę wynosi około 90%.Jednakże po odstawieniu pigułek zaleca się odczekać z tym około 3 miesiące (3 cykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei słyszałam, że seks podczas owulacji to ok 30% na zapłodnienie. To raczej niewiele. Nam całe szczęście udało się już za 2 razem. wystarczyło że brałam kwas foliowy i celowaliśmy własnie w owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×