Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Witam czy jesli nie zrobilam dwa razy pod rzad 7dniowej przerwy to jest ryzyko ciazy? w sob wzielam ostatnia tabletke , dzis jest wtorek i nie mam jeszcze krwawienia,chcialabym wiedziec bo boje sie ze jesli jestem w ciazy a bede brala tabletki to to zaszkodzi jakos na płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ma takiego ryzyka, tak często bez robienia przerwy antykoncepcję stosują kobiety zawodowo uprawiające sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz się że biorac tabletki mordujesz swoje płody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie dzieje, ja również tak stosuję, bo uprawiam bardzo intensywny sport i mam potworne bóle, więc dużo kobiet tak robi, kiedyś tak zrobiłam na wyjazd, bo wypadł mi akurat na przerwę i zażyłam tabletki dalej(bez tych placebo). A co stosujesz jeśli można wiedzieć ?? Bo ja stosuje Vines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diane35;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tak samo robie stosujac belare na wakacje :D zeby nie miec krwawienia w trakcie urlopu. spokojine jestes chroniona, tylko pamietaj, zeby nie robic tak na okraglo :) czasem to wszystko musi z nas wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak ostatnio zrobiłam, miałam ślub, a na ten dzień wypadał mi okres i nie zrobiłam przerwy, wzięłam po prostu kolejne opakowanie vines i nic się nie działo, ryzyka ciązy nie ma w takich sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie :) nic sie nie stanie, tylko pamietaj, zeby nie robic tak stale. Kiedys musisz dac temu krwawieniu "wyjsc". Ja tez tak czasami robie przy belarze, zeby nie miec krwawienia, bo uprawiam sport i czasami okres bardzo utrudnia mi zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zeby nie kombinowac z tabletkami zdecydowalam sie na wkladke levosert. teraz przynajmniej mam spokoj na dluzej, a krwawienia sa na tyle krotkie i cykliczne, ze nie mam problemu zeby sobie z nimi radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki antykoncepcyjne Elin, belare lub atywie od jednego do 6 opakowań. Mail: olunia96115@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×