Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola123118

Tabletka "po" Ellaone

Polecane posty

Gość Ola123118

Mialam ta nie przyjemnosc wziac ta tabletke wczoraj czyli 25. Ale zaczne od poczatku. Ostatni okres mialam 5 sierpnia, przeważnie trwa od 5 dni. 22 kochalam sie z partnerem i niestety zabespieczenie zawiodlo.Cykle mam nieregularne ale wydaje mi sie ze byly to dni nie plodne. Tabletke ellaone zdazylam(udalo mi sie kupic) wziac dopiero 3 dnia po o***tym stosunku. Po 24h od wziecia tabletki mam krwawienie lekki bol podbrzusza i bol pochwy. Czy to normalne, czy moge liczyc na to ze ciaza nie nastapi ? Planowany okres mam dostac 1 wrzesnia? Czy tabletka przyspieszyla okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nastapilo poronienie stad te krwawienie i bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletka po dostępna bez recepty nie ma działania poronnego. Jeśli kobieta jest już w ciąży, tabletka nie zadziała. Działanie ellaOne polega na opóźnieniu lub zahamowaniu owulacji, tak, aby do zapłodnienia nie doszło. Tak jak każdy lek, tabletka po dostępna bez recepty może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, mdłości, ból brzucha oraz bolesne miesiączkowanie. Są to również możliwe objawy ciąży. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj. Jeśli okres się nie pojawi lub krwawienie będzie nietypowo skąpe lub nietypowo obfite niż zazwyczaj, lub jeśli pojawią się objawy wymienione powyżej po zastosowaniu ellaOne, powinnaś wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×