Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy123

Sex w prezerwatywie a ciąża

Polecane posty

Witam ostatnio uprawiałem sex ze swoją dziewczyną, był to czas po jej okresie, moja dziewczyna prowadzi sobie kalendarzyk miesiączkowy tą aplikacje lecz ma nie regularne miesiączki. Z kalendarzyka wynikało że są to dni nie płodne, okrasu dostała 18.08 i trwał 5 dni był normalny a sex uprawialiśmy dwa razy w prezerwatywie Durex Extra Safe, pierwszy stosunek był 24.08 a drugi 27.08. Za pierwszym razem doszedłem po za nią a za drugim w niej lecz za drugim dokładnie sprawdziłem prezerwatywę, najpierw ją na pompowałem a później nalałem do niej wody i wszystko było okej, nic nie przeciekało wszystko ok, prezerwatywa się nie zsunęła ani nic, moje pytanie brzmi czy jest się czym martwić i czy jest możliwość zajścia w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejnym razem poukladajcie lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna dziewczyna ze ma chlopaka debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją dup/czyłeś to zapłodniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać mam do czynienia z bandą dzieci - Proszę o normalne wypowiedzi i osób które mają jakie kol wiek pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro prezerwatywa była cała to jak niby mogłeś ja zaplodnic?? Przeciez to jest proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak się pyta więc odpowiadajcie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda dzieci? Sam zadajesz pytania jakbyś miał co najmniej 12 lat i zero pojęcia o czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam skyny original mój chłopak zakupił w sklepie www.prezerwatywy.biz i jesteśmy zadowoleni, o niebo lepsze niż durexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pocałunek przez szybę też najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam spadaj, nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz proste. Ja chce się tylko dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wszystko jest w porządku, nie wiem po co ta panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja dziewczyna może być w ciąży. Zwłaszcza, gdy dała komuś na boku i ktoś ją bzykał bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kredki w piórniku już poukładane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadmuchałeś prezerwatywę i dodatkowo nalałeś do niej wody to była już zużyta. to znaczy, że użyłeś zużytą prezerwatywę. Ponadto guma z której produkowane są kondomy zawiera mikro pory przez które plemniki mają możliwość przedostawania się. Pamiętajmy, że plemniki są tak małe, że widać je dopiero pod mikroskopem w warunkach laboratoryjnych. Nie potrzebują dużej dziury widocznej gołym okiem aby się przedostać, wystarczą mikro pory w gumie. Tym którzy się biorą za współżycie i jako metodę antykoncepcji chcą stosować jedynie prezerwatywy polecam doczytać na ich temat w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×