Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiara

tabletki antykoncepcyjne i dziwny brzuch /

Polecane posty

Gość Kiara

Hej dziewczyny Mam do Was pytanie. Biorę 4 opakowanie Diane 35. Troszkę przy nich schudłam. Okres z odstawienia dostaję regularnie trzeciego dnia w siedmiodniowej przerwie i trwa on tak 3-4 dni, nie jest obfity (gdyby nie względy higieniczne to 2 podpaski starczyły by na dzień) ale nie o to mi chodzi czy tez macie taki uhmm jak to opisać nadęty, wzdęty, odstający brzuch? Jetem osoba przeciętnej budowy ale ten brzuch to zaczyna mnie denerwować :/ bo zaczynam mieć dziwne myśli. Dzięki za wszelkie odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jede4n z efektów ubocznych tego świństwa, też przez to przechodziła. Ulotki to nazywają \"dyskomfort w dole brzucha\". To określenie pewnie wymyslił jakis facet, który nigdy na to nie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
u mnie to strasznie wkurza! nigdy nie miałam problemu z wystającym brzuszkiem póki nie zaczęłam brać tabletek! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19
ojjjj braLAM diane 35 i poprostu czulam sie nafaszerowana hormonami.....brzuch mialam ogromny i czulam sie jakbym wazyla 120kg.to sa starej generacji tabletki,nie wiem dlaczego lekarze przepisuja je jesli nie ma wskazan ze strony tradziku lub innych zaburzen,jest tyle nowoczesnych tabletek,,,,,wynika z tego ze same sie musimy wczesniej edukowac;..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm
U mnie było to samo przy Harmonecie i Cilescie wiec niby nowszych tabletkach. Ginekolog tłumaczyła mi to tym, że widać u mnie musi występowac taki skutek uboczny :P Odkąd rzuciłam tabletki wszystko wróciło do płaskiej normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
Jestem bardzo szczupła ale odkąd biore Diane-mój brzuch jest wystajacy i tak dziwnie sie czuje,teraz kupiłam ostatnie opakowanie Diane i potem żądam zmiany tabletek-nie wspominając o tym, że jak zaczęłam brać diane tym samym pojawiły sięu mnie bóle główy, których wcześniej nie miałam-a koleżance pojawiły siężylaki:(co to za świństwo musi byc ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19
mnie tak samo bolala glowa ale ja mysle ze to wszystko i tak zalezy od rodzaju tabletek bo czytalam opinie jak kobiety zazywaly dioane przez 5 lat .nic im nie bylo i pozniej tez nie mialy problemow z zajsciem w ciaze wiec poprostu najlpeiej dobrac indywidualnie taboetki ale jesli przy tych nie czujesz sie komfortowo to moze lepiej zmienic:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę cię martwic, ale ja tak miałam po wszystkich tabletkach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
Hej widze że jest nas sporo, dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi i podzielenie się waszymy spostrzeżeniami. :-) pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
ja brałam Novynette i mam tak samo. kiedyś miałam idealnie płaski brzuszek, a teraz... ehh... szkoda gadać. z 52 przytyłam do 57 kg. teraz robie sobie przerwe, ale w ogóle nie chce mi się wracać do tego świństwa. miotam się strasznie, bo gumki to jednak zawodne zabezpieczenie, a pigułki... same wiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona 82
ta tez to mam buuuuu choc przy dianie nie mialam a nawet szuplejasza sie zrobilam ... potem prztyc 2 kg przy jeaninie a obecnie wrocic do poczatkowej wagi choc nie do idealnej ;) teraz mam yasmin a brzyszek nabrzmiewac mi wlasnie zaczal - ale ja to chyba tak mam w polowie drgugiego tyg brania -> potem wraca do wzglednej plaskosci aby ponownie ech -> ciezkie zycie prawda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik18
nie wiem czy to od tego, ale biore 4 tabletke z pierwszego w zyciu opakowania i tez mam taki twardy , napuchniety brzuch, czuje sie jak bym miała tam powietrze!! to troche uciazliwe... ale to zbieraja sie tam gazy czy wam chodzi o tycie?? bo ja raczej mam to pierwsze. (biore logest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam
colest, microgynon, bnovynette i teraz harmonet i ciągle ten brzuch, ale to raczej nie gazy a woda zebrana w organizmie; poza tym przytyłam przez zwiększony apetyt 6 kilo i zgubic juz nie mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo, dziś wezmę 4 tabletkę Novynette, a brzuch mam jak w 5 miesiącu (wiem, bo rodziłam :) Czy to mija po jakimś czasie, czy konieczna jest zmiana tabletek? I czy można w środku opakowania? Bo z takim bebzunem, to wstyd po ulicy chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A czy którejś z was po odstawieniu tabletek został taki brzuch? Bo mnie tak:( a tabletek nie biorę juz od 4 miesięcy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kel
20 lat zaźywałam triquilar Brzuch miałam duzy zawsze ale nigdy mnie nie bolal po prostu nadęty Gdy rok temu znalazłam sie w szpitalu z rakiem szyjki macicy na zdj lekarz powiedzial mi że mam wewnetrzne ślady - blizny czy zrosty i to po tabletkach co widoczne jest na zdj z obrazu usg wewnatrz dopochwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkabiedronka
Też myślałam że tylko mi, ja biorę Vibin mini i tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×