Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żanetka30

tabletki prezerwatywa i cały splot wydarzeń pomocy

Polecane posty

Gość Żanetka30

Biorę jednoskładnikowe tabletki antykoncepcyjne mimo tego stosujemy zabezpieczenie w formie prezerwatyw. Wczoraj pojawił się problem bo podczas stosunku prezerwatywa zsuneła się i została w szoku. Do wtrysku nie doszło. Po krótkiej chwili udało nam się ją cała wydostać. Dziś pojawił się biały śluz lekko ciągnący, dodatkowo zwiększony trądzik jak przed miesiączka występującą przed zażywaniem tabletek. Czy te objawy wskazują na to że jednak tabletki nie zdołały zahamować owulacji? Czy dodatkowo mam zażyć "tabletkę po"? Jestem przy 11 tabletce. Wspomnę że zmieniłam tabletki z dwuskładnikowych i to moje pierwsze opakowanie. Tabletki zaczęłam brać ostatniego dnia przerwy którą się zalecało zrobić przy dwuskładnikowych. Przy pierwszych 5 tabletkach nie stosowaliśmy dodat.zabezpieczenia, ale nigdy nie dochodziło do wtrysku w środku. Nie wiem jak to teraz mam rozumieć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej npr stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Npr jest najmniej skuteczny więc nie namawiaj dziewczyny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Biorę jednoskładnikowe tabletki antykoncepcyjne mimo tego stosujemy zabezpieczenie w formie prezerwatyw. Wczoraj pojawił się problem bo podczas stosunku prezerwatywa zsuneła się i została w szoku. Do wtrysku nie doszło. Po krótkiej chwili udało nam się ją cała wydostać. Dziś pojawił się biały śluz lekko ciągnący, dodatkowo zwiększony trądzik jak przed miesiączka występującą przed zażywaniem tabletek. Czy te objawy wskazują na to że jednak tabletki nie zdołały zahamować owulacji? Czy dodatkowo mam zażyć "tabletkę po"? Jestem przy 11 tabletce. Wspomnę że zmieniłam tabletki z dwuskładnikowych i to moje pierwsze opakowanie. Tabletki zaczęłam brać ostatniego dnia przerwy którą się zalecało zrobić przy dwuskładnikowych. Przy pierwszych 5 tabletkach nie stosowaliśmy dodat.zabezpieczenia, ale nigdy nie dochodziło do wtrysku w środku. Nie wiem jak to teraz mam rozumieć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
O Jezu.I kto powiedział, że pigułki to "radosny seks bez obaw"?:P To ja już wolę swój NPR w połączeniu z prezerwatywą (JEST skuteczny, o ile nie mówimy o kalendarzyku!).Dziewczyno.To, co obserwujesz, to śluz niepłodny (przy pigułkach zazwyczaj jest taki) plus wydzielina gruczołów przedsionkowych (naturalne nawilżenie pochwy), ewentualnie pozostałość spermy.Pigułki jednoskładnikowe są równie skuteczne, jak zwykłe, o ile bierzesz*****ardzo regularnie.Dopuszczalne opóźnienie nie może przekraczać 3-4 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Przejmuje się wszystkim aż za bardzo. A ta sytuacja ze zmianą pigułek? Nie zastosowaliśmy dodatkowego zabezpieczenia... Test po 10 dniach negatywny, czy to już będzie wynik miarodajny? Powtórzę oczywiście go w sobotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Nikt już się nie wypowie? A pytanko mam jeszcze.. Czy pigułki jednoskładnikowe i wgl antykoncepcja może fałszować wynik testu ciążowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Antykoncepcja nie fałszuje wyniku testu ciążowego.A test wykonany w 14-21 dni po ostatnim niezabezpieczonym stosunku jest wiarygodny.Ps.Jeśli masz wrażenie, że nikt nie odpowiada, to pewnie forum nie działa.Wczoraj cały dzień próbowałam Ci odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Ojaa.. Możliwe. Dziękuję bardzo Pani ;) już się bałam że coś jest nie tak. Zrobiłam test po 11 dniach który wykrywa ciążę po 6 dniach od zapłodnienia. Nie wiem może już by coś wykrył gdyby w razie coś? Stosunek odbyłam 17 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przypuszczam, że mógłby coś wykryć, ale ja bym poczekała z testem do końca czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
1 lipca w sumie będzie dwa tygodnie ;) mam nadzieję że będzie bez zbędnej niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, chyba trochę źle zrobiłaś robią przerwę przy zmianie tabletek bo mi gin powiedział przy zmianie na vines żeby nie robić tej przerwy, ale biorąc pod uwagę że się potem zabezpieczałaś przez 5 dni to raczej w ciąży nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Do gość. Zmieniłam lekarza i on zmienił mi tabletki. Byłam u niego w czasie właśnie tej przerwy ostatniego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka30
Nie wytrzymałam. Zrobiłam test po 13 dniach negatywny. Nie wiem,myślę że będzie już wiarygodny? Jutro oczywiście powtórzę;) ale ten dzisiejszy mnie trochę uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób beta hcg z krwi i będzie wszystko jasne test czasem może wyjść negatywny a jest się w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę gościu nie strasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Powtórz test za 4 dni i ponownie po 3 dniach- będziesz miała pewność.Jeden test (zwłaszcza kiedy kobiety wykonują go zbyt szybko) może nie wykazać ciąży,ale trzy? To się nie zdarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
jak nie doszło do wytrysku to co niby miało cię zapłodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preejakulat? Jest takie coś przed wtryskiem. Jutro będzie kolejny test i tak chyba codziennie... Boję się strasznie. Trzymajcie kciuki żeby Limetic dał radę z zabezpieczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
wiem,że jest coś takiego...ale byś musiała mieć cholernego pecha żeby przez to zajść w ciążę,tym bardziej,że bierzesz tabletki...to trzeba było uważać żeby prezerwatywa się nie zsunęła ale pewnie bzykaliście się jak dzikie króliki nie zważając na nic a teraz srasz po nogach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 dni po test negatywny.. ;) kamień z serca i na d*pie lżej :p mam nadzieję że za trzy dni też będzie negatywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie musiałabyś mieć gigantycznego pecha żeby w tej sytuacji zajść w ciąże. Tym bardziej że wcześniej też brałaś tabletki i to nie jest Twoja pierwsza antykoncepcja, myślę że po prostu przyzwyczajasz się do nowych tabletek, też tak miałam po zmianie na vines. Nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie organizm potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić do każdej zmiany. U mnie też potrzebne było kilka dni zanim oswoiłam się z wkładkami levosert Zdecydowałam się na nie głównie dlatego że uwalniają tylko jeden hormon i co dla mnie najważniejsze zmniejszają bóle miesiączkowe a dla mnie to za każdtym razem była męczarnia. Lekarz mówił, że średnio 2/3 msce i powinno się wszystko unormować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka 30
Test ciążowy wykonany po 17 dniach negatywny. Myślę że nie ma możliwości ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja też tak sądzę.Pigułki jednoskładnikowe naprawdę są skuteczne-o ile trzymasz się instrukcji stosowania.A jeszcze z prezerwatywą i bez wytrysku...Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrysk ?! to jest w na przyklad samochodach.Ty jestes autem ?! ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam parę razy obawę, że jestem w ciąży. Stosowaliśmy z narzeczonym prezerwatywy, ale doszliśmy do wniosku że trzeba coś zmienić, Zdecydowałam się na belarę, moich dużo znajomych też ją stosuje wiec też mówie co mi szkodzi. I to był trafiony strzał, żadnych powikłań. Teraz z mężem już obecnie korzystamy z każdej wolnej chwili. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się źle czułam po tych tabletkach. W moim przypadku sprawdzają się tylko metody niehormonalne. Teraz używam femcapu - kapturka naszyjkowego i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie o co martwic :) tabletki stosowane regularnie i wedle zalecen beda Cie chronic :) stosowanie dodatkowo antykoncepcji mechanicznej chroni Cie przed chorobami wenerycznymi, a to na pewno tez jakis plus - pytanie czy ma sens w przypadku stalego partnera :) ja sama stosuje belare i nie czuje potrzeby dokladania sobie jeszcze kolejnej antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×