Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k21

swędzenie pochwy..

Polecane posty

Gość k21

witam:)mam taki problem: od jakiegos tygodnia odczuwam swędzenie pochwy(tak wlasciwie to bardziej warg sromowych)..codziennie kilka razy dziennie myje ja plynami do higieny intymnej,ale nie przechodzi. Do mojego ginekologa niestety wybrac se nie moge,bo jest na urolpie. Jutro ide do internisty,poniewz musze zrobic badania na nerki..czy moge go poprosic o przepisanie jakichs masci lub tabletek? czy sa jakies sposoby,zebym mogla sama sie tym zajac"?? (moj ginekolog wraca za jakis miesiac). z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k21
aha..i chcialabym dodac,ze nie mam zadnej niepokojacej wydzieliny..czy normalne badanie moczu moze cos wyjasnic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wskazuje na zapalenie pochwy,moze to tez byc grzybica. Internista moze przepisac ci masc,ktora zlagodzi sewdzenie i zlikwiduje stan zapalny,ale wizyta u ginelokoga tez bedzie potrzeba by zrobic chociazby wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tymczasem
kup sobie clotrimazolum maść i się smaruj - na pewno nie zaszkodzi, może tylko pomóc (bez recepty oczywiście0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jaszcze
tabletki dopochwowe clotrimazol bo samo smarowanie maścią nie pomoże.jeśli to grzybica a na to wskazuje to trzeba wyeliminować ją w środku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×