Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szansa na zajście w tej sytuacji, stosunek przerywany

Polecane posty

Gość gość

Kochani, z góry zwracam się z uprzejmą prośbą, że jeśli ktoś chce napisać coś niemiłego, ironicznego albo zjechać mnie, że jestem głupia to niech sobie odpuści :) Chciałabym dowiedzieć się czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jeśli partner nie skończył we mnie, ale od razu po wytrysku znowu wsadził członka do pochwy (nie wytarty więc mozliwe że z jakąś ilością nasienia na czubku). Dodam, że w ten dzień zaczynały mi się dni płodne :) ani nie jestem zmartwiona ani przerażona perspektywą, że mogłabym zajść, jestem po prostu ciekawa jakie są na to szanse w takiej sytuacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uczona dziewczyna w XXI wieku pisze o ruchoaniu przerywanym.Przerwać to może oddanie porannego ciepłego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co takie wulgarne komentarze? Dziewczyna normalnie zapytała, a Ty po niej jedziesz jak po starej kobyle. Szacunku trochę. Autorko - tak istnieje możliwość, że mogłaś zajść w ciążę. Tak jak pisała de_ko - plemniki żyją do 72h, więc mogło trafić na Twoje dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse są niewielkie ale są. swoją drogą jak wyznaczasz sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam specjalną aplikację na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie aplikacje często przekłamują...lepszym rozwiązaniem byłby tester np Afrodyta na ślinę. Z tego co zauważyłam na forum wiele kobiet ją stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który to był Twój dzień cyklu? wyznaczasz sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe szczęście dostałam okres, teraz czekam na następny. I nie nie wyznaczam sobie dni płodnych bo nigdy nie było mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze wyliczyłaś dni płodne to spore. Nie ważne gdzie zakończył partner. Podczas stosunku zawsze wydzielają się niewielkie ilości płynów z genitaliów mężczyzny zawierające plemniki. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Nie chroni przed niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duża szansa, bo plemniki zostały na penisie. Nie wolno zaraz po wytrysku wkładać prącia do pochwy jak nie chce się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×