Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubionajaa

Stosunek.

Polecane posty

Gość Zagubionajaa

W 9 dc (cykle 30-35) uprawialam sex z moim chlopakiem. Czyli 3 dni po okresie. W prezerwatywie. Chlopak doszedł na moje piersi i brzuch. Wytarlam sie chusteczka i poszlam sie umyć. Umylam piersi , brzuch. Zaraz po tym podmylam sie zelem do chigieny intymnej i na palcu mialam troche żelu którym umylam sie w pochwie. Czy przez te czynność moglam nieumyslnie wepchnac plemniki do pochwy? Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się tak niebezpiecznie dajesz duopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionajaa
Przepraszam, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz być to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umylas się w pochwie? A można zapytać po co tak robisz, bo to strasznie głupie. Nie wróżę z tego ciąży i proponuję inne zabezpieczenie skoro przy gumkach tak panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionajaa
Wiem , że to głupie , ale to z paniki. Wydaje mi się, że moja panika jest przez to , że po prostu za szybko zaczęłam współżyć, dlatego ciągle strachy. Panikuje jak np. Chlopak po dluzszym czasie , kiedy ma wytarte rece i nie ma śladu spermy wiadomo gdzie je ładuje. Albo jak przypadkiem dotknal mnie penisem w lechtaczke i pozniej cały miesiąc leci schiza... :( a jeszcze 10 dni do okresu. Do ginekologa w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie współżycie bo tylko niepotrzebne nerwy masz. Pochwy się nie myje w środku. :O Ginekolog i tak ci nic teraz nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom w ciążę nie tak łatwo zajść, a ginekolog i tak nic ci nie powie ani nic nie zobaczy, więc szkoda zachodu. I nie myj się w środku żelem bo nawabisz się infekcji. Skoro nie jesteś gotowa na seks to go nie uprawiaj, co to za przyjemność jak poniżej cały miesiąc czekasz na okres jak na zbawienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jest to niemożliwe. skoro tak bardzo się boisz a i tak chcesz uprawiać seks to stosujcie dodatkowo zel plemnikobójczy. dobry jest contragel. współżyjcie tylko w dni niepłodne, bez problemu wyznaczysz je afrodytą. to tester na ślinę wielokrotnego użyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być ry/pana a boisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można kupić tą afrodytę? bo w aptece niestety nie mogłam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej chyba na stronie dystrybutora, czyli testerafrodyta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×