Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Tabletki antykoncepcyjne cz pomagają ciąży???

Polecane posty

mam pytanie, czy może wiecie czy tabletki antykoncepcyjne pomagają zajść w ciążę - jak wiadomo są to hormony i może one regulują organizm kobiety, Pytam bo już mnóstwo osób które zażywają tabletki po ich odstawieniu nie mają kłopotów z zajściem- a ja nigdy nie używałam i mam problem. wiem również że zażywanie tabletek antykoncepcyjnych zwiększa możliwość ciąży mnogiej. Może lepiej według was zacząć używać takich tabletek i odstawić je po pół roku a ciąża będzie pewniejsza? pomóżcie proszę - bo chyba sama już się kręcę wpkół własnej osi... :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana.
szlyszalam ze po dostawieniu tabletek latwiej zajsc w ciaze dlatego ze organizm "nadrabia braki" i produkuje wieksza ilosc komorek jajowych przez co zwieksza sie prawdopodobienastwo zaplodnienia, jednak u niektorych kobiet jest odwrotnie- po odstawieniu tabletek organizm nada nei jajeczkuje... :( powinnas ten pomysl z tabletkami skonsultowac zlekarzem...ale mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl... zycze powodzenia i sliczengo dzidzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, oczywiście skonsultuję to z lekarzem, zobaczę co powie, chodzę prywatnie, więc wypytam go o wszystko, pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×