Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szansa na ciąże?

Polecane posty

Gość gość

Może zacznę od tego,że moje cykle trwają 26 dni a miesiączka 4 dni. Kochałam się z mężem 5 dnia cyklu, czyli 1 dzień po miesiączce. Chciałam zapytać na ile możliwe jest to,że zaszłam w ciąże przy moich 26 dniowych cyklach. Wiem,że przy dłuższych to jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas wiedzieć,że kazde odwiedziny pracia w ci/pie mogą zakończyć się ciążą.O tym powinna poinformować cię matka wydając za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas wiedzieć,że kazde odwiedziny pracia w ci/pie mogą zakończyć się ciążą.O tym powinna poinformować cię matka wydając za mąż. xxx Twoja to nawet kultury wypowiedzi cię nie nauczyła, aż strach pomyśleć o innych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli cykle masz 26 dniowe, to owulacja wystepuje u ciebie ok. 12 dnia... szczerze to szanse sa mizerne tyle dni przed owulacja...ale jakas zawsze jest (niby plemniki moga wytrzymac w pochwie nawet 7 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy kiedy występuje u ciebie owulacja. Ta może się też przesunąć, więc powinnaś wyznaczać ją sobie na bieżąco. Jesli masz z tym kłopot kup sobie mikroskop owulacyjny. Bardzo dobra jest afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę o tym urządzeniu...dostanę je w aptece? jest drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece niestety nie widziałam, ale bez problemu kupisz go w internecie. Kosztuje ok 90zł ale wystarczy na dwa lata, więc moim zdaniem warto się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×