Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skutki uboczne tabletek anty

Polecane posty

Gość gość

Witam. Obecnie jestem w polowie trzeciego blistra tabletek anty Seasonique (bez przerwy). W tym miesiacu calutki miesiac krwawie a od 3 dni na tyle ze myślałam ze to okres, strasznie bolą mnie oba jajniki a zwlaszcza jak wstaje a do tego kolo 5 razy w ciagu godziny musze isc do toalety. Czasami zapomniałam tabletek ale brałam na drugi dzień. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaA
Niestety normalne. Po roku brania: 1. Przytyjesz 10-20 kg 2. Nabawis się grzybicy układu rodnego 3. Na twarzy pojawi się łojotok a włosy zaczną się makabrycznie przetłuszczać 4. Sutki staną sie obolałe i obwisłe 5. Popadniesz w nerwicę i/lub depresję To tylko niewielka część czekających cię skutków ubocznych. Układu hormonalego bezkarnie oszukiwać się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej odczuwa wagina ,która jest wycierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda to na skutki uboczne. Może pomyśl o zmianie antykoncepcji na niehormonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a może to problem z pęcherzem moczowym ?? Jak dla mnie to nie skutki uboczne pigułek, ja przy stosowaniu pigułek vines, miałam podobnie co chwila do toalety, az w końcu lekarka zrobiła usg i powiedziała,ze pęcherz jest ogromny i trzeb ago wyleczyć bo jest zapalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyczka
należałoby chyba podkreślić wielkimi literami i jeszcze na czerwono, że objawy niepożadane moga sie pojawić gdy tabletki będą źle spasowane, a bywa i tak. Sama przez to przechodziłam i ostatecznie zdecydowałam sie na wkładkę hormonalną levosert bo uwalnia tylko jeden hormon. pozwolila tez uregulowac mój cykl miesiączkowym, z którym mialam problemy wlasciwie od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutkami są też wytarte scianki pochwy w czasie częstych stosunków jakie gwatantują tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam o zmiane antykoncepcji, ale hormony są jednak najskuteczniejsze a nie chcę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×