Odpowiedz na ten temat

Swędzenie okolic intymnych podczas przyjmowania antybiotyku - pomóżcie!!!!!!!!!!

• foremeczka 2005.08.15 [09:56]
    jakie witaminy trzeba jesc? biore trezci dzien antybiotyk i mam swedzenie w okolicach pochwy i odbytu, pomocy!!
  • emileczka22 2005.08.15 [10:22]
    Twoj organizm jest teraz oslabiony, wic mozesz miec infekcje-grzybice, najlepiej jakbys poszla do lekarza, ale jesli nie to mozesz przyjmowac witamine B kompleks i kupic sobie w aptece krem Clotrimazolum, on jest tani i nie na recepte albo Aftin
  • yamelia 2005.08.15 [11:44]
    tak antybiotyki oslabiają organizm

poproś w aptece o globulki homeopatyczne np. z nagietka i miodu albo tak jak poradziła kolezanka wyzej krem Clotrimazolum.

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce
  • no to już masz grzybicę 2005.08.15 [11:46]
    chyba największe forum o tym jest właśnie w Kafeterii, poczytaj
  • foremeczka 2005.08.15 [12:38]
    już mam grzybice????????????????? ale nie mam zadnych innych objawow oprocz tego pieczenia smutas.gif a moze to wystarczy smutas.gif
  • foremeczka 2005.08.15 [12:43]
    dziekuje wszystkim!!usmiech.gif

kupilam juz lactovaginal i clotrimazolum, zobaczymy czy pomoga, dzieki za pomoc
  • gość 2016.09.12 [09:48]
    Ja wiem, jakie to uporczywe.... Masakra. U mnie zaczęło się po przyjmowaniu antybiotyków. Oczywiście brałam probiotyk ale i tak mnie wzięło. Potem wracało dosłownie przy każdej okazji. A to nie za długo siedziałam w mokrym bikini, a to mydło mnie podrażniało, a to proszek nie taki, a to po solarium. MA SA KRA!!!! Teraz wyeliminowałam w sumie wszystko co może powodować swędzenie. No ale pech chciał, że znowu się rozchorowałam i antyniotyk dostałam. Tym razem połączyłam probiotyk z takim żelem Trivagin i o dziwo jest spokój. Mam nadzieję, że to już koniec mojej batalii usmiech.gif
  • Wellness0 2016.09.12 [10:41]
    To już infekcja i raczej witaminy nie pomogą. Radzę pójść do ginekologa i poprosić o badanie i przepisanie leków. www.100club.pl
  • Andżi6 2016.09.30 [10:57]
    mnie kuracje antybiotykowe tak nie uczulają na szczęście, ale co jakiś czas łapię niestety infekcje i okolice intymne strasznie swędzą. Na to próbowałam różnych sposobów, ale faktycznie Trivagin od razu działa kojąco i na dłuższy czas spokój mam usmiech.gif
  • Marzena3 2017.04.03 [13:00]
    Swedzenie okolic intymnych czesto wystepuje podczas przyjmowania antybiotyku. Trzeba brac oslonki czyli probiotyki, jesc produkty mleczne i zeby siegnac do zrodla problemu mozna stosowac tez globulki mucovagin. One szybko sie uporaja z problemem i odczujesz ulge.
  • gość 2017.04.20 [17:51]
    Też tak miałam, stosowałam antybiotyk a tu w pewnym momencie zaczęło mnie swędzieć "tam na dole". Na szczęście w domu miałam provag żel, który hamuje rozwój patogennej mikroflory, zakwaszając środowisko pochwy. U mnie to wystarczyło.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...