Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIE PASUJĘ TUTAJ

STRÓJ KĄPIELOWY

Polecane posty

Gość NIE PASUJĘ TUTAJ

Witam Wszystkie Kobiety ! Mam takie pytanie .. wiem że nie pasuje do reszty tutaj tworzonych , ale nie mogłam znaleźć jakiejś innej strony :):):) Wiem że nie jedna ma ten sam problem co ja :) Chodzi mi tu o dwu-częsciowy strój kąpielowy. Mam małe piersi (A) i nie wiem jak dobrać stój:( Czy są stroje z push-upem?? I ile taki staniczek może mniejwięcej kosztować? Są wogóle jakieś stroje które powiększają biust?? Jeśli któraś z Was wie , to bardzo prosiłabym o informacje? Dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są stroje z push upem (nie wiem ile kosztują bo nigdy nie miałam.. ale na pewno są niewiele droższę od normalnych), ale tak sobie myślę, że jak piersi są małe to push up ich drastycznie nie powiększy.. bo i tak będzie widać, że to push up :) Trzebaby zaakceptować siebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku
No tak , tak ... ale zawsze lepsze z push-upem, zawsze chociaż troszeczkę większe (niby) niż tak normalnie :):):) Zaakceptować siebie próbowałam i i tak jest lepiej niż było wcześniej. W tym roku pokaże NAWET nogi :):):):) hihi :):) No nic, trzeba będzie poszwędać się po sklepach :):) A może ktoś zna jakieś kąpielowe nowości dla "płaskich" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz tradycyjne bikini
w nim nawet niewielki biust wyglada atrakcyjnie:) wiem ze w h&m w zeszlym roku mieli tez bikini z niewielkimi gabeczkami w srodku-nie bylo ich w ogole widac, wiem bo przymierzalam sama mam B i bardzo ladnie moim zdaniem wyglada tradycyjne bikini (to bez gabek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziar
E dziewczyno czym się przejmujesz? Nie wszyscy faceci lubią dziewczyny z dużymi piersiami. Ja naprzykład uwielbiam piersi mojej dziewczyny, a nie są duże. Szczerzę to wolę dziewczyny z małymi piersiami niż z dużymi, sądzę że wielu facetów ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku
Ooooo czekałam na Twoją opinię Koziar :) Nie ma to jak komentarz faceta :):):) Wiem że są bikini z takimi gąbeczkami ... tylko te gąbeczki też mi nic nie dadzą haha :):P Ale poszukam ... i może naprawde nie mam sięczym przejmować ... wkońcu nie jestem jedyną dzięwczyną z małym biustem :):) Dziękuję :):* Pozdrawiam ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landissss
pewnie ze sa z usztywnieniem ja mam z taki leciutki kupilam na allegro za chyba 50 zl wiec nie tak duzo i caly wachlarz kolorow do wyboru POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenistwoooogora
Hej ja mialam rowniez podobny problem!Mam male piersi i kupowanie stroju to byla udreka:)zgadzam sie z poprzedniczka,ja rowniez zamowilam stroj na Allegro i jestem niesamowicie zadowolona:D!stroj niedrogi45zl.z przesylka,ma usztywniane miseczki i miejsce na push-up w nim nawet moje malenstwa ladnie wygladaja a co najwazniejsze dobrze w nim wygladam i jeszcze lepiej sie w nim czuje!wejdz na stone allegro i popatrz jest tam mnostwo strojow i kazdy cos znajdzie dla siebie!pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku
Ooo :):):):) Coś dla mnie!!! Ale jeśli srtój nie będzie pasować ?? I możecie mi napisać w jakim czasie przyjdzie paczka ?? A ja myślałam że w alegro to rzeczy używane są hihi :P:) Dzięki dziewczyny ... dobrze że mamy siebie , bo co ja bym bez was zrobiła:):):) Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenistwoooogora
Jezeli stroj bedzie niedobry mozesz go odeslac(pokrywajac oczywiscie koszty przesylki ok.4-6zl.)zreszta mozesz zadac pytanie sprzedajacemu i dokladnie sie go zapytac,aby rozwial twoje watpliwosci:)ach sprawdz opinie o sprzedajacym,czy ma pozytywy itd.bo wtedy bedzie najbardziej wiarygodny!Przy kazdym stroju kapielowym jest podana tabela wymiarow jak dobrze sie zmierzysz od stop do glow:)to zobacz czy miescisz sie w M czy S czy w jakims innym i mysle,ze powinnien byc dobry!Ja sie tak mierzylam i wszystko pasuje jak ulal:)Nie chce robic reklamy ale ja mam stroj od sprzedajacego shipo-polecam!wejdz np.na jego stronke i zobacz czy cos ci sie podoba.Przesylka przychodzi w zaleznosci od tego jak szybko przeslesz kase,ja kase przeslalam w sobote a paczuszka ze strojem przyszla juz w srode:)Powodzenia paapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimm
masz pecha że masz małe piersi...ale tak właściwie to po co chcesz je powiększać???..nie musisz mieć usztywnianych miseczek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjj
e no - ja bym w życiu nieubrała kostiumu z samego materiału - raz to że mam małe piersi i kiepski ich kształt - dwa to nielubie jak widać sutki a w wodzie to gwarantowane - trzy po co odbierać sobie możlwiość wyglądania atrakcyjnie? jest mnóstwo kostiumów które są jak staniki push up - i niema się co wstydzić że się chodzi w takim - wydaje mi się że teraz większość kobiet ma takie wpaśnie - dlatego szoruj na sklepy - mierz i ciesz się że twoje małe A może tak seksi wyglądać - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka49
Ja kupiłam w makro za 65 zł :) Ale mój chlopak woli jak noszę normalne bikinii czy staniki i mimo że noszę rozmiar A to On uważa, że są ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym kupić sobie kostium kąpielowy, bo niedługo wyjeżdżam na Słowację i główną atrakcja mają tam być gorące źródła. Nie mogę się zdecydować na odpowiedni strój, a konkretnie fason.Na pewno strój musi być dwuczęściowy, zastanawiam się nad dołem, mam masywne uda, więc chyba powinnam wybrać coś z szortami. Znalazłam bardzo ciekawy model właśnie w tym stylu na koronka.pl - góra jest w szare, żółte, niebieskie i białe podłużne paski, a do tego brązowe szorty. Co myślicie o takim zestawieniu. Może wybrać inny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz twierdzi ze idealne piersi to takie ktore mieszcza sie w dloni i swobodnie mozna popiescic;). O duzych rozmiarach mowi ze nie robia kobiety bardziej atrakcyjna bo jak sobie wyobrazi jakie na starosc beda to cala atrakcyjnosc przechodzi;) Ja tam nie wstydze sie biustu mam 75b i wazne ze podoba sie mi i mezusiowi ;) Nie lubie stroi kapielowych z push-upem wole zwykle bikini dwuczesciowe najlepiej jak gora jest wiazana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewwka
Musisz spróbować pomierzyć różne. Ja kupiłam strój w h&m Stanik jest usztywniony, ma delikatne gąbeczki, w ogóle nie widoczne w środku. Ja mam miske A i do tego trochę rozstrzelone te piersi na boki i ładnie je zbiera do przodu ten stanik. Gorszy mam problem, bo mam dół większy niż górę i do 75A majtki muszą mieć rozmiar 38, więc musiałam szukać tak, żeby można było kupić oddzielnie, bo nie zawsze jest to możliwe. Generalnie nawet w niektórych fasonach takich miękkich staników małe piersi wyglądają też dobrze, trzeba trochę poprzymierzać. Ja niestety kupowałam na szybko więc nie było możliwości, ale myślę, że dobrze wybrałam. Fajne jest też w tym stroju to, że jest kryjący. Niektóre tańsze mają niestety tak, że prześwitują i niezaciekawie to wygląda. Ostatnio widziałam na plaży laske w białych prześwitujących majtkach. Porażka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..XXX
hej ..a ja mam 14 lat i płaska decha jestem .zalażł by siedla mnie push-up .? I żeby cycek nie było widać .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzałabym Ci strój z push-up'em bo to po prostu widać (w odróżnieniu do innych staników na które przecież zakładasz bluzkę, na strój raczej nie ubierasz nic...). Lepiej dopasować strój do figury. Jeśli masz faktycznie mały biust to po prostu zrezygnuj z klasycznego bikini i kup taki strój, żeby miseczki podtrzymywały biust, jak w zwykłym biustonoszu. Proponuję Ci cos tego typu: http://www.ekskluzywna.com.pl/Lupoline_Erazma_kostium_kapielowy_p16075.html http://www.ekskluzywna.com.pl/Lupoline_Nicola_Mt_kostium_kapielowy_p15907.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są stroje z push upem tak zrobione, że nie widać, że to push up. Fajny wybór strojów jest na koronka.pl, sama wypatrzyłam sobie tam strój dla siebie. W sumie to stanik ma dobry do małych biustów, więc zerknij na linka http://www.koronka.pl/lorin-lo7.html. Powiem ci, że masz fajnie bo możesz założyć każdy fason tak naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wyciąga stary temat i wstawia link to wszyscy wiedzą, że to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam cycków. Mam silikonowe bo uprawiam crossdress (przebieram się za kobietę). Problem stroju mnie nie dotyczy, lubię się kąpać w damskim jednoczęściowym stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się robić odrobinę ciepło i od razu robi się "szum" na temat strojów kąpielowych :) Jaki krój, kolor.. A czy ktoś zastanawiał się w ogóle jaka jest historia strojów kąpielowych? Zapraszam do obejrzenia grafiki o historii strojów kąpielowych http://www.lavel.pl/images/blog/historia-stroje2.jpg Ciekawe jest to jak latami zmieniały się kroje i moda.. A wszystko zaczyna się mniej więcej jeszcze w starożytnej Grecji.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie po co strój.Mozna wszystko odsłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co strój obecnie wszystko trzeba odkrywać.Tak pizę jak i cyce wszyscy znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerażka
Ja swój kupowałam w Liparie.pl i jestem zachwycona, fajny nietuzinkowy wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×