Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia3006

Spóźnia mi się okres

Polecane posty

Witam spóźnia mi sie okres 18 dni nie brałam żadnych antybiotyków powinnam dostać 30 kwietnia a do tej pory nic.... Co to może być... Boje się :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perta
Lepiej zrób test, albo idź do ginekologa bo może hormony ci wariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli współżyłaś zrób test, jeśl nie idź do ginekologa, zleci badania, może masz coś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajniki mnie bolą i brzuch tak jak bym miała dostać okres.... Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A boję się zrobić testu.... :( bo boję się ze pozytywny wyjdzie... a ja jeszcze za młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś "za młoda" to nie uprawiaj seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
jeśli nie jesteś w ciąży to zrobienie testu tego nie zmieni ;) a jeżeli jesteś to lepiej wiedzieć wcześniej i zacząć planować dalsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że się boisz nie rozwiąże twojego problemu. Zrób test i wtedy będziesz się zastanawiać co dalej. Dziecko w młodym wieku to jeszcze nie koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze się boisz nie rozwiąże twojego problemu, zrób test i wtedy wiesz na czym stoisz. Ciąża w młodym wieku to nie koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zrób test ciążowy.Po 18 dniach powinien być już wiarygodny.Gdyby wyszedł negatywny, stawiałabym na przesunięcie owulacji lub stres.Zacznij obserwować swoje ciało, zwłaszcza jeśli uprawiasz seks.Nie będziesz tak bała się ciąży.Albo kup tester Donna lub Afrodyta (wydatek około 100 zł na Allegro).Bardzo ładnie pokazuje ze śliny dni płodne i niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam akurat taki tester, konkretnie Afrodytę i jestem bardzo zadowolona, także również mogę go polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest już dobrze nie dawno dostała okres i już teraz jestem po okresie. Robiłam 10 testów i każdy wyszedł negatywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.30 Mam akurat taki tester, konkretnie Afrodytę i jestem bardzo zadowolona, także również mogę go polecić nie jestem autorką ale spodobał mi się tester i go kupilam. Widziałam już pierwsze paprotki więc faktycznie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×