Odpowiedz na ten temat

tabletki Elin

• gość 2017.02.22 [08:00]
    Biorę co prawda belarę ale taka różnica przy tabletkach jest dopuszczalna choć wiadomo przy tabletkach lepiej brać dosłownie co do minuty.
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.12 [06:46]
    Ja stosuję Elin, jestem po dwóch porodach, skoro ginekolog mi je przepisał to pewnie można je brać po ciążach.
  • gość 2017.03.16 [14:58]
    witajcie,
    dziewczyny biorące tabletki Elin, napiszcie proszę czy na początku borykałyście się z ogromnym bólem głowy? ja jestem w połowie pierwszego opakowania i od chwili wzięcia pierwszej cierpię codziennie na przeraźliwe bóle smutas.gif każdy ruch głowy w dól powoduje, że do tego okropnie pulsuje :/.
    Czy też miałyście taki problem? czy ten ból u Was przeszedł z czasem?
    i jak z kilogramami? ja obecnie sie odchudzam, ale już po pierwszym tygodniu brania tabletek miałam o 400g więcej na wadze smutas.gif
    podzrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi
  • gość 2017.03.19 [22:59]
    W trakcie pierwszego opakowania miałam straszne bóle głowy,mdłości i ogólnie zle samopoczucie. W trakcie drugiego ok. Zmieniłam godziny brania na wieczorne.
    Teraz na końcówce drugiego opakowania piersi zrobimy sie nabrzmiałe i bolesne. Brzuch pobolewa jak na okres no i czuję się grubo. Chyba woda sie zbiera.
  • gość 2017.03.20 [18:42]
    ja jestem przy końcu pierwszego opakowania.. i z ręką na sercu mogę powiedzieć że żadne skutki uboczne mi nie dolegają. gin się śmieje że aż za dobrze je do mnie dobrał jezyk.gif
    a co do wagi to np nie przywiązuje uwagi do tego ( ani nie chce przytyć ani schudnąć) mimo tego zauważyłam że zeszło ze mnie nawet niecałe 2 kg.. chociaż wydaje mi się że to powód iż przez ostatni czas miałam dużo stresu...
  • gość 2017.03.24 [22:41]
    Jestem w polowie poerwszego opakowania i mniej wiecej od 4 tabletki mam mdlosci i bola mnie piersi.czy ktos tez tak ma?Aga
  • igrashka 2017.03.27 [21:14]
    A co masz na ten temat w ulotce? Albo może zapytaj lekarza? Mój mówi, że przez pierwsze 2-3 miesiące różne rzeczy się mogą dziać, bo organizm się musi przystosować. Ja na przykład miałam plamienia.
  • gość 2017.03.27 [21:30]
    W ulotce jest masa skutkow ubocznych ale bylam ciekawa jak to jest w praktyce.Aga
  • mollya 2017.03.30 [15:04]
    W każdej ulotce jest to samo, po prostu muszą o tym pisać, zerknij jak często się te skutki zdarzają. Ja brałam wczesniej cilest, teraz elin i nie zauważyłam u siebie nic niepokojącego.
  • gość 2017.03.30 [15:22]
    Ktoś poratuje jednym opakowaniem elin? Z chęcią kupię. kolorowankav5@wp.pl
  • Gamarynka 2017.03.30 [17:45]
    Ja się źle czułam po tych tabletkach i lekarz zmienił mi je na belare. W końcu normalnie funkcjonuję i libido mi już nie spada.
  • gość 2017.04.09 [15:52]
    mam do odsprzedania
    kredka0508@gmail.com
  • gość 2017.04.09 [19:49]
    Tendencje u ginekologów:
    Microgynon - stary, sprawdzony lek ( druga generacja, dużo hormonów, refundowany)
    Novynette - niższa zawartość hormonów, czasem mogą wystąpić plamienia
    Elin - wszedł na rynek, polski lek z Polpharmy, taki sam skład, jak Cilest.
    Jeanine (też dużo hormonów) - coś mniej chętnie
    Dlaczego Cilest wycofano w większości krajów ? Jakaś sprawa przenikalności składników itd. Sami nie wiedzą, no bo skąd...
    Była akcja badań hormonalnych pod tabletki. Ponoć też wielka ściema...
  • gość 2017.04.10 [09:03]
    Nie, teraz chyba na topie jest chyba mini pigułka. Ale ogólnie te najlepiej tolerowane to belara, też się zastanawiam czy nie zmienić swoich na belarę skoro tak wszyscy chwalą. Ja i tak generalnie nie miałam efektów ubocznych jak na tyle lat stosowania antykoncepcji
  • markizka 2017.04.14 [11:34]
    ja biorę własnie wspomniany Elin, bardzo dobrze się na nich czuję, waga mi się skacze, nie mam też zmiany nastroju czy libido, wszystko w jak najlepszym porządku.
  • gość 2017.04.17 [19:00]
  • ingaelga 2017.04.19 [00:17]
    Polecam wizytę u lekarza i zakup w aptece, to nie cukierki.
    Ja brałam przed ciążą cilest, po ciązy elin, bo tego pierwszego już nie było. Jedne i drugie się u mnie sprawdzają bardzo dobrze, praktycznie zero skutków ubocznych.
  • ulejka 2017.04.20 [10:08]
    oczywiście że rozpoczęcie brania antykoncepcji trzeba zacząć od wizyty u ginekologa który najlepiej dobierze antykoncepcję dla Nas, ja dostałam na takiej wizycie tabletki Elin i jestem bardzo zadowolona z doboru, tabletki mi służą a poza tym nie odczuwam żadnych skutków ubocznych z czego cieszę się najbardziej, poza tym bardzo pomogły mi z moją kapryśną cera.
  • gość 2017.04.20 [18:01]
    Wybralam juz 12 tab. Elin i czuje sie po nich źle. Przytylam na twarzy pojawily sie pryszcze, ktorych nigdy nie mialam do tego szybko robie sie przygnebiona i wpadam w placz, a na dodatek znow nasilil sie bol nog przez co nie moge zasnac. Jednym słowem nie są dla mnie ale muszę je wybrac do koncasmutas.gif
  • gość 2017.04.21 [08:09]
    To Twoje pierwsze opakowanie i pierwsze tabletki? Ja bym jeszcze poczekała skoro tak, też tak miałam przez pierwsze dni, teraz mam belarę i nic takiego się nie dzieje a gin mówiła że zawsze na początku może wystąpić taka reakcja
  • ulejka 2017.04.25 [12:08]
    pamiętaj że zawsze organizm musi się oswoić z nową sytuacją, przecież zaczynając brać hormony organizm może zacząć wariować ja jak zaczynałam brać elin to też organizm szalał, teraz po 3 miesiącach czuję się tak jakbym w ogóle nie brała żadnej antykoncepcji więc wszystko się uspokoiło, daj sobie po prostu czas a wszystko się unormuje.
  • miralkag 2017.04.28 [10:29]
    Ja biorę Elin od roku, wcześniej miałam krótkie epizody z innymi pigułkami, ale jednak najlepiej mi służą. Zero efektów ubocznych.
  • gość 2017.05.13 [12:54]
    Czy ma ktoś elin na sprzedaż? Potrzebuje jedno opakowanie.
  • gość 2017.05.14 [15:06]
    Elin - jakiś hiszpański lek, odpowiednik Cilest, sprzedawany pod marką Polpharma, III generacja
  • ulejka 2017.05.17 [17:04]
    elin to tabletki antykoncepcyjne, mają ten sam skład co cilest, który został wycofany z naszego rynku.
  • bosmankaa 2017.05.25 [13:03]
    ja po ciąży od razu wróciłam do elinu, tabletki super się u mnie sprawdzają, po ciąży strasznie mi się pogorszyła cera, a teraz odkąd biorę elin nie mam takiego problemu bo cerę mam jak nastolatka.
  • gość 2017.05.25 [14:06]
    Elin - jakiś hiszpański lek, odpowiednik Cilest, sprzedawany pod marką Polpharma, III generacja
  • fortida 2017.05.25 [22:17]
    Jak nie karmisz piersią to można od razu, ale jak karmisz to pigułki są inne. Ja miałam limetic, nie przenikają do pokarmu.
  • gość 2017.05.29 [16:13]
    Jeżeli ktoś potrzebuje, mam 2 opakowania do odsprzedania. Teren Łodzi lub ewentualnie mogę wysłać. irmina220@interia.eu
  • gość 2017.05.29 [22:03]
    Te 35 mg też brać

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...