Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość bobasinska

DZIEWCZYNY DZIS MOJA GINEKOLOG PRZEPISALA MI TE PIGULKI. ktoras z Was je stosuje? co sadzicie? z gory dziekuje za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasinska
dziewczyny zadna nie probowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero zaczynam je brac poki co zadnych efektow ubocznych zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unimila
ja chce poprosic moja lekarke o przepisanie mi ich sa podobno w dobrej cenie i nie sa tak przeladowane hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazra
ja dopiero zaczelam brac:) poki co zadnych skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limette
Dziewczyny , a nie miałyście problemu z kupieniem? W końcu kupiłam ale musiałam pobiegać po aptekach. Ja też dopiero zaczynam brać zamiast Harmonetu - zobaczymy jak mój organizm na nie zareaguje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbatowka
ja nie mialam problmu dostalam je w drugiej aptece w ktorej zapytalam:) biore dopiero pierwszy miesiac ale poki co widze same plusy:) waga mi spadla a nawet mam wrazenie ze cera sie poprawila:) relacjonujcie na biezaco jak tam u was:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielkujace szczescie
ja je biore 4 miesiac i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona:) tez stracilam troche wagi ale przedewszystkim nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też je biorę (1 miesiąc) i też mi się wydaje, że waga ciut poszła w dół i że cera się poprawiła (a po odstawieniu poprzednich tabletek miałam z nią problemy jak nigdy wcześniej) Także oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowe slonce
dziewczyny ja moge polecic, biore coprawda dopiero drugi miesiac ale zauwazylam cos niesamowicie pozytywnego:) urosly mi piersi:D mam sliczne jedrne okragle piersi a mialam mikroskopijne pryszcze w krztalcie brodawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollisx
Nie wiem po co ktoś biegał po aptekach i szukał tych tabletek. Przecież jeśli nie ma jakiegoś leku to każda apteka ma obowiązek zamówić go nam na drugi dzień. Też biore Sylvie 20 i jestem z nich baaardzo zadowolona. Nie wywołują one u mnie żadnych skutków ubocznych. No i bardzo poprawiła mi się po nich cera. No ale każda z nas inaczej reaguje na różne pigułki. Jeśli ja czuje się po nich świetnie, to wcale nie znaczy że u innej dziewczyny będą też tak działały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollisx
A, i jeszcze duży plus tych pigułek to cena :) Ja zapłaciłam za nie ok 16 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chowam sie za nim
ja tez jestem zadowolona, zadnych skutkow ubocznych poza powiekszonymi cyckami:D z takim skutkiem moze zyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalaaaaa
ja biore od kilku tygodni, jestem bardzo zadowolona, chociaz jestem bardziej płaczliwa i wysypało mi buzie. pozatym nie czuje ze w ogóle je biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2008
Cześć dziewczyny, właśnie niedługo zacznę brać te pigułki bo moja gin przepisała mi je ze względu na niską zawartość hormonów. Wcześniej miałam evrę ale źle na mnie działała. fajnie, że jest nas tu kilka to będziemy sie wymieniać spostrzeżeniami:) bo jakoś na necie jest malo informacji o tych pigułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorjuc
Tydziń temu byłam u ginekologa i przepisała mi wlasnie te tabletki o ktorych jest dyskusja ale nie mialy one byc tylko na atykoncepcje ,ale również na przytycie ponieważ bardzo mało waże i wszystkiego juz prawie próbowałam ,a czytając wasze opinie pare z was po nich schudło ,ale zobacze jak na mnie działaj bo wiadomo każdy organizm inaczej reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara monia
ja biore 5 opakowanie i to najlepsze pigulki jakie bralam:) nie wiem czemu przepisali Ci je na przytycie, bo mnie podobnie jak reszcie dziewcyn waga po nich spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza zuza
ja tez po nich chudne wiec lepiej skonsultuj sie z innym lekarzem bo Twoja ginekolog mogla popelnic blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka wawa
ja zaczelam je brac jeszcze jak bylam we wloszech teraz biore je juz rok i musze przyznac, ze to najlepsze pigulki jakie bralam! zadnych skutkow ubocznych a wrecz przeciwnie same pozytywy. waga mi spadla, skore mam jakby jedrniejsza i gladsza! zauwazyl to moj chlopak wiec to nie jest moj wymysl. piersi tez chyba mi troche urosly:) ja z cala pewnoscia polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasinska
ja je biore w dalszym ciagu i jestem bardzo zadowolona:) same pozytywy mi sie nasuwaja. poki co chyba jeszcze zadna dziewczyna nie miala z ich powodu problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasinska- a jak dlugo je juz bierzesz? ja planuje zaczac dopiero i jestem troche przerazona... tym bardziej, ze to moje pierwsze tabletki. naczytalam sie troche nieciekawych opinii na temat Harmonetu, ktory ma identyczny sklad jak Sylvie 20 i teraz jestem w kropce. oczywiscie, wiem, ze na kazda kobietke tabletki dzialaja inaczej... wiec chyba pozostanie mi wyprobowac na sobie :) oby bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasinska
dopiero 3 miesiace:) teraz zaczynam 4 opakowanie. no wlasnie kazdy reaguje inaczej ale poczytalam troche na wloskich i niemieckich forach i tam tez slychac same pozytywy. ja u siebie zauwazylam duza poprawe w wygladzie np. schudlam 3 kilo mimo ze wciaz jem tyle samo :P mam jedrniejsza skore. no i cera jest duzo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasinska- mam nadzieje, ze i na mnie podziala podobnie :) moja ginekolog polecila mi te tabsy wlasnie ze wzgledu na niewielka ilosc hormonow... podobno wiekszosc kobietek jest zadowolonych :) na efektach ubocznych w stylu lepszej cery, czy schudniecia akurat mi nie zalezy bo w tej kwestii jest ok :) jednak gdyby przypadkiem urosly mi troche piersi, nie byloby zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasinska
jsli znasz wloski moge polecic Ci dobre forum medyczne na ktorym zarowno dziewczyny jak i lekarze wypowiadaja sie na temat tych tabletek. sa one wlasnie polecane przy pierwszym dtosowaniu dousten antykoncepcji . nie bombarduja organizmu hormonami. bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasinska- dziekuje, ale akurat wloskiego ni w ząb nie umiem :D ale wierze Ci na slowo ;) fajnie, bo te tabletki sa dosc tanie w porownaniu z innymi... ja zaplacilam niecale 15zl :) oby tylko dzialaly na mnie jak nalezy :) pozdrawiam i dzieki za dobre slowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wierzyć, że tu same ewangelistki marki się wypowiadają, bez udziału magicznego "100 zł za 100 postów" :). Pozdrowienia dla Symphara! Dziewczyny, nie podniecajcie się - Sylvie to jest Harmonet i Logest, żadnych innych cudów nie będzie, jeśli dobrze tolerujecie te starsze wersje. Mniej skutków ubocznych może się ewentualnie zdarzyć, i tyle. Karmelowe słońce - to Ci chyba po prostu woda się zatrzymała albo jesteś tak młodziutka, że jeszcze Twój układ hormonalny się nie ustabilizował, więc i bez tabletek miałabyś ten sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×