Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spóźniający się okres

Polecane posty

Gość gość

Witam, od 8 dni spóźnia mi się okres. Wcześniej cykle mialam dość regularne ok. 30dni. Teraz w polowie cyklu mialam obfite brązowe plamienie z tzw strzępkami i trwalo 5 dni. Ostatnio troche baraszkowaliśmy z chlopakiem ale nie doszlo do współżycia. Czy mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie bzykałaś to nie zaciążyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, przyczyną pewnie jest coś innego. Jesli się niepokoisz to udaj się do ginekologa. Plamienia takie mogą się zdarzać podczas dni płodnych, niektóre kobiety tak mają. dlatego warto jest obserwować swoje cykle na bieżąco. Jeśli będziesz mieć problem z prawidłowym wyznaczaniem jego faz sięgnij np po tester na śline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak samo a w ciazy nie jestem. Coś mi się tam poprzestawialo po prostu :D no ale u ciebie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co raz częściej na forum polecają ten tester na ślinę. Jak on właściwie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie. Jeśli to za mało, to wejdź sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - zastanawiasz się nad aborcją, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Zespół Telefonu Zaufania i Netporadni to grupa specjalistów z wielu dziedzin zawodowych. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskasz informacje z różnych obszarów wiedzy,w zależności od potrzeb. Łączy nas przekonanie, że jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne  a także wiedzę z zakresu: 1. medycyny, 2. farmakologii, 3. procedur wsparcia instytucjonalnego, 4. psychologii, 5. prawa, tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaaaa ! To jakaś paranoja ! Nie uprawiać seksu i pytać czy jest się w ciąży!! Hahaha może Jesteś druga Maryja na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×