Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim111111

Tabletka po

Polecane posty

Gość Anonim111111

Cześć, mam duży problem i nie wiem jak go rozwiązać. W niedzielę skończył mi się okres i uprawialismy z chłopakiem seks bez zabezpieczenia. On nie skończył we mnie ale jednak panicznie boję się ciąży :( w poniedziałek miałam jeszcze takie brązowe plamki po okresie a dzisiaj zauważyłam lekkie białe plamki. Zastanawiam się nad tabletką po. Co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki po chyba sie bierze do 72h pozniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykając się nie masz strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po
Nie wahaj się wziąć tabletki ellaOne. Jej zadaniem jest zapobieganie ciąży po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia poprzez szybkie opóźnienie owulacji, jeśli ta jeszcze nie nastąpiła. Oznacza to, że plemniki oczekujące w jajowodach nie spotkają się z komórką jajową i nie zapłodnią jej. Działa to podobnie do standardowych tabletek antykoncepcyjnych, które również zapobiegają uwolnieniu komórki jajowej. Pigułki antykoncepcji awaryjnej nie są w 100% skuteczne. Istnieje bowiem możliwość, że do owulacji doszło przed zażyciem pigułki antykoncepcji awaryjnej. Największe szanse powodzenia daje zażycie pigułki antykoncepcji awaryjnej możliwie jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie bierz zadnych tabletek , napewno nie zaszlas w ciaze to bardzo malo mozliwe, po za tym kiedy mezczyzna wczesniej czyli przed stosunkiem nie masturbowal sie ani nie uprawial seksu to w preejakulacie nie ma plemnikow , wiec nie stresuj sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie bierz zadnych tabletek , napewno nie zaszlas w ciaze to bardzo malo mozliwe, po za tym kiedy mezczyzna wczesniej czyli przed stosunkiem nie masturbowal sie ani nie uprawial seksu to w preejakulacie nie ma plemnikow , wiec nie stresuj sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przyszłosć pamiętajcie o zabezpieczeniu. Starajcie się też współżyć tylko w dni niepłodne, wtedy nie ma możliwości zapłodnienia. Wbrew pozorom wyznaczanie faz cyklu nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze nie jest trudne, ale pod warunkiem ze cykle są regularne...Nie wszystkie kobiety takie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×