Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość marti_

Witam! wiem, że podobnych tematów jest mnóstwo, ale dziewczyny na innych tematach są ze sobą zżyte i ciężko jest się "wbić". Może są dziewczyny które zaczynają i są w trakcie starań o malucha smiech.gif zapraszam do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej Marti:) Więc dołączam do nowego tematu :) my staramy się już od kwietnia 2012 ... jutro dzwonię do ginekologa i chcę się przebadać ponownie... jestem pod stałą kontrolą gin ale poproszę o badanie hormonków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Ja też się podłącze:) bo inne topiki tylko śledzę. Staramy się już prawie 2 lata:( ale dopiero od nie dawna zaczęliśmy leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Mąż robił seminogram i jest w miarę ok. Ja na razie jestem po pierwszej wizycie... I gin wspomniał na start o HSG, i powiem szczerze że trochę się boję tego badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
A stosujecie jakieś wspomagacze? Ja 2 cykl piję zioła o. Sroki. Zobaczymy czy efekt jakiś będzie... No i folik oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady ja jeszcze żadnych konkretnych badań nie robiłam więc jestem ciekawa co mi powie ciekawego lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
super że jesteście dziewczyny :D pierwszy raz zakladam tu temat i myslalam ze nikt nie odpisze ja sie nie lecze i moj maz tez nie bo problemow nie mamy. Mam juz jedno dziecko 2 letnie wiec leczenie raczej zbedne. poki co zaczynamy pierwszy cykl staran, biore kwas foliowy, witaminy, no i zelazo bo ja mam z tym problem. a jak u Was? starania o pierwsze dziecko ? ktory cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
U nas starania o pierwsze... marti_ co masz? Synka czy córcię? Długo się wtedy staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
lady jest synek. wtedy nie bylo staran poprostu no co tu duzo mowic wpadka, ale najwspanialsza jaka tylko moze byc w zyciu :D duzo radosci mam w domu teraz- generalny bajzel i halas. dziwie sie jak wczesniej moglam zyc bez niego. dlatego sa to moje pierwsze starania, swiadome heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
No to fajnie masz:) Myślę że jak zaciążysz to pociągniesz nas szybciutko za sobą :* Aniulka a wcześniejsze badania miałaś ok? A mąż się badał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady wcześniej jakiś torbiel się trafił (wyleczone) i bakteryjka (nie groźna) cytologia 2 gr. ale już wszystko jest ok. Jak wspomniałam lekarzowi że staramy się o dziecko to powiedziała że nie widzi żadnych przeciw wskazań. Mąż nie robił badań bo twierdzi że z nim jest wszystko ok.... Już nie wiem jak mam go namówić na te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Aniulka musisz jakoś ponaciskać na męża. Mój akurat nie miał oporów. Co prawda wyniki bez rewelacji ale mieści się w normie. Może wytłumacz mu jak dokładnie wygląda badanie i że możesz z nim pójść. Ja ze swoim byłam. Jeszcze się śmialiśmy bo pokoik baaardzo przytulny, tv i kino domowe lepsze niż w domu mamy a tu 10 minut i po wszystkim :) i mówiłam mężowi- pooglądajmy trochę TV bo za 130 pln. to się nam należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
lady ale agentka z cb:) no ja mu już wiele razy to tłumaczyłam. A z jakiego województwa jesteście?? Słyszałyście o ziołach ks sroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Mogę i ja do Was dołączyć? My staramy się od 5 lat ze sporymi przerwami, a teraz zaczynamy kolejną turę starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
witam czy mogę się do was dołączyc.ja jade na wspomagaczach juz trochę przeszłam i zrobiłam dużo badan ,a teraz biorę się za zioła o.sroki. lady nie bój się tego badania to prawie ze nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_
siema dziewczyny! super ze nas jest wiecej, wiecej osob do wzajemnego wspierania sie bo czesto jest tak ze ciezko sie rozmawia o takich sprawach z rodzina, znajomymi a w sieci jakos latwiej no i sa osoby z podobnymi problemami i rozterkami u mnie troche ciezko teraz z pisaniem bo syn chory, kaszel i w ogole masakra ale czytam na biezaco :D nowe dziewczyny napiszcie cos o sobie -wszystkich zapraszamy do naszego klanu czarownic- bedziemy czarowac tak ze kazda do konca roku zaciazy- pasuje? :D a co do badan facetow, mino ze nie mam takich doswiadczen wydaje mi sie ze faceci tacy sa wrazliwi na punkcie wlasnych zdolnosci, meskosci i zdolnosci prokreacji- delikatny temat lece bo mlode kaszle strasznie, pewnie noc mam z glowy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka23
jakie badania trzeba zrobic zeby sprawdzic swoja plodnosc? i czy one sa platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
blondyneczka-na początek na pewno hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka23
to platne badania?/ nigdy nie robilam zielona jestem jesli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
mozna zrobic na kase chorych,fsh tsh lh prolaktyna ,progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka23
a co powinnam powiedziec pani doktor ze po co jak i gdzi ete badania? czy moze mi wykonac je bo co? tak bez powodu moge je zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
powiedz lekarzowi ze staracie sie o dziecko i ze sie nie udaje co masz robic dalej a lekarz juz sam ci powie zeby zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
mozesz zrobic na wlasna reke ale zaplacisz za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
kasiu od kiedy zaczynasz z ziółkami?? ja cały czas rozważam nad nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
marti mnie też wczoraj dopadło choróbsko :( niech synek szybko zdrowieje :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_29
anulka ja dopiero zamówiłam po niedzieli dopiero bede miec i niewiem jak to zaczynac czy mozna brac w pulowie cyklu,moze ktos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Kasiu czytalam ze od pierwszego dnia cyklu, ale moze ktoś sie wypowie kto ma lepsze doświadczenie z tymi ziolami. Zamówiłaś na Allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy mogę sie do Was dolaczyc ? Staramy sie z mężem 4 cykl o dziecko na razie czekam, za 4 dni bede testowac. Nie czuje sie tak jak zwykle przed @, nic mnie nie boli, nie wzdęło mnie, no ale nadziei sobie nie robie, wole sie zaskoczyc niz rozczarowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ! :) Dołączam się :) Ja staram się o maleństwo 7 miesiąc.. Czekam na @.. Mam nadzieje, że jednak nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Dzień dobry kobietki :) Fajnie że nam się grono powiększa. Kasia29 ja już piję drugi cykl te ziółka. @ była o czasie ale dużo mniej obfita, także jakoś tam te zioła działają. Zobaczymy co dalej będzie. Miałam jutro mieć wizytę ale niestety nie dam rady pojechać, bo mam chaos w pracy i mnie nie puszczą wcześniej :/ Co do hormonów ... mój gin chce zacząć od HSG, a o badaniach hormonów póki co nie wspomniał... Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×