Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki anty a mozliwosc ciazy

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam pytanie bo odchodze od zmyslow-biore tabletki anty, w zeszlym miesiacu na poczatku 2 tyg brania zapomnialam o jednej. Zrobilam zgodnie z instrukcja, polknelam 2 tabletki kolejnego dnia. Krwawienie z odstawienia przyszlo, ale bylo bardzo skape-skapsze niz zwykle. Zastanawiam sie czy jest ryzyko ze moge byc w ciazy? Robilam test w zeszlym tygodniu i byl negatywny, obecnie jestem przy pierwszym dniu z odstawienia nastepnego opakowania, bola mnie piersi jakbym w ciazy byla, albo schizuje na maxa...dodam ze stosujemy stosunek przerywany.Dziekuje za kazda rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból piersi wcale nie musi oznaczać ciąży - jestem w 30tc i nigdy nie bolały mnie piersi ;) Podejrzewam, ze nie jesteś w ciaży, ale ze stresu odczuwasz zmiany w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale ja juz bylam w ciazy i bolaly mnie podobnie, stad ta moja "schiza"...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Możliwość ciąży -chociaż bardzo mała- jest ZAWSZE, nawet przy idealnym braniu pigułek.A wzrasta, jeśli wystąpiły jakieś zaburzenia w rodzaju "zapomniałam, wzięłam później niż trzeba, zwymiotowałam..." -w takich przypadkach trzeba się dodatkowo zabezpieczyć, a w niektórych przypadkach także wziąć pigułkę "po." Która z kolei też zmniejsza skuteczność antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×