Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahahadkakjsakdak

śluz płodny w fazie lutealnej

Polecane posty

Gość ahahadkakjsakdak

Czy możliwy jest typowo płodny śluz, taki jak białko jaja kurzego pod koniec fazy lutealnej? Ostatni cykl skrócił mi się o kilka dni, owulację miałam 13 dc, wtedy ból owulacyjny i typowo płodny śluz. Około 5 dni przed okresem kochaliśmy się bez zabezpieczenia i śluz płodny wrócił. Utrzymywał sie do miesiączki. Z początku bałam się , że może choroba przesunęła mi owulację a tamte wszystkie objawy(wzrost temp.boól okołoowulayjny)były spowodowane czym innym. jednak okres przyszedł jak zwykle 12 dni po owulacji.W takim razie skad śluz bardzo płodny pod koniec cyklu? (taki jak białko jaja kurzego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llila
Może miałaś 2 owulacje też tak się zdarza,a powiedz czy miałaś taki normalny okres czy mniej obfity? Bo bywa tak że kobieta jest w ciąży i ten 1 okres dostaje mimo ze jest w ciąży. Może zrób sobie test bo jeśli nie ciąża to miałaś 2 owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
przed miesiączką -ok.2dni- mam taki śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahadkakjsakdak
ale temperatura wskazuje na tylko jedna owulacje. a okres jest bardzo obfity jak zwykle. zastanawia mnie czy jakoś podświadomie mogłam sobie wywołać zmianę hormonow i stad ten sluz, bo bardzo bym chciala dzidziusia ale z pewnych wzgledow jeszcze czekamy. gdzies slyszalam ze owulacja moze byc wywolana spontanicznie, ale to chyba bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×