Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiamisiaa

Tabletki antykoncepcyjne,a alkohol

Polecane posty

Gość misiamisiaa

Hej, Od prawie 2 miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne Daylette. Od 3 dni biore antybiotyk amoksiklav 2 razy w ciagu doby,dzis wieczorem o godzinie 21 wzielam tabletke,jednak przed i po wypiłam piwo,a dokładnie półtora. Nie ma to żadnego znaczenia,ale piwo było niskoprocentowe. Tabletki zawsze brałam regularnie,nie ominelam ani jednej. Około godziny 24 pomiędzy mna,a moim chłopakiem doszło do stosunku. Nie doszedł on do mnie,w ogole nie doszedł,był we mnie na około minutę. Ale tu jest pytanie.. Cholernie boje sie,ze mogłam zajść w ciąże. Podobno a tybiotyki osłabiają tabletki antykoncepcyjne,a alkohol osłabia antybiotyk.. Czy jest mozliwosc,ze zaszłam? Jesli tak to jak wielka? Tak strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyki utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają wchłanianie się tabletek antykoncepcyjnych. Trzeba czytać na ulotce co dokładnie pisze, czasem antybiotyk działa jeszcze parę dni po zakończeniu kuracji i wtedy trzeba stosować dodatkowe zabezpieczenie w trakcie kuracji i po. Nikt tu nie jest wróżką. Zrób test za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się bzyka,pije alkohol to jednocześnie się zaciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiamisiaa
Od alko sie zachodzi? To ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość androska
Bardziej mają zanaczenie tu te Twoje antybiotyki, niż alkohol. Niestety antybiotyki faktycznie trochę mogą zachwiać działanie antykoncepcji. Lepiej, żebyś w tym czasie dodatkowo się zabezpieczała. Swoją drogą antybiotyki i alkohol ? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×