Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki a koniec w srodku

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i dostałam teraz od lekarza ale mam pytanie biorąc je mąż może we mnie konczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko przy pierwszym opakowaniu to jeszcze raczej bym odradzała tak na wszelki wypadek. Wszystko znajdziesz w ulotce, bądż na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to się ruc/hasz z zabezpieczeniem aby kończył w tobie.Bez końca w cip/ce to nie sex tylko pie/rdolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zaczynasz ich zazywanie w pierwszy dzień cyklu to jestes chroniona od razu i mąż może kończyc w środku bez obaw. Jesli nie, to konieczna jest dodatkowa ochrona np prezerwatywa ale tylko w pierwszym miesiącu. Pamietaj również o osłonie do antykoncepcji np Harmonella, która chroni przed zakrzepicą oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia innych skutków ubocznych antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harmonella chroni też przed otarciem ci/pkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże, ze wy nie pytacie lekarzy o takie rzeczy! Tabletki działają od pierwszej wziętej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie, przed otarciami to chroni np Hydrovag jeśli cierpisz na suchość pochwy lub uprawiasz ostry seks, wtedy założenie takiej globulki przynosi ulge i nie rozwinie ci sie infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×