Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Dostałam dziś receptę na tabletki antykoncepcyjne BELARA i oto moje pytanie - czy ktoś miał z nimi styczność? W internecie jest bardzo mało informacji na ich temat. Do tej pory półtora roku brałam Harmonet ale moje libido jest na takim poziomie, że lepiej nie mówić. Do tego straszna senność i jakieś stany depresyjne. Zdecydowałam się na zmianę i nie wiem czego mogę się spodziewać. Pani ginekolog (u której byłam pierwszy raz, tez nie wiem czego się spodziewać) powiedziała, że jest to u nas nowość, są to tabletki Niemieckie i podobno dobrze wpływają właśnie na libido. Doczytałam się informacji, że są to tabletki 1 generacji? To możliwe? Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja dzisiaj dostałam recepytę na te tabletki a co będzie okarze sie praniu. obawiam sie tylko że mogą być słabo dostępne bo faktycznie w internecie cieżko cokolwiek po polsku o nich znaleźć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagii
Ja je biorę od dwóch tygodni, jest to moje pierwsze opakowanie. Wystąpiły u mnie plamienia, które utrzymują się już 3 dzień, a przy tym miałam bóle w podbrzuszu. Mam nadzieję że przy drugim opakowaniu te objawy ustąpią bo, przy każdych pigułkach podobno podczas pierwszego opakowania, może takie coś się dziać. Ale w poprzednich latach brałam Novynette, Harmonet i Lesine i nie miałam takich objawów. Zobaczę co będzie przy drugim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biore te tabletki drugi tydzień i żadnych objawów ubocznych póki co. Lekarz mówił że plamienia mogą na początku wystąpić i żeby się nie martwić - to pierwsze tabletki po porodzie wiec zebym nie myślała że to z tym związane. Pierwsze opakowanie dostałam od niego gratis na próbe, jak mi będą odpowiadały to wtedy mam się zgłosić po receptę. ktoś wie ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja kupiłam w aptece "dom lekow"i cene maja 35,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po odstawieniu belary mialam straszne problemy zdrowotne,organizm wariowal,koszmar poprostu.Moja koleznka z pracy miala to samo przy tych tabletkach.Ja odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odswiezam temat. Jak w pytaniu? Jak Wasze odczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mija 1szy miesiąc odkąd zaczełam przyjmowac. Moze za wczesnie jeszcze zeby coś powiedziec, ale co zauwazyła, to ze nie mam takiego uczucia zatrzymywania sie wody w organizmie i co dziwne i jak najbardziej na plus moje libido jest na wysokim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze wreszcie jest własnie taki środek antykoncepcyjny, bo uważam ze wreszcie jest to własnie coś dla mnie. Musze zapytać mojej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam przy okazji swojego ginekologa własnie o te tabletki. Byc moze one beda dla mnie jednak zdecydowanie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po odstawieniu każdych tabletek organizm musi się ustabilizować hormonalnie, dlatego nie uważam, żeby to co piszesz o skutkach po odstawieniu miało jakiś wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam bardzo dużo dobrego o tych tabletkach ze względu na naturalna pochodną progesteronu którą zawierają, wiem też, że są popularne na zachodzie może dlatego jest tak mało informacji po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore belare od ponad pół roku, jak na razie ze skutków ubocznych to jest tylko problem z suchością pochwy, straszne wahania nastrojów i ból brzucha. Na libido nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz ze ból brzucha to od tych tabletek? On boli podczas okresu bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie o takie rzeczy powinnas zapytać lekarza. Ale jesli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to nie ma znaczenia czy jestes przed - bo one maja Ciebie w pewien sposób chronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, zwłaszcza ze lekarz przecież też powinien od razu zrobić Wam badania na poziom hormonów i w ten sposób dobrac odpowiednie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore od miesiaca i dzisiaj zaczynam drugie opakowanie. Jak na razie nie mam zastrzezen co do tych tabletek, chociaz przez pierwszy tydz. Bolala mnie dosyc mocno glowa, ale na szczescie po za tym nic sie nie dzialo:-) ja swoje kupilam za 32 zl, takze mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uważacie ze te tabletki będą odpowiednie jesli chodzi o te pierwsze które mozna zaczać przyjmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko powinien ocenic ginekolog czy sa odpowiednie dla danej osoby a nie idiotki reklamujace na kafe. Belara czy nie belara wszystkie sa szkodliwe i nie ma cudownych pigułek,ja np dostalam zakrzepicy i nawet jakby byloby to gowno belara tez bym dostała. Takze nie zachwalajcie i skonczcie z ta reklama,bo od dobierania jest lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailiott
co za idiotyczny post, 'wszystkie są szkodliwe' ? Jeśli rozpoczynasz przyjmowanie jakiegokolwiek leku bez uprzedniego sprawdzenia czy możesz - to prawdziwa głupota. Ja przed rozpoczęciem pigułek antykoncepcyjnych zrobiłam sobie badania krwi, czynniki krzepnięcia, czynnik antyfosfolipidowy i sporo innych badań i lekarka na tej podstawie powiedziała, że nie mam predyspozycji do zakrzepicy i może mi nawet wystawić zaświadczenie, że mogę je przyjmować. Także trochę rozumu by nie zaszkodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aliot troszkę sie z Toba zgadzam. W sumie jak by sie tak doczepić do wszystkiego to kazda metoda jest zła, nieskuteczna.... Ja jakoś włąsnie przyjmuje Belare juz tak długo i nie mam zadnych negatywnych doświadczeń. Wiec nie wiem o co tak naprawde wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailiott
i podobnie wszystkie leki dadzą skutki uboczne jeśli podświadomie będziemy siedzieć i czekać aż wystąpią. Nawet jeśli na ulotce witaminy C przeczytasz, że może boleć cię po niej głowa, to nagle dziwnym trafem zacznie. Do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem ale też pewnym dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie nasrane z ta reklama. Jak moze jedna baba drugiej babie polecic pogułki anty. Tu kafe,tu kazda ma swoj rozum i reklama nas nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie mamy sobie radzic? Przeciez i tak kazda z nas pojdzie do ginekologa i jakies tam badania bedzie miała. Warto jednak wiedziec co i dlaczego jest bezpieczniejsze. Nie musimy meczyc sie ze skutkami ubocznymi skoro mamy lepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a co jest złego w polecaniu pigułek anty? jedne są lepsze inne gorsze, jedne są lepiej tolerowane inne gorzej, a i tak zadecyduje lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailiott
Yyy oczywiście, że nie tak to działa, że idziesz do lekarza i mówisz mu nazwę tabletek i takie właśnie dostajesz. Zanim zaczęłam brać tabletki przekopałam dużo informacji, i wiadomo że nie w 100% ale w dużej mierze reakcje po danych tabletkach się powtarzają, więc mniej więcej można się domyślać czy organizm zareaguje lepiej czy gorzej, ale oczywiście wszystkiego należy przekonać się na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biorę Belare już 3 miesiące. Wcześniej brałam tabletki ovulastan, po których zle się czułam i byłam niesamowicie rozdrażniona.Najgorsze w tym wszystkim było to, że podczas stosowania tych tabletek dopadały mnie stany depresyjne, i wzrost wagi około 10 kg. Wiem większość z was może w to nie uwierzyć! ale w moim przypadku tak było, i nie przez to że się obiadałam wręcz odwrotnie. Moj ginekolog był zaniepokojony moimi skutkami ubocznymi podczas stosowania tych tabletek. Zapisał mi tabletki Belara, gdyż zasugerował że są one łagodniejsze i nie powodują depresji. Teraz mogę stwierdzić, że mój stan się polepszył o wiele. Zaczynam naprawdę chudnąć i poprawiło mi się libido znacznie, wspomne jeszcze że moje piersi stały się nabrzmiałe dla mnie na plus :). Należy pamiętać, że na każdą kobietę mogą te tabletki inaczej wpływać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też niedawno zaczęłam brać tabletki Belara, w przyszłym tygodniu zaczynam drugie opakowanie. Według mnie są to dobre tabletki, nie mam jakiś skutków ubocznych, tylko tyle, ze piersi miałam obolałe bardzo, ale po kilku dniach to minęło, zobaczę jak będzie przy drugim opakowaniu. Ale mimo wszystko polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te tabletki antykoncepcyjne brałam pół roku i dla mnie były naprawdę rewelacyjne. Zadnych skutków ubocznych prócz bolesnego okresu ale z tym od zawsze miałam problem. Bardzo się bałam bo trochu sie na czytałam o tych skutkach no ale jednak to jest prawda ze każda kobieta reaguje indywidualnie. I jak się nie przekonasz to nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem po 15 miesiącach leczenia u mojego gina i po wieli próbach różnych metod,między innymi 3 stymulacje hormonalne z monitoringiem usg,zastrzyki na pęknięcię itd...już miałam mieć nakłuwanie jajników ale w ostatniej chwili Pomogły mi tabletki ze strony jestempłodna.pl :) sprzedam bardzo chętnie to co mi zostało jeśli któraś z was chce odkupić chętnie odsprzedam posiadam : Bioactive Q10 Uniqinol Płodne komórki 30 szt nie zdążyłam zjeść juz kolejnej paczki 38 zł Femifertil dla kobiet planujących ciąże 17 tabletek - 25 zł Cyclodynon, 40 mg, tabletki powlekane 28 sztuk cena 30 zł oraz dorzuce komuś olej z wiesiołka który stosowałam email do mnie jessica19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×