Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suchość po porodzie

Polecane posty

Gość gość

czy jeszcze kiedyś będzie jak dawniej? odkąd urodziłam synka jestem sucha przy zbliżeniach, synek ma już 4 miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
niestety to kwestia hormonów-miałam tak samo.Znacznie dłużej niż 4 m-ce. Na co dzień radziłam sobie provag żelem 2 razy dziennie.A zbliżenia wyłącznie z lubrykantem. Wszystko zaczęło się normować jak skończyłam karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jak odstawiasz maluszka od piersi wszystko wróci do normy. W okresie karmienia piersią miałam tak samo, wspomagałam się wtedy hydrovagiem, globulki nawilżają i poprawiają sprężystość śluzówki. Spróbuj, są skuteczne i nie drogie, po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka__
to normalne po porodzie, zerknij sobie: http://kobiecosc.info/sucha-mama/ i choc malo sie o tym mowi, to kazda nowa mama ma takie problemy, ja tez sie z nimi zmagalam, pocieszjace jest to, ze te problemy w koncu mijaja:) ja bralam globulki z hialuronianem sodu, ktore wspomagly przywrocenie nawilzenia pochwy oraz jej regeneracje po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przerabiam ten problem, odkąd karmię piersią muszę wspomagać się provag żelem. Żel nawilża i łagodzi, trzymam do pod poduszką w sypialni, ma wygodny dozownik i nie brudzi pościeli. No cóż takie uroki macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×