Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianna 88

stosunek przerywany może jednak

Polecane posty

Gość lilianna 88

Zastanawiam się czy wystarczy z nowym partnerem. Z poprzednimi 2 mnie nie zawiódł. Przecież on wie kiedy wyjąć i robi to w odp momencie. Nie znam nikogo kto wpadł przy przerywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zupełnie, przed tym "wie kiedy wyjąć" pojawia się płyn ze spermą i jest duże ryzyko zajścia w ciążę, wystarczy się trochę pouczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna 88
Wiem o tym czytałam na ten temat nie jestem jakąś idiotka. Dodam że mam z nim sporadycznie seks więc jaki sens truć się pigulkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto każde ci się truć, są inne sposoby antykoncepcji, choćby prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tym bardziej skoro sporadycznie ten seks...wiec to chyba nawet nie jest staly zwiazek.TYLKO GUMKA,dziweczyno nie ryzykuj chorob i zajscia w ciaze.ciaza to jeszcze pikus,usunac mozna,ale AIDSA to juz nie usuniesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi dwaj poprzedni nie musieli mieć płynu z śladową ilością plemników przed wytryskiem. Nie każdy ma to " szczęście". Jak jest to nowy partner? Bo jak 3 letni to nie wiem po co takie pytanie, tak jak i np 3 miesięczny z bzykaniem od owych 3 miesięcy. A jeśli tygodniowy to może warto zastanowić się nad ryzykiem czegoś gorszego niż ciąża - A Mianowice chorób, szczególnie jeśli jedyne co stosował ( i ty też) to przerywany. Tym oto sposobem bo np 10 partnerkach można mieć niezły syf ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dup/czył cie wałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie uprawiać stosunek przerywany to robcie to tylko w dni niepłodne. Możesz je wyznaczyć sama (nie kalendarzykiem), testami lh, testerem owu na ślinę albo komputerem cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwać możesz oddanie porannego ciepłego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie ma co ryzykować stosunkiem przerywanym, lepiej kupić gumki takie jak skyn original np na www.prezerwatywy.biz W dobrej cenie i bez zastanawiania się czy jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak zaszłam w ciążę a narzeczony nigdy nie ''skończył we mnie'' ginekolog powiedziała że w płynie przedejakulacyjnym znajdują się żywe, zdolne do zapłodnienia plemniki -tak więc powodzenia!Ja już stosuje prezerwatywy bo jeden maluszek mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, też od tego, jaki będzie powód przerwania. Jeśli Twoja mama, albo mąż, w czasie stosunku zapuka do drzwi, to będzie stosunek przerwany, ale to bądź pewna, że strzał będzie na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×