Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starania o ciaze singielki

Polecane posty

Gość gość

Staram się zajsc w ciaze ze względu na mój wiek juz powinnam a nie mogę tzn nie udaje się. Zostałam sama wiec nie mam partnera na razie biorę kwas foliowy I próbuje dalej. Jak pójdę do lekarza na badania to będzie się pytał o to z kim się staram?a jak powiem ze nie mam stałego partnera to czy będzie to źle wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę, starasz się zajść z przypadkowym gościem? Dojrzałe po chuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak staram się ze znajomym oczywiście on nie będzie o n8czym wiedzieć wiec to nie jest przypadkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko na pewno ci podziękuje pewnego dnia za zmarnowane życie. Żałosne. Kota sobie kup. I piszę to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.39 zmarnowane? a jakby tatus zmarł kiedy było małe to byłaby różnica? a bardziej czy mniej by sie marnował gdyby tatuś np zaliczył wpadkę i potem olał mamusie i nie płacił alimentów. albo jakby sie stale w domu żarli jak w większości polskich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile znasz takich przypadków, że ojciec umiera, zanim dziecko się urodzi? Z resztą, jeden pies. Tak samo zmarnowane życie. Żałosne jak laski robią sobie dzieci z kim popadnie i potem płaczą, że tatuś dał nogę. Takiego sobie jedna z drugą wybrała. Robienie sobie dziecka "bo ja tak chcę", bez szansy stworzenia mu pełnej rodziny to szczyt egoizmu i debilizmu równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam żebym robiła coś złego tak akurat wyszło ze zostałam sama rozstałam się z facetem z którym chciałam mieć dziecko. Jestem kolo 40tki i trudno będę mieć je sama! Wiele osób jest samotnych z dziećmi i co oni też mają nasrane w głowach? Będę najlepsza mama na świecie a tata się znajdzie spokojnie a ja nie będę czekać na menopauze kiedy to będzie za późno na macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś koło 40-stki? To już jakieś 10 lat za późno. Szczególnie na samotne macierzyństwo. A tata, nie czarujmy się, nie znajdzie się. Nie licz na cud, że facet w okolicach 50-tki będzie chciał się zajmować cudzym dzieckiem idącym do komunii. Nie będzie. Nie rób sobie nadziei. A tak dla przykładu: mój ojciec umarł mając 49 lat. Gdybyś umarła w tym samym wieku, co by się stało z Twoim dzieckiem, autorko? Kto by się nim zajął? Dom dziecka to fajna perspektywa, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kim jesteś, że mówisz komuś, kto jeszcze jest płodny, w jakim wieku ma rodzić dziecko i jak ma żyć, być wyrocznią, czy ktoś się nim jeszcze zainteresuje? Też nie pochwalam niepełnych rodzin, ale jakość Twych argumentów mnie powala. "A tak dla przykładu: mój ojciec umarł mając 49 lat. Gdybyś umarła w tym samym wieku, co by się stało z Twoim dzieckiem, autorko? Kto by się nim zajął? Dom dziecka to fajna perspektywa, nie powiem." Mam nadzieję, że Ty nie planujesz żadnych dzieci, bo jeśli umrzesz Ty, Twój mąż i Twoja rodzina zginie w wypadku, dom dziecka to niefajna perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara? Chyba śmieszna jesteś. Chyba mało widziałaś w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 - mało prawdopodobne, że całą rodzinę trafi szlag. Na raz. Jak się jest samotnym i w ryzykownym wieku, to... sorry, życie takie już jest, że jak się ma coś zjebać, to się zjebie. Ja osobiście dzieci nie planuję. Pracuję z nimi, wystarczy mi do końca życia. Napatrzyłam się na moich podopiecznych: autystyków, opóźnionych, z zespołem Downa. 90% z nich mamusie urodziły w okolicach 40-stki i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wiem ze powinnam się spieszyć nie mam czasu na szukanie faceta z reszta dopiero ci się rozstałam wiec jeszcze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×