Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TutuTu

Stosunek przerywany - co o nim sądzicie ?

Polecane posty

Gość TutuTu

Tak jak w temacie, co myślicie o stosunku przerywanym..? Stosujecie go jako antykoncepcje i działa, czy może wręcz przeciwnie - ''wpadliście'' przez ten rodzaj antykoncepcji ... ? Czekam na odpowiedź osób , które mają pojęcie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TutuTu
nikt nie odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siq
to nie metoda antykoncepcyjna. Wiele osób Ci powie, że tak robi od paru lat i nie ma dzieci. Jednak lepiej maksymalizować prawdopodobieństwo, że nie będziesz miała dzieci. Zabezpieczaj się lepiej albo poprzez tabletki, albo prezerwatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem , przez 8 lat stosowaliśmy ten rodzaj 'antykoncepcji" ale to trzeba byc bardzo ostrożnym i odpowiedzialnym w takim sensie, żeby po pijaku się nie zagalopować niestety u mnie to było jedyne wyjście, prezerwatyw nie toleruje, tabletek, plasterków nie moge ze względów zdrowotnych, zostało mi wiec tylko spirala (jeszcze nie rodziłam- więc odpada) albo stosunek przerywany . jednak często jest to wkurzające ;/ i chyba raczej nie polecam, jeżeli masz inny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TutuTu
ja z narzeczonym juz ponad 3 lata ''zabezpieczamy '' sie w ten sposob :) akurat mam taka sytuacje, ze mi sie @ spoznia 9 dni i jestem ciekawa czy wiele osob ''wpadlo'' tym sposobem :) ale jezeli by cos bylo, to bede szczesliwa ;) zobaczymy co los pokaze ;) jak narazie czekam na @ moze wkrotce przyjdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje ten sposób od mniej więcej roku. Właśnie mam okres. :) mi sie wydaje, że to najwięcej zależy od faceta, bynajmniej nie tylko dlatego, że musi wyjść w odpowiednim momencie, ale u niektórych facetów preejakulat po prostu nie występuje, lub nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia. I tak słyszałam o dziewczynie, która z jednym facetem stosowała tę metodę kilka lat i wszystko było ok, a z kolejnym facetem parę razy i od razu wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaCotta
to glupota prowadzaca do dwoch rzeczy : ciazy i nerwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z chłopakiem stosowaliśmy to przez rok i 4 lata prezerwatywę i nie zaszłam w ciążę;) teraz jesteśmy w trakcie starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tf
stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji zapamiętajcie kurwa jak z facetem i dziewką wszystko śmiga to prędzej, czy później będzie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Ja bym się na to nie porwała. Też współżyję bez zabezpieczenia ale w dni niepłodne. W dni płodne zabezpieczamy się prezerwatywą. To tzw metoda FAM. Do okreslania poszczególnych faz cyklu używam testera owu ze sliny. Jestem więc pewna wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
jesli juz stosuje sie stosunek przerywany, trzeba przede wszystkim pamietac zeby nie kochac sie dwa razy pod rzad. w samym preejakulacie nie ma plemnikow, ale jezeli ktos uprawia sex dwa razy pod rzad wiadomo, ze po pierwszym razie cos tam jeszcze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu każdy wie, ze to nie jest forma antykoncepcji :P jak się to stosuje, to wtedy, kiedy i facet kobieta twierdza, ze ewentualne dziecko nie byloby tragedia. Jesli ktos bardzo nie chce dziecka, to stosowanie przerywanego to durnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To głupota a nie antykoncepcja. Ale jak chcesz stosować to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Co sądzę? Sądzę, że jest nieprzyjemny i stresujący, zwłaszcza w dni płodne.Dużo lepiej jest założyć prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna wykonywać z lalka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×