Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagubiona_ona18

Tabletki antykoncepcyjne- NOVYNETTE.

Polecane posty

Hej jestem nowicjuszką jeśli chodzi o antykoncepcje. To moje 1 tabetki, chciałabym się dowiedzieć, czy są skuteczne, jakie są skutki uboczne i ogólnie co nie co o tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loona20
chudnie się po tabletkach?? ja słyszałam że sie tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loona20
Niby jak można chudnąć od tych tabletek ?? ja przyjmuję KONTRACEPT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , jak napisałam jestem nowicjuszką z partnerem używalismy jedynie prezerwatyw. Ale wolałam iść po tabletki. Mówiłam tylko co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loona20
he he ja tak samo... te prezerwatywy to koszmar. najgorzej było jak się chciało a nie było.. a z tabletkami gdzie chcesz i jak chcesz... ja kończę pierwsze opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie :D:D to było najgorsze, gumek nie ma, a chęć jest o rany, a w ogóle seks taki inny, gorszy. Byłam w ciazy i wiem jak było bez gumek, ciążę niestety straciłam.. :( alejuż minęły 3 miesiące i wyszłam z dołka, zabezpieczam się bo chcę jeszcze poczekać z dzieckiem. Ja nawet jeszcze nie zaczęłam, czekam na ukochany okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarama
Chętnię odkupię opakowanie NOVYNETTE proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarama
niestety nie mam możliwości pójścia teraz do lekarza dlatego chcę odkupić. Zawsze normalnie kupuję przepisane od lekarza. Nie jestem początkującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady21wlkp888
Novynette biore od jakis 5 mcy. Troszke przytyłam, ale to chyba przez jedzenie bardziej niż same hormony. Jedyne co zauwazyłam u suebie to straszne rozdrażnienie,dziwne stany od euforii po płacz, czego nie miałam wcześniej... Ale zgadzam się absolutnie- tabletki o niebo lepsze niz gumki. Jak brałam antybiotyk i trzebabylo wrócić do prezerwattyw to był koszmar ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarama
recepta też może być :) jesli to bylo na poważnie to prosze o kontakt na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahana
Biorę novynette od ok 8 miesięcy... Schudłam 2kg ale to wróciło, ale to chyba przez mój styl życia ;) czuję się dobrze, libido w normie, żadnych bólów, skutecznosc dobra bo w ciaży nie jestem :) plamień też nie mam wcale, krwawienie jak w zegarku. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka22
CHĘTNIE KUPIĘ DWA OPAKOWANIA NOVYNETTE. MOŻE BYĆ TEŻ JEDNO. OCZYWIŚCIE OPŁACĘ KOSZTY WYSYŁKI. MIESZKAM W POZNANIU. PROSZĘ O KONTAKT AGATKABLOND@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bałam te tabletki przez pół roku... i nie byłam z nich zadowolona bardzo po nich przytyłam i bolał mnie rzoładek ale kazda z nas inaczej bedzie reagowac ja osobiscie ich nie polecam wole minisiston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka21
Witam, dopiero zaczynam brac tabletki i mam pytinie. czy po wybraniu 21 tabl musze je odstawic, 8 dnia zaczac brac kolejne op. i w tym czasie moge zajsc w ciaże? chce sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miqsienka
nie, podczas tej przerwy nie zajdziesz w ciąże. Powinnaś się wypytać dokładnie lekarza zanim je zaczęłaś brać a nie pytać na forum. Ja te tabletki biorę już dość długo (ok 2-3 lat) od pół roku jestem bardziej nerwowa itd ale tłumaczę to sobie , że to przez pracę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikfasolik
A ja biorę je od kilku lat i doszłam do wniosku , ze czas z tym skończyć. w ciągu 3 lat 10kg więcej i to najbardziej o końcu przesądziło.Poza tym nie jest źle.Cera w najlepszym porządku tylko ochoty czasem na "baraszkowanie":) brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fimi
witam odkupie recepte na tab. Novynette gg 5490892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulina22
laski widzę że żadna z Was nie ma pojęcia o tabletkach antykoncepcyjnych!!!!chodzę regularnie do ginekologa dużo z Nim rozmawiam i każdy organizm będzie reagował inaczej na ten sam lek!!!! Niby kobiety dojrzałe a takie bezmyślne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozisina
Czy ma może ktoś do sprzedania Kontracept? Głupio się złożyło, że przeterminował mi się odpis i nie chcą mi sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna8701
ja po novynecie przytyłam 12 kg wierzcie albo nie ale 12 kilo w ciagu paru miesiecy. Praca ta samo odzywianie to samo masakra NIE polecam nikomu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcę przestać brać tabletki, nie wiem czy musze konsultować się z ginekologiem w tej sprawie, nie wiem jak to przebiega ? pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
Proszę o kontakt przed gg 28264847. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , czy wiecie, ale lekarz rodzinny też może przepisać tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m@op.pl
NOVYNETTE antykoncepcja odsprzedam: Cena 25zł za opakowanie. Termin ważności 04.2013r. Forma płatności: - przelewem -> koszt wysyłki - 5zł - przy odbiorze (za pobraniem) -> koszt wysyłki - 14zł Kontakt: uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanata25
Bardzo pilnie kupie opakowanie kontraceptu. Proszę o kontakt: emila_p@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocznap
Pilnie poszukuję Kontraceptu! Nie ma mojej gin, jej kolega z placówki który mi czasem wypisywał też się rozpłyną w powietrzu, rodzinnej nie ma choć zawsze była w piątki i pon. (co sie dzieje z tymi lekarzami? :P ) ocznap@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia262
sprzedam 4 opakowania novynette 25zl/opakowanie julcia262@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×