Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem w trakcie pierwszego opakowania vines Na początku miałam takie brązowe plamienia ale pisali o tym w ulotce ze moga wystąpić W niedzielę po stosunku mam juz nagle krwawienie i brZuch tez pobolewa jak na okres Nie wiem czy stosunek mial na to wpływ ale czy to normalne ze mam krwawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Normalne.Krwawienia/plamienia są jednym z najczęstszych skutków ubocznych pigułek.Zwłaszcza w trakcie pierwszego opakowania.Niektórzy radzą odczekać 3 cykle i dopiero stwierdzić, czy organizm się przyzwyczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleana
Dokładnie, a vines mają w dodatku najniższą ilość hormonów w składzie więc spokojnie poczekaj, jeśli będziesz plamić poproś o tabletki z większą zawartością hormonów po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zdarza na początku brania tabletek.. jednak jesli objawy nie ustapia to proponuje zmiane tabletek na inne.. ja tez wiele tabletek w swoim zyciu przerobilam i aktualnie jestem na tabletkach belara z ktorych jestem najbardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, ale niestety kiedy plamienia minęły dalej czuję się źle. Chyba z nich zrezygnuję i poszukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska 207
Spokojnie. Brałam miesiąc yasmin przy których cały czas plamiłam i krwawiłam... Zmieniłam na Limetic,a teraz przy braniu tych tabletek zero plamień/krwawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana na inne faktycznie pomaga, ja mam odwrotnie, nie krwawiłam wcale więc ginekolog zmieniła mi na te słabsze vines ale szczerze mówiąc na jednych i drugich się dobrze czuję, ciekawe czy teraz krwawienie z odstawienia u mnie wystąpi, podobno powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie ustapilo wiec odetchnelam z ulga bo te tabletki to moja jedyna nadzieja (nie moge miec większej dawki hormonów bo szaleje mi ciśnienie) Żadnych innych skutków nie mam może oprócz kilku pryszczy których nigdy nie bylo przy hormonach ale to wcale nie az tak uciążliwe ;) Mam nadzieję ze krwawienie z odstawienia wystąpi dokladnie w czasie zielonych tabletek bo potem mam zaplanowany wyjazd nad morze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również po Vines dobrze się czuję, w sumie to najbardziej bałam się zatrzymania wody w organizmie, ale piję sobie pokrzywę i jest jak najbardziej ok, nic się nie dzieje :) Poza tym zauważyłam,że nie mam tak obfitego krwawienia jak nie brałam tych pigułek, no i co najważniejsze, nie boli mnie już biust !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie się na antykoncepcję to bardzo ważny etap w życiu każdej kobiety. Trzeba wybrać mądrze i taką metodę która nie wpłynie negatywnie na nasz organizm. Ja poszłam na badania i pierwszą metodę przepisał mi lekarz to były tabletki belara. Stosuję je do dziś i nie zamierzam z nich rezygnować bo czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanko. Tabletki brałam od listopada zeszłego roku. Na początku czerwca tego roku odstawiłam.Były to tabletki seasonique które stosuje się bez przerwy a krwawienie występuje aby co 3 miesiace. Jak odstawiłam dostalam krawiebie z odstawienia. Potem w lip u pierwszy normalny okres. Wg kalendarzyka powinnam dostać okres 12 sierpnia jednak go nie ma. W ciąży nie jestem. Co może być powodem opóźnienia. Jak długo stabilizuje się homrony w organizmienie po odstawieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniak
hmm zapytaj ginekologa. Wcześniej ja tez miałam problemy z ciśnieniem... i niestety musiałam zmienić pigułki na vines, bo maja mniej hormonów i sprawiają przez to ,że są bezpieczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możliwe ze vines chroną mniej niż inne tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję belarę i zabezpieczają mnie w 100 %. To ginekolog musi Ci zrobić badania i wtedy na ich podstawie zapisze odpowiednią metodę zabezpieczania. U mnie najlepsze okazały się tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chronia mniej niz inne ;) nie ma tabletek chroniacych bardziej lub mniej. Moga byc zle dobrane, ale to inna bajka. Ja sama zle czulam sie na tabletkach, dlatego zdecydowalam sie na zalozenie wkladki levosert, aby ograniczyc hormony wpuszczane do krwiobiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×