Odpowiedz na ten temat

tabletki na przyrost piersi

• gość 2013.07.27 [23:06]
    Zleć masaż godzinę dziennie ,efekt po pół roku.Sprawdzone.
  • gość 2013.08.11 [22:07]
    Jak można zużywać niesprawdzone tabetki niewiadomo co one zawieraja zero rozsadku
  • gość 2013.08.12 [10:38]
    jakby was mężczyźni dzień w dzień pieścili to urosnąusmiech.gif
  • gość 2013.09.20 [21:46]
    Breastfem tabletki z usa sa skuteczne
  • gość 2013.09.21 [00:36]
    Apap noc i przyjaciel do masażu
  • gość 2013.09.21 [00:40]
    jedyny skuteczny sposob na wieksze jedrniejsze piersi to WYCIĄG z FIU*TA smiech.gif
  • masaże uauuuu 2013.11.16 [18:36]
    masaże faktycznie świetnie pojędrniają biust, ja już się masuję od trzech miesięcy i widzę efekty - piersi pełniejsze. Czasem robię to ja czasem TŻ ot tak żeby się nie nudziło trzeba zmieniać.
    W kwestii tabletek też się zastanawiam, moja koleżanka stosowała breastactives i jej biust zdecydowanie się wypełnił ja myślę o czymś takim http://tnij.com/OKWXJ ma chyba bardziej bajerancki skład
  • gość 2014.01.17 [19:59]
    Dziewczyny napiszę jak u mnie sprawdziły się tabletki bust-up duo. Otóż biorę już 3 opakowanie bo po 1 były już efekty. Na początku lekko pobolewały mnie piersi a po 3 tygodniach zauważyłam poprawę kształtu. Postanowiłam spróbować Bust-up po ciąży i karmieniu bo wygląd moich piersi nie był taki jak w wieku 18 latusmiech.gif rozumiecie.... Przyznam że sceptycznie podchodziłam do tych tabletek ale jednak miło się zaskoczyłam piersi stały się jędrniejsze, pełniejsze skóra nie jest taka hmm "flakowata" tylko sprężysta. Stosuję 3 opakowanie i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, najbardziej bałam się że przytyję ale jednak na szczęście nic takiego się nie stało. Bust-up kupuję z http://www.sklep-vitality.pl/suplementydiety/ 419-bust-up-powiekszanie-ujedrnianie-biustu-120-kapsulek.htm l
    Przed zakupem tych tabletek dowiadywałam się odnośnie ich oryginalności bo podobno kiedyś była akcja że krążyły podróbki. Zobaczymy co będzie dalej się działo….usmiech.gif
  • gość 2014.03.03 [15:59]
    Breastfem z USA wypróbuj i wypowiedz sięusmiech.gif
  • gość 2014.06.23 [20:24]
    Hej, powiem tak tabletki a dokładniej kuracje opierające się na fitoestrogenach działają, tylko trzeba zrozumieć ich zasadę. Co do samych produktów to tutaj są opisane 4 dobre preparaty: http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki -na-wzrost-biustu-html jednak ważniejsze jest kilka rzeczy:
    - tabletki trzeba przyjmować przez pewien dłuższy czas, nawet jeśli przyjdą efekty szybciej fitoestrogeny trzeba przyjmować przez okres około 3 miesięcy
    - szybkość wchłaniania się substancji zależy od wielu rzeczy: tryb życia, stosowania używek - jest przykładowo niewskazane
    - na stronie którą podałem opisane zostały tylko produkty oparte na naturalnym składzie, jeśli kupowała byś inny to zwróć uwagę czy aby na pewno masz do czynienia z naturalnymi składnikami
    - jeśli nie stać kogoś na stałą/cykliczną suplementację to powinien sobie podarować i nie tracić pieniędzy na jedno opakowanie, bo nawet jeśli zauważy się szybko efekty to na pewno nie będą po tym trwałe.
    Pozdrawiam dziewczyny i nie przejmujcie się aż tak rozmiarem piersi. Małe wcale nie znaczy gorsze usmiech.gif
  • boczek952 2014.07.31 [15:27]
    Moja kobieta zarzywała tabletki które zakupiła tutaj na tej stronie http://dlaniego.biz/najlepsze-tabletki-na-pow iekszanie-uwydatnianie-piersi/ . Nie byliśmy do tego jakoś za bardzo do tego przekonani ale wolałem by spróbowała w taki sposób niż kładła się pod skalpel . Efekt zdumiewający Pełniejszye oraz większe piersiami. Polecam wszystkim paniom ! smiech.gif
  • gość 2014.08.26 [08:59]
    A ja polecam przede wszystkim zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat najbardziej znanego produktu czyli Perfect Bust http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ oraz mitami które krążą w sieci na temat tabletek powiększających. Są one dobre i działają, ale parę rzeczy trzeba wiedzieć i dopiero potem podjąć decyzję o stosowaniu. Pozdrawiam
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:04]
    Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:04]
    Dobry estrogen (estradiol) w tabletkach jest dostępny na receptę w polskich aptekach.
    Tabletki te nazywają się Estrofem 2 mg; 28 tabl. producent Novo Nordisk kosztują od 8 do 14zł
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:05]
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
    Estrogen u kobiety odpowiada za rozwój drugorzędnych cech płciowych (w tym rozwój piersi oraz za regulację cyklu miesiączkowego)
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:06]
    Po braniu sprzedawanych w necie tabletek na biust efektów brak, ale po zażywaniu estrogenu piersi powiększą się na pewno. Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:42]
    Hormony stymulujące wzrost piersi (powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.
  • gość 2017.07.26 [18:13]
    Od ktorego roku życia można brać tabletki na powiekrzenie biustu , nie chce wiedzieć od osoby która się wymondrza bo to normalne w naszych czasach, chce znać opinie osoby która faktycznie się na tym zna.
  • gość 2017.07.27 [07:53]
    tylko naturalny masaż przyniesie efekt
  • gość 2017.07.27 [11:37]
    Nie trzeba kupować specjalnych hormonów akurat na pierwsi, wystarczą pigułki antykoncepcyjne jeśli ktoś się chce zabezpieczać, ja stosuję Vines i piersi może nie tyle,że się jakoś powiększyły, ale jakby zrobiły jędrniejsze usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...