Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciupciaczek1234

spoźnia mi sie okres

Polecane posty

Gość ciupciaczek1234

Cześć, mam problem spóźnia mi sie okres, ale od początku w grudniu i miesiące przed miałam okres tak w połowie 13, 11, 12 jakoś w tych dniach potem mi się spóźnił i w styczniu dostałam 24 okres trwa u mnie zawsze 7 dni, teraz minął luty i początek marca okres się nie pojawił.. nie wiem czy dostane go znowu jak miałam czy coś jest nie tak? w lutym jakoś pod koniec czułam ból prawego jajnika, nie czułam żadnych innych dolegliwości na spodziewaną miesiączke, jajnik o ile to on nigdy mnie nie bolał , a od wczoraj mam wzdęcia, boli mnie brzuch i co chwile lub dluzsza chwile mam gazy.. robiłam 2 testy ciązowe wtedy jak dostalam okres 24 i 1 marca wynik negatywny, z partnerem robiłam to jakoś na początku stycznia nie pamietam dokladnie, od tamtej pory nie współżyliśmy.. więc w ciązy nie jestem raczej?? , a seks z prezerwatywą.. miałyście kiedys cos podobnego? co może mi dolegać? ps soy za bledy jak jakies sa pisalam na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak był okres to ciazy nie ma. Jeśli masz wątpliwość to powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak pamięci.Dobrze ze wiesz kiedy ci/potworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ! Nie patrz się co cie boli ! W ciążę trudno zajść zdarzają się przypadki że uda się za pierwszym ale to trzeba mieć szczęście lub pecha zależy jak na to patrzymy . Ja np Miałam 3 stosunki Bez zabezpieczenia i za każdym razem byłam pewna, że to ciąża bolące sutki, zawroty głowy, senność, spóźniony okres mogę tak wymienić do woli a wiesz czym to było spowodowane obawami przed niechciana ciąża . Myślę, że nie jesteś w ciąży . Czekaj na okres ale proponuję zrobić test ciążowy bo pewnie masz stres i dlatego okres nie chce przyjść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałaś okres więc nie panikuj, nie jesteś w ciąży, tym bardziej, ze się zabezpieczaliście. jeśli jednak prezerwatywa to dla was za mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie, albo współżyjcie tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, ale nigdy nie wyznaczałam sobie dni płodnych. nie wiem jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia w miesiączkowaniu mogą mieć bardzo wiele przyczyn, mogą to być zaburzenia hormonalne , być może zespół policystycznych jajników. Poszperaj w necie, może być portal zdrowia seksualnego, notuj dokładnie daty miesiączek , poczytaj kiedy sa dni płodne ,ale przede wszystkim polecam wizytę u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×