Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudelssss

syndi-35 - czy sa dobra antykoncepcja?

Polecane posty

Gość pudelssss

nie mam problemu z cera ani nic mi nie dolega bralam cilest zle sie czulam lekarz zmienil mi na syndi -35 z tego co pisza w ulotce nie sa to typowe tabletki anty ;/ glowna cecha jest to ze leczy tradzik a napisali tam tak ; ''Preparat Syndi-35 ma równie działanie antykoncepcyjne. Nie jest jednak zalecany do stosowania wyłacznie w celu antykoncepcyjnym'' czy uwazacie ze powinnam go zmienic skoro nie mam problemow z tradzikiem a chce miec porzadne zabezpieczenie ? prosze pomocy nie wiem co robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin90
pomoze kttos? mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaa
ja brałam właśnie te tabletki... z początku im zaufałam, ale dużo się o nich naczytałam i myślę, że powinnaś stosować dodatkowe zebezpieczenie (na wszelki wypadek) lub zmienić leki które mają działanie głownie antykoncepcyjne. Syndii 35 działa na cerę, ale antykoncepcji bym nie ufała. Kusi ceną, ale nie skutecznością. Poza tym te leki bardzo mi zaszkodziły i źle się po nich czułam. Po odstawieniu ich nie mam okresu od miesiąca... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaa
osobiście polecam Yasminellę ;) dobrze się po nich czułam, nie bolały mnie piersi i nigdy mnie pod względem antykoncepcyjnym nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelsssss
kurde ;/ biore je juz 2 tygodnie myslisz ze moge po zakonczeniu 1 opakowania zmienic je na jeszcze inne tabletki ? nie namieszam za bardzo? po za tym moj gin vhyba wiedzial co robi wypisujac mi wlasnie te tabsy skoro mowilam ze chce tabletki anty ale inne niz cilest bo zle sie czulam... a nie robiam przerwy miedzy ostatnim opakowaniem cilest a poczatkiem 1 op. syndi i normalnie wspolzylam juz kilka razy. myslisz ze mam sie bac juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaa
skonsultuj się z lekarzem żebyś sama sobie nie zaszkodziła. Pamiętaj, że to leki hormonalne :/ nic nigdy nie wiadomo. Lepiej zabezpieczaj się dodatkowo i dokładnie przedstaw lekarzowi swój problem. Nie chcę Ci źle poradzić, aż tak dokładnie się na tym nie znam. Syndi jest tania, ale nie koniecznie mniej skuteczna. Wszystkiego się dopytaj póki nie jest za późno. Doszło już do stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaa
sorrki napisałaś o stosunku... nie panikuj jeszcze. Wszystko powinno być ok,ale uważaj! Głównie służą poprawie stanu cery, nie wiem czemu ginekolog Ci je przepisał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelsss
czytalam kilka postow o syndi i nikt sie nie skarzyl na mniejsza skutecznosc a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo;/ musze dokonczyc i tak to opakowanie dopiero wtedy ewentualnie je zmienie ale poki musze jakos wspolzyc biorac te tabletki ;/ a nie lubie gumek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, brałąm syndi 35 jakieś pół roku i mogę ci spokojnie powiedziec ze są to trabletki antykoncepcyjne.100%, a przy tym bardzo dobrze wpływaja na cere. miałąm problemy z cerą, a odkąd zaczęłam je brać buzia się poprawiła:) na początky troche źle sie czułam, bolały mnie piersi, ale potem wszystko sie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do kobiet biorących Syndi: Czy jednym z warunków brania tych tabletek jest regularny okres?? Lekarz przepisał mi je na problemy z cerą i właśnie na początku pytał, czy mam miesiączki regularnie, a że nie wiedziałam w jakim celu mnie o to pyta, to odpowiedziałam, że tak, co prawdą niestety nie jest, po prostu jakoś tak głupio palnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m,arta
dziewczyny prosze was bardzo nie siejcie paniki. JA biorę sindi już 3 miesiąc i też miałam takie wątpliwości a to tylko przez to że naczytałam się takich głupot na takich forach ja to. Mój lekarz przepisał mi je i w celu antykoncepcyjnym i na cerę a głównie po to bo brałam wcześniej mercilon przez 7 lat po odstawieniu nie miałam długo okresu, musiałam wywoływać go sztucznie. Mój lekarz kazał mi brać znowu tabletki antykoncepcyjne przez rok z tym że syndi jest słabsze, chce mi nimi uregulować cykl. Przez pierwszy miesiąc piersi bolały mnie niemiłosiernie ale teraz jest dobrze. To są hormony jak każde inne tabletki zaliczane do antykoncepcyjnych działają w ten sam sposób hamują owulacje zagęszczają śluz i zapobiegają zagnieżdźenie się jajeczka CZYTAJCIE ULOTKI. Jeżeli wam pasują nie polecam zmieniać tylko brać regularnie a będzie dobrze. Uwierzcie mi moja koleżanka też brała je przez pół roku i nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1992
Czyli, podsumowując, można z czystym sumieniem stwierdzić, że biorąc Syndi 35 NIE ZAJDZIEMY W CIĄŻĘ i MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ SEKSEM BEZ UŻYWANIA INNYCH METOD ANTYKONCEPCYJNYCH??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20!
Ja przez 2 lata brałam microgynon zmieniłam ginekologa i stwierdził , że są to tak silne tabletki hormonalne , że gdybym brała je dłużej miała bym okropne problemy z zajściem w ciąże w przyszłości oczywiście. Przepisał mi Syndi-35 stwierdzając że i tak mają za dużo hormonu ale z bardzo mocnych tabletek nie można przejść od razu na słabe tylko na średnie . Kazał brać mi je przez rok a później znowu zmniejszy mi dawkę hormonu. Pytałam czy to , że mają mniejszą dawkę hormonu wpływa jakoś inaczej na możliwość zajścia w ciążę odpowiedział że każda tabletka hormonalna brana regularnie! wyklucza ciążę w 99% ! Także luz bluz w ciąże nie zajdziecie ;D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia55
Ja zaczęłam stosować syndi 35 na trądzik, skóra przestała się błyszczeć już po tygodniu, przez pierwsze 3 tygodnie czułam się nawet dobrze jedynie lekkie mdłości rano, ale gdy zrobiłam przerwę to samopoczucie bardzo się pogorszyło przed wybiciem się okresu miałam częste zawroty głowy i bardzo silne mdłości, mroczki przed oczami utrudniające widzenie a po nich ból głowy i oczów na maxa, głowa myślałam że mi pęknie, nie mogłam spać z bólu bóle trwały ok 1h, rano zamiast pospać sobie dłużej byłam zmuszona wstać bo myślałam że zwymiotuje, uderzenia gorąca też były. W końcu przerwałam bo to były poważne skutki uboczne dodam że często opuszczałam szkołę bo nie dało rady iść. Byłam po zmiane tabletek jednak lekarz powiedział że każdy inny lek ma silniejszą dawkę hormownów i narazie skierował mnie na badania, powiedział także że dużo pacjentek się tak zle czuje, moja cera wróciła do punktu wyjścia i nie wiem czy może jeszcze raz spróbować syndi 35 czy darować sobie i zmienić lek pomimo większej dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusss14
aktualnie kończę drugie opakowanie syndi i nie czuje się najlepiej. Bóle łydek, zawroty głowy, mdłości to objawy jakie mi dokuczają po braniu tych tabletek. Syndi 35 lekarz mi przypisał na trądzik jednak ten po praawie dwóch opakowaniach oraz stosowaniiu dodatkowo masci zapisanej przez dermatologa "skinoren" nie ustepuje. Co robić? Czy te objawy miną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 opakowania do sprzedania dzwoncie 697 877 679 częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki są dobierane indywidualnie. Jedna będzie zadowolona a druga nie. Mi nie służyły, bardzo źle się czułam. Całkowicie zrezygnowałam z hormonów i teraz zabezpieczam się kapturkiem femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam 16 lat i nie chcę za wcześniej zajść w ciążę w i chcę mieć jakieś zabezpieczenie dodatkowe .Czy mogę ten lek stosować . Jak mam go brać rano i wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA ZAŻYWAM JE OD 4 LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA BIORE JE WIECZOREM PRZED SNEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o skuteczność to były ok, nie wpadliśmy, ale moje samopoczucie nie było najlepsze. Do tego libido spadło do zera. Zrezygnowałam z nich, zdecydowałam się na inne tabletki, ale po nich było to samo. Planuję dlatego zmienić antykoncepcję na niehormonalną i myślę nad komputerem cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o komputery cyklu to polecam cyclotest. Nie jest tak drogi jak lc a tak samo skuteczny. Wiem, bo sama go używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są w ogóle różnice między dwoma komputerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 171
Witam ja bałam Przez dwa lata tabletki syndi -35 I fakt są naprawdę skuteczne, nie zaszlam w ciążę, Bardzo dobrze się po nich czułam, zmniejszyłam problem z Trądzikiem a więc ogólnie byłam zadowolona, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline1977
Ja brałam, ale jakoś mi nie przypadła do gustu. Wolę swoja Belare bo raz jest skuteczna, wa nie powoduje u mnie żadnych skutków ubocznych a z nimi sie meczyłam przy wielu tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, spamerka od belare już tu przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Hej dziewczyny. Zaczełam brać Syndi 35, 12 dni temu na trądzik tylko,że teraz moja buzia jest w gorszym stanie niż wcześniej nie wiem czy to przez te tabletki, czy może to dlatego, że to początek ich brania, a z czasem to zniknie i ustanie. Powiedźcie mi jak było u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa00
Każdy na forum może wypowiedzieć swoja opinie. Mi też Belara rzypadła do gustu i z tego co słysze stala sie dość popularna. Na pewno ze wzgledu na to że nie ma po niej skutków ubocznych, a tak jak mi zniknął też tradzik po wielu próbach z innymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś jest dobre to czemu nie mówić o tym. W końcu niech kobiety wiedza, że nie musza sie męczyć jeśli przyjmuja tabletki antykoncepcyjne. Kiedyś może i tak-tabletki powodowały mnóstwo niebezpiecznych skutków ubocznych, ale teraz mamy wybór i możemy czuć sie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×