Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spózniajacy się okres 6 dni

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mój okres zazwyczaj był regularny a teraz spoznia mi się 6 dzień,dwa testy ciązowe wyszły negatywne9było pare dni odstepu miedzi nimi) ,dodam ze od grudnia nie współzyje i ostatnia miesiaczka była regularna co do dnia.. Na poczatku stycznia brałam antybiotyk na zapalenie zatok. Nie mam żadnych objawów jedynie co wysypało mnie troche na buzi jak zwykle przed okresem ,ale nadal nic nie ma i zaczynam się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaką pomoc liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy antybiotyk miał jakiś wpływ na przesuniecie się miesiaczki? czy moze jestem w ciazy ? (ale to chyba jest małoprawdopodobe bo musiałabym być juz bity miesiac w ciazy wiec testy wyszłyby pozytywne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. mógł mieć 2. co do ciązy to dla pewności zrób betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc od bzykania to moze być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dzis mija 6 dzien, jak spoznia mi sie miesiaczka. Zawsze mialam regularne cykle... max bylo 2 dni spoznienia.. W tym miesiacu zauwazylam cos dziwnego. Okolo 6 dni od przytulania sie z chlopakiem ( nie doszedl we mnie) mialam jednorazowe plamienie. Tzn po zalatwieniu sie na papierze zauwazylam sluz zabarwiony na bladorozowo. Myslalam, ze miesiaczka zacznie sie szybciej- jednak tak sie nie stalo. Nie ma jej do dzis. Pobolewa mnie delikatnie podbrzusze, gdzie zawsze przy zblizajacej sie miesiaczce byl to bol nie do zniesienia. Przed miesiaczka zawsze bolaly mnie piersi.. teraz mnie nie bola.. Chce poczekac jeszcze pare dni, jak nie dostane miesiaczki zrobie test.. Chcialabym podpytac czy moze to byc ciaza? Czy moze wplyw na to ma fakt, iz od poczatku maja zaczelam sie zdrowo odzywiac, odstawilam slodycze i napoje gazowane itp? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziecko kochane.Miesiączka występuje normalnie 10-18 dni po owulacji.To brązowe plamienie które miałaś, prawdopodobnie było plamieniem okołoowulacyjnym.Ale jeśli było to 6 dni po "przytulaniu się" (tak zrozumiałam) to ciąża jest mało prawdopodobna.Plemniki żyją w ciele kobiety 3-5 dni (dlatego też tyle działają pigułki "po").Ciążę można zacząć podejrzewać, jeśli miesiączka spóźnia się o co najmniej 7 dni.Zrób test w tym terminie, a jeszcze lepiej-14 dni po ostatnim stosunku.Jeśli będzie negatywny, a miesiączki nadal nie będzie, świadczy to o przesunięciu (zahamowaniu) owulacji, na co, oczywiście, może mieć wpływ zmiana diety, a również stres.Kiedyś miałam cykl 89-dniowy i nie byłam w ciąży.Jeśli nie jesteś w ciąży, dobrze Ci radzę.Zacznij obserwować swój cykl.Jest to bardzo łatwe np.z mikroskopem owulacyjnym na ślinę.Dopóki nie wiesz-a bez obserwacji nie wiesz!-kiedy masz płodne dni, lepiej się zabezpieczajcie, zamiast liczyć na "nie skończył we mnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×