Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletka 24po 2 razy jednego dnia

Polecane posty

Gość gość

Zdarzyła się dzisiaj taka sytuacja. Odbył się stosunek i niestety pękła guma. Wtedy od razu została zaaplikowana tabletka Ellaone. Z tego co wiedziała partnerka to tabletka tak działa, że można było uprwiać seks bez problemu, bo tabletka i tak zadziała. Zrobiliśmy to jeszcze raz, ale po tym postanowiłem przeczytać ulotkę. Było tam napisane, że tabletka wzięta przed stosunkiem NIE zadziała. W panice postanowiliśmy, że kupimy jeszcze jedną, którą również połknęła. Co o tym sądzicie? Czy dobrze zrobiliśmy? Czy może źle i mogą być tego jakieś konsekwencje? TAK wiem, głupota straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o odpowiedź, czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest duza dawka hormonów nie wiem poczytaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję pomysłu. Nie szkoda jej zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ry/panie bez pomyślunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie debilami jednio i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tabletka tego typu jak ta czy antykoncepcja to szkodliwy syf mniej stracisz zdrowia rodzac niż po tabletce która doprowadzi do niewiadomych skutków po latach nawet rak! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 2 razy wam pękła prezerwatywa czy uznaliście że skoro zażyła tabletkę po to nie trzeba się zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drugie. Uznaliśmy, że nie trzeba już prezerwatywy... dopiero potem na ulotce pisało, że tabletka wzięta przed, nie powstrzyma spermy ze stosunku po... Wczoraj leciała jej krew, bolał brzuch i ogólnie źle się czuła, ale z tego co słyszałem to normalne po tych tabletkach. Dzisiaj już czuje się dobrze. Kurde, ale strasznie się teraz czuję, z naszą głupotą i z tym, że wzięła te 2 tabletki... Pani w aptece powiedziała, że "nic nie wie, ale raczej można wziąć" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nic jej nie będzie.Ale przygotujcie się na ewentualnie nasilone skutki uboczne, np.opóźnienie miesiączki.Mnie ta pigułka (jedna!) opóźniła okres o 21 dni.Wiele kobiet po Elli czuje się tak, "jakby były w ciąży"-dlatego w razie opóźnienia okresu o więcej niż 7 dni wykonajcie test ciążowy.I pamiętajcie, że Ella to anrykoncepcja, która działa co do POPRZEDNIEGO stosunku, a nie kolejnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Podwójna dawka nikogo nie zabije. Ale w takim przypadku trzeba przygotować się na ewentualnie nasilone skutki uboczne, np.opóźnienie miesiączki.Mnie ta pigułka (jedna!) opóźniła okres o 21 dni.Wiele kobiet po Elli czuje się tak, "jakby były w ciąży"-dlatego w razie opóźnienia okresu o więcej niż 7 dni wykonujcie test ciążowy.I pamiętajcie, że Ella to anrykoncepcja, która działa co do POPRZEDNIEGO stosunku, a nie kolejnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×