Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletka 72h a grzybica

Polecane posty

Gość gość

Hej, we wtorek po 13h od wpadki wzięłam escapelle, w poniedziałek miałam ostatni dzień miesiączki ale wolałam dmuchać na zimę i zapasowo wziąć tabletkę po, bo wiadomo jak to bywa. W pierwszy dzień wzięcia tabletki czułam się jedynie ospała, żadnych innych skutków ubocznych. Od 2 lat latem odwiedza mnie infekcja grzybiczna "taki pani urok i organizm". Od wczoraj mam obawy ze znowu wróciła, swędzenie i lekkie pieczenie. Jako ze zostały mi antybiotyki z ostatniej infekcji, zdecydowałam ze je zastosuje. Maść GYNOXIN oraz fluconazole od wczoraj, plus dzisiaj na noc planuje wziąć gyno-femidazol na noc, tak jak ginekolog przy poprzednich infekcjach zalecał. Swędzenie od kilku godzin zaczyna być coraz mniejsze, ale co mnie martwi... ból brzucha i brązowe upławy. Koleżanki które brały tą tabletkę mówiły że tez miały upławy a nawet miesiączkę dużo przed czasem. Czy możliwe ze ból brzucha i upławy to normalne objawy tego ze tabletka działa czy raczej skutki uboczne i powinnam się bać ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiem na zadane pytanie bo się na tym nie znam ale odnośnie ciagłych nawrotów grzybicy . Masz ewidentnie grzybicę układu pokarmowego , stąd nawroty grzybicy pochwy. Spróbuj wyleczyć grzyby w jelitach stosując dietę unikania węglowodanów z wysokim IG i bierz probiotyki co najmniej przez miesiąc ,Jedz dużo kiszonek (ogórki kapusta ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam dzisiaj miesiączkę dużo przed czasem czyli tabletka zadziałała i nie jestem w ciąży. Ale powiedzcie co z ta grzybica robić? Mój lekarz jest dopiero w czwartek, smarować maścią i dawać dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam dzisiaj miesiączkę dużo przed czasem czyli tabletka zadziałała i nie jestem w ciąży. Ale powiedzcie co z ta grzybica robić? Mój lekarz jest dopiero w czwartek, smarować maścią i dawać dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne.... bo ja ci powiem szczerze,że jak nie stosowałam anty to grzybice pochwy miała co tydzień... Odkąd jestem w stałym związku i stosuje pigułki vines, to nie miałam ani razu grzybicy i nie wiem od czego jest to zależne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×