Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nusiaAa

Spóźniający się okres, biała wydzielina itp.

Polecane posty

Gość nusiaAa

Witam, ostatni okres dostałam 14 października, dzień wcześniej pojawiły się plamienia. Licząc od dnia krwawienia następny okres powinnam dostać wczoraj. W 12-17 dniu cyklu miałam kilka zbliżeń z moim partnerem. Nie poszliśmy jednak "na całość". Od dwóch dni pojawiła się gęstsza biała wydzielina, nie boli mnie brzuch jak przed okresem, a miesiączkuję dość boleśnie. Czy są już powodu do niepokoju? Czy tak jak radzi mi mój partner powinnam sie po prostu wyluzować i czekać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Dzięki za szalenie poważne potraktowanie mojej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozumiem jak mozna
uprawiac seks i mowic, ze nie poszliscie na calkosc? przeciez stosunek przerywany to nie antykoncepcja i trzeba sie pozniej liczyc z ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Nie uprawialiśmy seksu, przecież mówię tylko o zbliżeniach. Rozumiem, że mamy XXI, ale nie każdy od razu rzuca się w wir seksu. Niepokoi mnie ta biała wydzielina oraz to jak ma się ona względem spóźniającego się okresu. Może po prostu wystarczyłaby Luteina? Pytam, bo może któraś z Was miała podobnie, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży
Bardzo poważnie potraktowałam temat, co mam jeszcze napisać? Zrób test, to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Tu nie chodzi o ciążę. Na 99% wykluczam tę opcję. Interesuje mnie zależność, o którą pytałam kilka postów wyżej. Ewentualnie jakies porady co do przyspieszenie okresu, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży
Tu chodzi o ciążę, niestety, co się tak napirzasz? Zbliżenia - jak to nazywasz- doprowadzają do ciąż zdumione panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia skad wiesz
ze nie jestes w ciazy?... powiedz jak wygladaly twoje "zblizenia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma887
jA MYSLE ZE W CIAZY NIE JESTES, OKRES SPOZNIA CI SIE PEWNIE PRZEZ STRES, JESLI MASZ BIAŁĄ WYDZIELINE TO POCZEKAJ JESZCZE 2, 3 DNI I NA PEWNO PRZYJDZIE, AHA I ODPOWIEDZ NA PYTANIE JAK TO NIE POSZLISCIE NA CALOŚĆ? CZYLI BEZ ZABEZPIECZENIA ALE NIE DO KONCA? W TAKIEJ SYTYACJI W CIAZY MOZESZ BYC NA 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży
No przecież jej to wszystkie klarujemy, a Ty zataczasz koło i mówisz to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia skad wiesz
przez petting tez mozna zajsc w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
mamma887 - wyżej znajdziesz odpowiedź na to, skąd moja pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
nusia skad wiesz - wiem, że można, ale nadal moje pytanie dotyczy białej wydzieliny i przyspieszenie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży
biała wydzielina pojawia się, bo jesteś w ciąży, okresu nieprzyspieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
niestety jesteś w ciąży - odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś w ciąży
co mam sobie k...wa odpuścić? Mówię jak jest, ćwoku głupi! Urodziłam 3 dzieci, WIEM, jak wygląda początek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Odpuście sobie motyw ciąży. Niech zaczną wypowiadać się osoby, które mogą odpowiedzieć na moje powyższe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
niestety jesteś w ciąży - współczuję całej tej trójce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma887
a wiesz o tym ze wystarczył tylko mały kontakt z plemnikami? np na udzie czy palcu i przez to tez mozesz byc w ciazy? ale nie panikuj-zrób test i bedzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
mamma887 - wiem, ale bez wytrysku trudno o plemniki. jasne jest jeszcze płyn ejakulacyjny, wiem wiem. ale pytam o cos innego i oczekuję odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma887
no to mowie- zrób test , wtedy bedziesz pewna, jesli na 100 % jest przekonana ze w ciazy nie jestes to po prostu poczekaj, okres ma zawsze prawo sie spoznic o kilka dni, np ze stresu, badz zmiany klimatu, mysle ze narazie nie ma sensu brac luteiny, a okresy masz z reguły zawsze regularne jak w zegareczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Na początku było mega nieregularnie (zaliczyłam leczenie hormonalne itd.), ostatnio względnie się unormowało (różnice 2-4 dni). Więc wiem, że nie ma co panikować, tylko ylko ta biała wydzielina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozooooooooooo
plemnik na palcu czy tym bardziej udzie nie =100%ciaży! i to piszą matki?! dziewczyno skoro nie wspołżyłaś to raczej w ciąży nie jesteś! być może masz jakąś infekcję choćby np:drożdzaki!wybierz się do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
o zgrozooooooooooo - dzięki, wreszcie pojawił się jakiś sensowny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! kotek ja tez nie raz tak mam ,nic sie nie martw najdalej pojutrze będziesz miała miesiączkę::) to normalne ,moja ginekolog mówi ze nie które kobiety tak reagują ,na przyjście okresu:) wiec nic się nie martw!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozooooooooooo
wiem tu czsem a nawet b.często poptchają takie pierdoły ,że szok! każda jest taka mądra .......szkoda gadać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaAa
Nadiya26l - dziękuję za ciepłe słowo i pierwszą konstruktywną odpowiedź na moje pytanie - buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozooooooooooo
no właśnienie wszyscy jestesmy jednakowi i inaczej reagujemy na podobne bodzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×