Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sluz z krwia

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Mam cykle regularne ostatni okres mialam 26.06 w polowie cyklu zauwazylam sluz z nitkami krwi bylo to tylko jednorazowe pozniej sluz byl ciagnacy w miedzyczasie bolal mnie jajnik mam nadzieje ze oznaczalo to wylacznie wypiszczenie komorki jajowej.. Uprawiamy z partnerem petting nie doszlo neszcze do pelnego stosunku dzis rank bolalo mnie pod rzusze jak na okres Bo wlasnie dzis powinnam go dostac lecz nie dostalam a zwyjle mam cykl regularly co do dnia co to moze oznaczac? Czy jest to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to oznaczało implantację. U Ciebie mogło być oznaką owulacji. Szans na ciążę u Ciebie zbyt dużych raczej nie ma. Miesiączka może się spóźnić ze względu na upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromną nadzieję ze to tylko owulacja. Czy może dojść do zapłodnienia jesli partnerowi pocieknie z penisa, niw mowie o spuszczeniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takie nitki krwi w śluzie mogą być oznaka dni plodnych czy tylko i wyłącznie zapłodnienia? Byly jednorazowe a od razu po tym sluz miał konsystencje surowego kurzego jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po implantacji śluz jest gesty i raczej białawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie powinnam być w ciąży? Jeju wszystko tylko nie dziecko w takim wieku naprawde :cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszym ciagu nie mam okresu niesapmowicie sie stresuje mimo ze uprawialiśmy prtting a nie pelny stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam, że to owulacja. Pamiętaj ze może się zawsze przesunąć. Zacznij sobie potwierdzać swoje interpretacje jakimś urządzeniem. Z tego co sie orientuję bardzo dobra jest Afrodyta na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde bardzo dziekuje :c jestem tak zestresowana ze robi mi się niedobrze i wmawiam sobie znów ze to przez zapłodnienie nie czuje bólów mendtruacyjnych tylko przez okolo pól h czułam bol 3 dni temu. czyli fxien przed wyznaczonym oktesem mam nabrzmiale piersu od fwo do trzech dbi mam nadzieje ze niebawem dostane okres a co mogm oznaczac sluz z niktami krwi w polowie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh w dalszym ciągu brak okresu :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie jakieś pomysły? Pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest okres!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używa któraś z was jeszcze tej afrodyty? rzeczywiście się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja ją mam. Używam jej ponad pół roku i bardzo dobrze pokazuje dni płodne. Mogę ją polecić wszystkim kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×