Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grubasińska

Tabletki antykoncepcyjne dla otyłej?

Polecane posty

Gość gość
Nie ponieważ brak jest chętnych na bzykanie hipopotamów więcb tabsy nie są im pottrzebbne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma 20 kg nadwagi, liczy się? :D z tego co mówiła, to zaczęła brać już jako nastolatka. a gruba była chyba zawsze, a teraz od kiedy zostawił ją chłopak i nikt jej nie gotuje przytyła jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj.ja mam nadwagę,stosuje CYPREST od czerwca i nie przytulam ani grama,bardzo dobrze czuje sie po tabletkach,żadnych skutków ubocznych.masz pytania to zadawaj;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Yaz i Jeanine. Obecnie jestem w ciąży to nie biorę, ale po porodzie na pewno wrócę do tabletek. Jak zaczęłam brać Yaz to schudłam prawie 10kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zabrzmiało tak, jakby dla kobiet otyłych ten rodzaj antykoncepcji był niedozwolony. Nie każde tabletki powodują tycie, ja od kilku lat biorę Jeanine i nie przytyłam nic a nawet schudłam. Inna rzecz, poproś lekarza rodzinnego o tabletki stabilizujące wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ginekolog powiedział,że wpadki na tabletkach anty zdarzają się głównie otyłym kobietom,ilość hormonów w tabletkach jest niewystraczająca dla otyłej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×