Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata330

tabletki na przyrost piersi

Polecane posty

Gość beata330

uprzejmie prosze o pomoc mam male piersi i z teg powodu mi otoczenie zwraca uwage mam juz dosyc smiesznych dowcipow z tego powodu mam 34 lata i poszukuje tabletek na przyrost piersi czy sa takie biore tabletki antykoncepcyjne ale niewidze zadnego rezultatu jak inni sie wypowiadaja ze po takich tabletkach zauwazyli zmiany prosze o pomoc i o odpis na moj temat na moja poczte dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za
jedyny sposob aby miec wieksze piersi too operacja nie ma nnego a po 2 po co ci duze ja mam i to jest tez nie najlepsze ostatnio szukalam sukienki sobie na weseli i wszystkie w biuscie byly mi zawazkie zeby kupic ladny stanik musze isc do drogiego sklepu bo tanie ladne sa tylko male nie wspomne juz o tym ze bluzki zadnej bez stanika nie moge nosic i po domu chodzic bo kiwaja sie na lewo i prrawo dam ci dobra rade po co inwestowac w piersi na pewno masz inne atuty moze dlugie nogi, plaski brzuszek ladne wlosy lubv piekne duuuzzzeee oczy napewno masz cos aby zwrucic uwage na to a odwrucic od malych piersi uwierz w siebie kobietooo stara nie jestess a jesli ktos ci dokucza to powiedz ze male jest piekneee i chociaz do pszodu cie nie ciagnie i do ziemi:))) podej d o zycia z wielkim optymizmem pomysl o kobietach ktore nie maja jedne piersi z powodu raka to dopiero tragednia a my mamy to co trzeba masz dwie z nie wazne jakiego rozmiaruu!!!! powodzenia i wiecej wiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie słyszałam zeby ktos docinał 30 letniej kobiecie z pododu małych piersiiii.... kup sobie stanik usztywniany ...to pomaga ja tez mam nieduze małe 75b i co mam sie zabic z tego powodu.. a dziecko urodziłas przeciez w ciązy piersi rozna i niektorym pozostają o 1 nr wieksze po karmieniu nie ma zadnych tabl na powiekszanie piersi... jaki masz rozmiar biustu? urodziłas juz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za
wczsasnie ciazy i karmienia rosna ale nie zawsze pozostaja takie mojej bratowej zmalaly wczesniej miala c teraz male b to tez nie jest teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co mi tam powiem wam
u mnie po zazywaniu tabletek antykoncepcyjnych /harmonet/ biust lekko się powiększył i podniósł:-)no ale ogólnie jakby troszkę \"napęczniałam\". ujemnym skutkiem był niestety cellulit:( nieco przytyłam, mało bo z 2-3 kg, ale jednak... cera się nie zmieniła ani na + ani na - :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
Droga Beato. Mi podczas przyjmowania Diane 35 powiekszyl sie biust a to dlatego(tak mysle) ze tabletki te zawieraja duza dawke hormonow.Ale nie polecam Ci tego sposobu.Mysle ze powinnas zaakceptowac siebie i pomyslec ze sa na swiecie ludzie ktorzy maja gorsze problemy.Tak jak juz dziewczyny pisaly rozwiazaniem sa usztywniane biustonosze lub np.wkladki silokonowe ktore powiekszaja biust a przez to ze sa silikonowe nie odrozniaja sie od ciala.I najwazniejsze to nie bierz sobie do serca glupich uwag na temat swoich piersi.Mam kolezanke ktora rowniez ma malutkie i zawsze na wszelkie uwagi odpowiada dowcipem i potrafi sie sama z tego smiac.Wiec glowa do gory.Zacznij myslec optymistyczne.MALE JEST PIEKNE:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuga
Widziałam w prasie reklamę tabletek na powiększenie piersi. Czy ktoś je stosował? Czy działają? Mam ten sam problem z małymi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa
czy po odstawieniu tabletek piersi spowrotem maleją? bo chce zrezygnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abb
Tabletki na przyrost piersi, dobre sobie. Kobiety, miejcie trochę rozumu. Jakby takie tabletki istniały, chirurdzy palstyczni nie jeżdżiliby ferrari. Taaaak.. raklama. Wiesz, no w pierwszym lepszych sklepie kosmetycznym też masz kremy, balsamy i żele powiększające biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abb
Nie nie maleją. Piersi maleją od ochudzania. Zwłaszcza takiego 10 kg w dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
Hej!!! Mi po odstawieniu Diane po 2 latach brania piersi zmalaly i pojawily sie nieladne rozstepy no i zrobily sie takie troszcze ,,flakowate" nie wiem moze to tez zalezy od organizmu.Ale rozwiazanie sa dobre kremy,rozstepow juz prawie nie widac no i piersi staly sie bardziej jedrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowa
porozmawiajcie z dobrym ginekologiem, zróbcie badania na poziom hormonów. Rozmiar piersi w dużej mierze zależy od nawodnienia organizmu i poziomu hormonów zwłaszcza estrogenów. Kilka litrów wody dziennie i ujędrni całe ciałko i pomoże oczyścić z toksyn. Ćwiczenia górnej partii ciała również powodują że mięśnie same podtrzymają biust. Kiedyś leczyłam się estrogenami hmm to dopiero frajda jak biust powiększa się o kilka rozmiarów. Niestety bez konsultacji i na dłuższą metę nie polecam. Po odstawieniu estrofemu były mniej jędrne ale nie zmalały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniusia
No a ja wam powiem tak; biore tabletki na powiekszenie piersi dopiero drugi tydzien i juz sa rezultaty moje piersi nabrały kształtu nieco sie podniosly a moj stanik jest coraz bardziej wypelniony.. Ja uwierzylam w te tabletki i chyba dobrze zrobilam ale moze byc tak ze na inna kobiete nie zadziałaja kazdy ma inny organizm a to ma duzo do znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asimple
Goniusiu-mogłabyś podać nazwę i cenę tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniusia
Tabletki nazywaja sie Breast Control. Biore je juz drugi miesiac i jestem zachwycona boje sie tylko ze efekt sie zmieni gdy przestane je brac. Ale narazie jestem pelna zachwytu. Ale przypominam ze nie na kazda kobiete moga dzialac tak jak dzialaja na mnie. Ja ciesze sie ze zainwestowalam. I zdradze jeszcze jeden sekret od trzech tygodni moj facet pomaga mi w uzyskaniu jeszcze lepszego efektu poprzez masaze. A masaze piersi naprawde duzo daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniusia
A co do ceny to jedno opakowanie w ktorym jest 90 tabletek kosztuje 139 zl.I nie kupujcie takich tabletek na allegro bo to sa podroby. Najlepiej zamowic je w sex shopie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większybiust
witam, czy ktos jeszcze bral czy bierze te tabletki ?? sa jakies skutki uboczne i czy warto w nie zainwestowac ?? mozna je brac razem z tabletkami antykoncepcyjnymi ?? i czy sa naprawde skuteczne ?? zastanawiam sie nad ich kupnem ... a mam pytanko jeszcze odnoscnie wczesniej opisanego leczenia estrogenami .. na czym to polega i przy jakich dolegliwosciach ?? jak podaje sie ten estrogen itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkao
Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Pierwsze Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki. To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts oraz inne produkty - produkty w pełni bezpieczne , nieinwazyjne, dopuszczone do sprzedaży w krajach UE, w tym w Polsce, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne. www.intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenna_k
Ja probowalam na pocztaku Bustello i Dakolen. Niestety poza przyrostem wagi piersi ani drgnely :// Miesiac temu kupilam Bust Up bo tak go zachwalaja, ze stwierdzilam, ze wyprobuje jeszcze to. I musze powiedziec ze sama jestem zaskoczona, bo piersi urosly przez 2,5 tygodnia 1,5cm w obwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes 1
Przez pól roku używalam tabletki CILEST efekt powiększonych i jedrnych piersi byl naprawde super , niestety minusem bylo to że po tabletkach zaczelam się zle czuć . Po odstawieniu tabletek moje piersi są w oplakanym stanie wyglądają jak dwa male ziemniaczki w pomarszczonej wiszącej skórce . Nie wiem co mam zrobić żeby poprawić ich wygląd proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
xenna_k mogłabyś dać znać czy nadal przyjmujesz Bust Up? Ja od jakiegoś czasu biorę też ten suplement i zastanawiam się jak biust będzie wyglądał np po roku stosowania, czy efekt jest trwały? Ile tabletek dziennie obecnie przyjmujesz? Możesz też uchylić rąbka tajemnicy gdzie i za ile kupujesz swoje tabletki? Chodzi mi głównie o neta, bo ja do apteki się nie wybiorę,bo ja ze strony joyusa.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia_brach
eśli już naprawde szukacie odpowiedniego suplementu to moim zdaniem jeśli chodzi o jedrny i piękny pełny biut taki suplement będzie najlepszym rozwiązaniem http://kosmetolog.sklep.pl/opis/st,1/id,3109398/z,3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Niestety nie ma jednego, skutecznego preparatu, który byłby idealny dla każdej z nas. Ja biorę Bust Up Holenderski i mam mniejsze efekty od mojej koleżanki, która stosuje ten sam produkt. Nie ukrywam, że czasem mnie to demotywuje. Podobnie jest z tabletkami anty u niektórych dziewczyn znikają pryszcze, nie występują bóle miesiączkowe, biust się powiększa, nie tyją, a inne wręcz odwrotnie pomimo stosowania tych samych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary123
dziwię się wam że chcecie brać jakieś niespawdzone środki, które rzekomo powiększą wam biust. są to leki niesprawdzone nie wiadomo tak naprawdę co zawierają i jakie rzeczywiste skutki mają dla zdrowia. tylko współczuć braku rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EndziaKalisz
super są te z USA siostra przysłała mi je ostatnia deska ratunku usiekłam spod noża w ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koga24
te Breastfem NYV z USA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssaaaaammmaaaa
Breastfem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Łódź
Hej dziewczyny, koleżanka sprzedaje tabletki sprowadzone bodajże z usa na powiększenie piersi i jej klientki są bardzo zadowolone.. pokazywała Mi rozmowy na gg z nimi, kupiłam sama od niej 1 opakowanie od wtorku zaczynam i zobaczymy co z tego będzie, ale mam nadzieje ze bede tak samo zadowolona z efektow jak dziewczyny które od niej juz je kupowały. Jest moze na forum jakaś dziewczyna ktora je juz kupila? Jesli chcecie do niej kontakt piszcie na gg 47394381 Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×