Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca Dziewczyna

SZCZECIN...dobry ginekolog...polecajcie - proszę !!

Polecane posty

Gość Szukająca Dziewczyna

Poszukuję dobrego ginekologa w Szczecinie, nie ma dla mnie różnicy czy będzię to kobieta czy mężczyzna. Mam 22 lata i kłopoty ze zdrowiem, wizyta jest konieczna. Podzielcie się Dziewczyny swoimi doświadczeniami i opiniami. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Dziewczyna
Ponawiam swoją prośbę...Dziewczyny pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Dziewczyna
"franeczka" a możesz coś więcej napisać, chodzi mi o konkrety, np. gdzie dokładnie przyjmuje, czy państwowo czy prywatnie, młody, stary, kogo lepiej wybrać itp. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
dr pilek kiedys przyjowal na jagilllonskiej w szpitalu, teraz ni wiem, ma gdzies prywatny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka28
polecam Pegi - Otrębską. Czy jest znakomita, to nie wiem, bo jako takich problemów nie mam, ale zdobyła kiedys odznaczenie Twojego Stylu w " lekarz przyjacielem kobiety" czy coś w tym rodzaju. A nagrodę przyznawały pacjentki, więc to chyba o czyms świadczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
na gazeta.pl na forum, ale nie wiem gdzie, gdzies w dziale kobieta zdrowie jest cala lista ginekologow dobrych i zlych w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślazyk
na jagielonskiej, chodze niby do pieleszka, ale wole slazyka, we wtorki przyjmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka79
dr Tomasz Sroczyński. Fachowy, sympatyczny, estetyczny, młody :) Przyjmuje w Szpitalu Miejskim ale tez i prywatnie. Najlepiej zadzwonić do miejskiego i zapytac o namiary ew. o termin wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-USA
Witaj, bardzo dobra jest rowniez pani dr. Strojny (kobieta), przyjmuje w przychodni i ma rowniez swoj gabinet prywatny, jak bylam rok temu w Polsce to chodzilam do niej, bylam bardzo zadowolona a moja mamuska chodzi do teraz!!! To jest przychodnia na os. Slonecznym (ciezko sie zarejestrowac bo zawsze jest duzo pacjentek), super babeczka - polecam!!! P.S. jesli bedziesz zainteresowana to postaram sie o nr tel. do tej przychodni, a moze moja mama jest w posiadaniu nawet tel. komorkowego! pozdrawiam zza oceanu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy
W jakim miescie w USA jestes? BO ja tez w usa i ze Szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-USA
w Chicago a ty? pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szczecinaaa
Tak tak! Dr Strojny jest fantastyczna - wyrozumiała, bardzo delikatna i taka "ludzka" (niby każdy lekarz taki powinien być ale same wiecie...). Szcególnie polecam dziewczyną, ktore maja pierwszą wizytę u gina przed sobą i umierają ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dr Niedzielski, prowadził 3 moje ciąże i wszystko było z maluszkami w porządku. Tylko trochę drogi. O Chruścielu nei mam zbyt dobrego zdania. Teraz chodzę do Pieleszka do przychodni na Jagiellońskiej, krótko się czeka, tyle że jednak w gabinecie prywatnym ma więcej czasu na pacjentkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaj dusza
czy któras ma może adres i tel do dr Strojny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajeczka
Ja polecam dr Wojnarskiego. Przyjmuje w ramach kasy chorych na ul. ks .Przybyslawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaj dusza
Adres tel mam tylko ciekawe czy przymuje ona tylkop prywatnie cy na narodowy fundusz zdrowia też????? ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_szcz
absolutnie nie polecam doktor Strojny, owszem mila i delikatna, ale niestety bagatelizuje objawy. Chodzac do niej jakies dwa lata temu obecnie dopiero wychodze na prostą i musialam wydac majatek na lekarzy aby wyleczyli mnie porządnie, bo niestety bylo doprowadzone do takiego stanu, ze inny lekarz spytal sie czy kiedykolwiek bylam u ginekologa.Przez przypadek dowiedzialam sie ze znajoma mojej mamy tez leczyla sie u tej lekarki i niestety tez czegos nie zauwazyla i obecnie ma usuniętą macicę.Więcej dodawać nie muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadrzerka Dr.Rosińska
Hej mam do Was prośbę czy wiecie coś na temat dr. Rosińskiej, która przyjmuje w Medicusie, mam u niej kolejną wizytę za 5 dni, na której mamy ustalić metode usunięcia nadrzerki (bardzo się boje). Na wizytach jest bardzo miła i wogóle, ale obawiam się czy na pewno wybierze dobrą metodę i wykona zabieg prawidłowo??? Prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_20
Czy macie jakas godna polecenia ginekolog, kobiete? chodzi o taka co nie ocenia pacjenta, jest mila i nie bedzie krzywo patrzec. bo wiem ze lekarze to normalni ludzie i sa rozni... a ja chcialabym isc do kogos bez uprzedzen. Bardzo prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_nowa
tylko piotr banach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 27
A czy ktos zna dr Rokoszak? Przyjmuje tam gdzie dr Strojny. Chodzilam do niej i jest mila, ale nie do konca mi pasowala. Moje problemy z pigulkami bagatelizowala, nie chciala absolutnie zadnych badan mi zrobic! niby nie jest taka zla ale jaka bedzie gdy zajde w ciaze i bedzie ja prowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzio
Ja też polecam dr Banacha, a moze któraś z was orientuje się gdzie on teraz przyjmuyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka
ja polecam dr. Łokociejewskiego...kompetentny, mily,nawet w sobote na prywatna wizyte sie z nim umawialam bez problemu...to jego nr 601 834 975....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoskap
dr Banach przyjmuje w gabinecie przy ul. Jagiellońskiej 67,a polecam cudownego dr.Niedzielskiego-wspaniały człowiek i b.dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no. ...
dr Banach przyjmuje tez w gabinecie na Niemcewicza 14 - wraz z Niedzielskim Niedzielskiego bardzo polecam ale Banacha juz nie, cierpki typ, potrafi powiedziec kobiecie w ciazy bez ogrodek "plod nie zyje, prosze sie ubrac, zaraz wyzacze pani termin zabiegu". Bez "przykro mi", bez zadnych oznak uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1585
Czy ktoś poleca Natasze Wawrzyniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfs
dff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×