Odpowiedz na ten temat

tabletki Elin

• gość 2015.07.20 [20:10]
    Czesc! czy stosuje któraś z was tabletki antykoncepcyjne Elin i mogła by podzielić sie opinią?
  • Zobacz także:

• gość 2015.08.07 [13:37]
    gdzie kupiłyście te tabletki i w jakiej cenie?
  • gość 2015.08.10 [00:38]
    Jestem przy pierwszym opakowaniu i jak na razie jest ok - zero skutków ubocznych. Zdziwiła mnie ich cena, zapłaciłam niecałe 30 zł.
  • gość 2015.08.11 [15:34]
    biore od 2 tyg. i cały czas mam plamienia, są troche uciążliwe, ale lekarz mnie uprzedził ze pzy pierwszym opakowaniu sie pojawią. poza tym wszystko okej. Mialam poblemy z cera, zaczela mi sie poprawiac chwile zanim rozpoczełam przyjmowanie elinu, ale teraz jest juz w ogole super!
  • gość 2015.08.11 [16:52]
    Nie bierz żadnych nie tylko Elin bo to grzech. Jest to niezgodne z encyklikami Papieski dotyczącymi życia małżeńskiego i rodziny. Życie nie jest chorobą - zobacz co pisał o tym Jan Paweł II i episkopat Polski.
  • gość 2015.09.08 [15:16]
    Mozesz sobie o tym pogadac ewentualnie z aktywnymi koleżankami z parafii, nas nie interesuje zdanie kościoła w tym wątku tylko skuteczne zabezpieczenie przed zajściem w ciąże oczko.gif elo, nara i nie zapomnij dzis sie za nas pomodlic.
    Mnie tez interesuje ellin, dajcie znac dziewczyny jak sie po nim czulyscie usmiech.gif
  • gość marta 2015.09.09 [16:24]
    Mnie też bardzo interesuje elin, to jest odpowiednik cilestu. Brałam kiedyś cilest przed ciąża, po ciąży przez 7 miesięcy też, dopoki go nie wycofali. Byłam bardzo zadowolona, później testowałam yasminelle, atywia, bonadea, novynette i obecnie 5 opakowanie madinette. Po każdych czułam się do d...
    W tych pokladam duże nadziejeoczko.gif
  • 19klaudyna91 2015.09.20 [23:41]
    ja tez jestem na elinie. czuje sie po nich dobrze. cera sie poprawila a nawet waga spadla o pare kg. przyjmuje regularnie. zadnych skutkow ubocznych. nie to co przy yasminelle . mam tylko jedno pytanie czy po pierwszym opakowaniu dostalyscie krwawienia? u mnie sie nie pojawilo mimo stosowania tabsow o stalej porze.
  • gość 2015.10.01 [03:36]
    Bo jestem zainteresowana i prosze o info. usmiech.gif
  • gość 2015.10.01 [08:51]
    Tak aktualny usmiech.gif mam nawet paragon jak cos oczko.gif pisz na maila: waraksajoanna@gmail.co m usmiech.gif
  • gość 2015.10.03 [11:15]
    Cześć, dzisiaj dowiedziałam sie od lekarza o elin i mam dwa opakowania. Jestem zachwycona bo to dawny cilest który brałam przez lata i był idealny. Jak go wycofali żaden inny lek mi nie odpowiadał a próbowalam kilku (m.in. teenie i bellare) po tej ostatniej było najgorzej- pojawiły sie wszystkie możliwe skutkk uboczme, jak migreny, problemy z jelitamk, tycie etc. Wkem że na każdego lekk działają inaczej, ale jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie wprowadzili ma rynek lek o składzie cilestu.
  • Gosia 55 2015.10.26 [13:15]
    Mi dziś doktorka przepisała Elin a wczesniej też brałam Cilest i byłam mega zadowolona z niego jeżeli Elin to faktycznie to co Cilest to i moja buźka się cieszy i męża też usmiech.gif .Pozdrawiam i dziękuję za opinię bardzo mi pomogłyście.W mojej aptece zapłaciłam 23zł za opakowanie więc z ceny też jestem zadowolona.
  • Marta509 2015.10.26 [15:16]
    Jestem po pierwszym opakowaniu tabletek Elin, wcześniej przez 8 miesięcy bralam Madinette. Po Elin czuje się dużo lepiej, nie mam wrażenia opuchniecia jak po Madinette, waga spadła o 1-2 kg i się utrzymuje, pewnie to woda która zatrzymywały poprzednie tabletki. Na początku opakowania często pojawiały się skurcze łydek ale skurcze pojawiały się już w trakcie brania Madinette. Teraz nie mam żadnych skutków ubocznych, dziś zaczynam 2 opakowanie i będę co miesiąc dzielić sie wrażeniami na ich temat.
  • eliiiza 2015.10.27 [15:09]
    brałam już dwa opakowania elinu. jestem jak najbardziej zadowolona. nie widzę po sobie skutków ubocznych. powiedziałabym nawet, że są plusy, bo miałam wcześniej problemy z trądzikiem i twarz mi się wyleczyła. mam jednak pytanie, ponieważ potrzebuje opakowanie jedno czy któraś z Was miałaby na sprzedaż ? usmiech.gif
  • gość warszawska lala 2015.10.27 [15:32]
    A nie lepiej iść do lekarza po receptę? Nawet lekarz rodzinny może wypisać receptę na tabletki anty jeśli z jakiś przyczyn akurat nie możemy iść do lekarza. Takie kupowanie przez internet to trochę ryzyko.
  • gość 2015.10.27 [18:12]
    cześć, biorę elin już drugi miesiąc z powodu próby wyregulowania miesiączki. Pytanie mam do was bardziej doświadczonych: czy jeśli będę współżyć bez zabezpieczeń (tylko elin) i później skończę przyjmować ostatnią tabletkę to jest możliwość zajścia w ciążę? dodam, że stosunek bez innych zabezpieczeń tylko w czasie przyjmowania tabletek.
    krwawienie rozpoczęło się w 5 dniu przerwy, po 7 dniach przerwy rozpoczęłam drugie opakowanie. czy mam pewność, że nie zajdę w ciążę stosując elin? rozpoczęłam stosowanie z powodu wcześniejszego ciągłego plamienia/krwawienia i nieregularnych cykli.
    pozdrawiam. usmiech.gif
  • gość warszawska lala 2015.10.27 [19:11]
    Jeśli bierzesz regularnie to chronią praktycznie od pierwszej tabletki, także podczas przerwy 7 dniowej.
  • gość 2015.11.02 [01:12]
    Hej! Mam pytanie. Elin to moje pierwsze tabelki antykoncepcyjne. Powiedzmy, że dostałam miesiączki około godz. 23.30 23.10, ale pierwszą tabletkę wzięłam dopiero 24.10 o godzinie 21.00 bo taką stałą porę sobie ustaliłam. Czy mogę być spokojna i kochać się bez dodatkowego zabezpieczenia czy może powinnam wziąć pierwszą tabletkę odrazu po rozpoczęciu krwawienia?
  • NIKUSIA 1720 2015.11.10 [11:24]
    Cześć dziewczyny chce się z Wami podzielić moją historią. Jestem od 5 miesięcy po operacji przepukliny, mam 22 lata, operacje mialam 30 maja tego roku. Po operacji dochodziłam do siebie około 3 miesięcy. Komplikacje pooperacyjne. Kiedy juz lepiej się uczułam i potrafiłam swobodnie się poruszać lekarz kazał mi wybrac się do mojego lekarza ginekologa po zabezpieczenie. Ponieważ przez następne 2 lata nie mogę zajść w ciążę ponieważ ja i dziecko bedziemy zagrożone i nie donoszę ciąży bo może mnie rozewrać. Tak jak lekarz doradził poszlam do mojego lekarza ginekologa, zawsze bylam przeciwna braniu antykoncepcji poniewaz wiele moich kolezanek wlasnie w ten sposob zaszlo w ciaze i maja teraz dzieci. 3 miesiące temu była pierwsza wizyta u lakarza brałąm przez 2 miesiace tabletki vixpo ale przedwcześnie wywoływały mi okres i w ciagu brania całych tabletek krwawiłąm i nawet leki przeciwkrwotoczne nie działały zalewało mnie. po 7 dniach szystko ustępowało, od miesiąca biotę tabletki elin . Czułam sie po nich dobrze jak i po elin ale lekarz powiedział mi ze musimy je zmienic poniewaz tak nie moze byc. 2 dni temu skończyłam opakowanie i mam teraz 7 dni przerwy. Dzis czyli 2 dzień przerwy zauważyłam krwawienie a wszesniej 2 tyg plamiłam na brązowo. Kiedy powinnam dostać prawidłowo okres bo z tego co pamięta na ostatniej wizycie u lekarza powinnam dostać z początkiem nowego opakowania. Proszę pomóżcie mi bo nie chce co chwile biegać do mojego lekarza??? czekam na Waszą pomoc
    A co do tabletek mam nowe opakowanie tabletek vixpo wraz z paragonem. Z miłą chęcią sprzedam ponieważ nie mogę oddać do apteki.
  • filemonica 2015.11.10 [11:42]
    myślę że moższe spać spokojnie bo nawet majac okres nie ma szans na zajście w ciaże, wiec nawet jeśłi dostałąś okres 23 a tabletke wzięłaś 24 to pożesz spać spokojnie, najważniejsze zeby teraz być regularnym i nie pomijać tabletek. Wracajac do elinu to co pozytywnego zauważyłam u siebie to poprawa cery, zmniejszenie łojotoku skóry głowy, nie mam wiekszego aptetu przy braniu tabletek.
  • kawkata 2015.11.12 [14:43]
    Też stosuje elin są bezpieczne i skuteczne, co najważniejsze nie wpływają na zmianę wagi i czuje się po nich dobrze. Kupuje je za 27,99.
  • Marta gość 2015.11.16 [19:32]
    Czesc dziewczyny. Mam pytanie. Biorę elin od 6 dni... Pierwsza tabletkę wzięłam dwa dni po skończeniu sie miesisczki... Powiedzcie mi czy tabletki juz działają i czy nie zajdę w ciaze ....
  • Marta gość 2015.11.17 [21:36]
    Ale chodzi mi o to, czy po 10 dniach przyjmowania tabletek juz jestem chroniona przez nie czy jeszcze... Bo mob maz wraca w sobotę i chcieli byśmy juz bez gumki...
  • do marta 2015.11.18 [07:07]
    Tak, pod warunkiem że zaczęłaś przyjmować od pierwszego dnia okresu- w przeciwnym razie dodatkowo zabezpieczaj się przez całe pierwsze opakowanie. W ulotce jest dokładnie wszystko wyjaśnione.
  • gość 2015.11.18 [07:10]
    A pierwsza tabletkę wzięłas dwa dni po skończonym okresie, to jest zupełnie bez sensu... Lekarz kazał ci zacząć brać po okresie??
  • Marta gosc 2015.11.18 [14:41]
    Nie powiedziała mi jak mam je zacząć przyjmować... Ponieważ u lekarza bylam w 4dniu cyklu zaczęłam je brać tego samego dnia... W ulotce jest napisane ze lek można zacząć przyjmować w 2-5dniu, jednak wówczas przez pierwszych 7 dni należy stosować dodatkowe zabezpieczenie... Tak wiec jesli w sobotę minie 11 dni od pierwszej tabletki jestem juz przez nie chroniona... Tak wnioskuje z ulotki. Czy mam racje?
  • gość 2015.11.18 [15:28]
    Być może masz rację, w razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim lekarzem.
  • gość 2015.11.18 [21:26]
    Dziewczyny sprzedam dwa opakowania Elin, nie pasują mi. Kupiłam za 30 zł sprzedam taniej.
  • Gosia 55 2015.11.18 [21:39]
    Za jaką cenę z kosztem przesyłki byłby ten elin?
  • gość 2015.11.19 [10:43]
    Jabtez jestem zainteresowana... W aptece place 25zl za opakowanie. Ty za ile sprzedaż?
  • gość 2015.11.19 [20:34]
    Jak uwazacie ze za drogo to zejde z ceny. Piszcie na prywatnego meila.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...