Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Tabletki belera

Polecane posty

Gość gość

Witam zaczelam stosowac tabletki dnia 26.01 bo wtedy oczywiście dostałam miesiaczke lecz od tego czasu nadal plamie. Czy miala ktoras z was taki problem.? Sa to moje pierwsze w życiu tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam mialo byc Belara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zapytać lekarza? Też mam belarę ale u mnie było normalnie, okres się skończył a za miesiąc miałam już tylko plamienie, (bo okresem bym tego nie nazwała) tak jest do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystosowanie organizmu do hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety przez pierwsze 3 miesiące masz prawo plamić i jest to normalne. Belara to tabletki stosunkowo słabe, ja plamiłam na nich co miesiąc ( po 3 pierwszych miesiącach przystosowywania się organizmu) więc musiałam zmienić na mocniejsze. Dodam jeszcze że plamienia nie mają wpływu na spadek skuteczności antykoncepcji, ta zachowana jest zawsze jeśli bierzesz tak jak przykazano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co rozumiesz poprzez "słabe", w sensie że zawierają znikomą ilość hormonów? Bo jeśli tak to jest to akurat ogromna zaleta, jeśli chodzi o pigułki. A działają tak samo skutecznie jak wszystkie i nie ma tu mniej lub bardziej skutecznych, wystarczy spojrzeć na wskaźnik Pearla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to normalne. Mi pani doktor powiedziała od razu, ze przez pierwsze 3 opakowania moze wystąpić plamienie nawet do 2 tygodniu po zakończeniu miesiączki, a potem wszystko powinno sie unormować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są tak naprawdę jakieś "stare" tabletki, nie wiem, czy to jest jakaś generacja, może pierwsza, ponoć przepisują to na trądzik i przy tłustszej cerze oraz wypryskach, tak jak kiedyś Diane35, co jakiś czas jest taki atak przedstawicieli farmaceutycznych Gedeon Richter, nie jest to nic nowego, tabletki IV generacji to YAZ, YASMIN, YASMINELLE, JEANINE, co nie oznacza, że będą wam służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garzia
Do gość dziś Belara to stosunkowo nowe tabletki na polskim rynku , które śmiało można nazwać tabletkami nowej generacji. Są jednoskładnikowe i zawierają mniejsza dawkę hormonu. Autorko wątku :) Tak jak dziewczyny przede mną pisały nie masz co się martwić -organizm potrzebuje 3 miesięcy czasu aby przyzwyczaić się do nowej dawki hormonu . Miałam tak samo przy pierwszym opakowaniu belary - przy drugim plamienie było już dużo krótsze. Teraz minął 4 miesiąc odkąd stosuje te tabletki i miałam 4 dniowe krwawienie z odstawienia w ciągu tej 7-dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy sprawdzić substancję czynną i już wiemy, że nie jest to nic nowego, reklamowane jako nie zmniejszające libido, wznowione przez Gedeon Richter na polskim i niemieckim rynku, inna nazwa Madinette - lek starszej generacji, żadna nowość, tak samo jak Elin (nie nowość, a III generacja podkupiona przez Polpharma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garzia
Tak jak napisałam są to tabletki stosunkowo nowe w Polsce- od około 3 lat dopiero można je kupić w naszych aptekach. Ogólnie Belara to jest bardzo popularna w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe, stare...ważne że skuteczne !!!! XD Jutro wizyta u ginekologa,2 miesiace temu przemyslane odstawienie tabletek belera i w sobote 2 kreski!!! Juz nie moge się doczekać jutrzejszej wizyty, będę mamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tabletki Belara 1 opakowanie data ważności 06/2021. Mogę wysłać zdjecia. Kontakt mailowy magdaw7@interia.pl.  30zł + 5zł koszt wysyłki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jeśli któraś z Pań potrzebuje tabsy, to mam trójpak zamiennika Belary, z długa data ważności. 

Pozdrawiam Gosia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×