Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śluz z pochwy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 18 lat i mam problem ze sluzem, ktory wydobywa sie z pochwy. Jest on taki jaki powinien byc, ale kiedy chodze i mam ubrane stringi to przesiaka mi przez majtki, a niekiedy nawet spodnie i mam mokre plamy dlatego od jakiegos czasu przestalam nosic stringi, bo przeszkadzalo mi kiedy mialam wszystko mokre... ale chcialabym moc je nosic, bo moj chlopak bardzo lubi jak mam na sobie takie majteczki. Co mam zrobic, zeby ten sluz przestal leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerobić się na chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spec ds probiotyków
W określonych dniach cyklu miesiączkowego u kobiety pojawia się więcej śluzu, nie powinno tak jednak być przez cały czas. Proponuję zastosować probiotyk ginekologiczny dopochwowo przez 7 dni oraz umówić się na wizytę kontrolną do lekarza. Po więcej informacji na temat zdrowia intymnego zapraszam na stronę invag.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Byc może te stringi Cie podrażniają, ocierając cały czas miejsca intymne i stąd zmieniony śluz. Spróbuj mimo wszystko zakładać bawełniane majtki, tez są koronkowe i fikusne, nie tylko barchaniaste :) Poza tym zastosuj tygodniową kurację probiotykiem Lactovaginal, który normalizuje ilość wydzielny z pochwy, stosowany jest w leczeniu upławów więc powinien Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi, mam nadzieje, ze ten lek cos zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po tej tygodniowej kuracji bede musiala kiedys ja powtorzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś z tym zgłosić się do ginekologa (np. do gabinetu http://www.mediluxclinic.pl/). Wtedy będziesz wiedziała czy nie jesteś na nic chora na przykład. Zarazić się grzybicą pochwy wcale nie jest tak trudno, wystarczy np. skorzystać z toalety publicznej w centrum handlowym. Niestety tam czają się różne zarazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Stosujac Lactovaginal częściej, np kilka kapsułek w miesiącu zapobiegasz powstawaniu infekcji intymnych czy upławów dlatego warto po niego wracac, zwłaszcza po miesiączce kiedy flora bakteryjna pochwy jest osłabiona i łatwiej wtedy o infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa np. do gabientu www.sofimed.pl w Krakowie gdzie sama chodzę i sprawdziła czy wszystko jest w porządku. Skoro ten śluz masz ciągle to to nie jest normalne i może coś złapałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje też cos takiego jak wkładki. cieniutkie, praktycznie niewyczuwalne, wersja do stringów też jest. majtki pozostają suche i czyste i nic nie jest mokre. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że wizyta u ginekologa Ci nie zaszkodzi, a tylko pomoże i uspokoi. Sprawdzisz czy jest wszystko ok, możesz pójść np do ginekologa www.godulahope.pl. A wkładki na początek to nie jest zły pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, zacznij używać wkładek i idź kontrolnie do ginekologa. To, że masz śluz nonstop nie jest normalne. Możesz pójść do mojego ginekologa www.piotrromanczuk.pl, mam do niego zaufanie, jest zawsze bardzo pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje te tabletki lactovaginal, zobacze czy cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy byłam w Twoim wieku miałam podobny problem, czasami ten śluz mnie podrażniał, powodował pieczenie i rozwijała się infekcja grzybicza, więc nie bagatelizuj problemu. Zrezygnuj ze stringów na rzecz bawełnianej bielizny, probiotyk to dobre rozwiązanie, lactovaginal stosowałam w ciąży, dzięki czemu nie męczyłam się z infekcjami. Do podmywania stosuj specjalny płyn o właściwym pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×