Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lksjksdhkj

stosunek przerywany a przewlekłe przekrwienie narządów miednicy

Polecane posty

Gość lksjksdhkj

"Stosowanie tej metody jest niekorzystne dla kobiet. Lekarze uważają, że w następstwie stosunków przerywany może dojść do przewlekłego przekrwienia narządów miednicy, co powoduje żylaki. " Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? http://www.antykoncepcja.strefa.pl/przerywany.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego tłumaczyć bo to kompletna bzdura. tak jakby macica wiedziała, czy facet miał wytrysk czy nie. dawno się tak nie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siumsiuraka
podejrzewam,ze chodzilo o to,ze przed orgazmem nastepuje takie przekrwienie,a pod orgazmie ono ustepuje. a przy stosunku przerywanym kobieta nie zdazy miec tego orgazmu i przekrwienie zostaje?? tylko, ze to by zakladalo, ze kobiety szczytuja podczas penetracji a to w wiekszosci przypadkow bzdura. zawsze mozna dokonczyc reka czy ustami i tez bedzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie ma o czym mówić, ponieważ mechanizm powstawania żylaków jest zupełnie inny. ten artykuł nadaje się do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksjksdhkj
Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. Więcej jest tego gadania w internetach, nawet ze strony "doświadczonych lekarzy" http://www.swiat-zdrowia.pl/porady-lekarzy/co-maja-wspolnego-zylaki-miednicy-malej-ze-stosunkiem-przerywanym Sama lecę na przerywanym od kilku ładnych lat i szczerze się zdziwiłam, kiedy znalazłam tego newsa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANi Ani O
ja tez stosuje przerywany(ewentualna wpadka to nie problem) nie mam zadnych boli ani zylakow, mysle, ze to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×