Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fees

Tabletki = seks do końca ??

Polecane posty

Gość fees

j.w Kto kocha sie do konca a to sie troche obawia?? Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
ja jeszcze używam gumki...nie ufam tabletkom w 100%...a nie chcę zaliczyć wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulinka
Jak brałam piguły to kochałam się do końca. W końcu po to się trułam, żeby móc do końca i bez prezerwatywy. Teraz odstawiłam pigułki to w prezerwatywie też do końca. Po to się zabezpieczam, żeby do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co sie truc?? nie znam kobiety ktora zarzywala tabletki i w ciaze zaszla... wejdz na ANTYKONCEPCJA- Pomóżcie na zyciu uczuciowym. tam wiele dziewczyn bralo tabletki i zadna z nich nie wpadla i nie uzywala dodatkowych zabezpieczen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
to poszukaj dobrze na innych topikach...jest kilka o tym jak dziewczyny jadły tabsy i wpadły...a ja biorę to i to ponieważ tabsy nie chronią w 100%.. a jeśli połącze to z gumką to mam 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
gówno masz a nie 100%.gumka pęknie,albo sie zsunie,tabletki nie chronią w 100% i co wtedy?to gdzie masz to 100%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
to by musiał być zajebisty pech...ale na pewno są większe szanse że nie zajdę stosująć dwie metody niż tylko tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
Ja wlasnie zaczelam brac pierwsze tabletkiw moim zyciu- Yasminelle, ogolnie moge powiedziec, ze jestem z nich zadowolona. Na poczatku byl stosunek w ktorym moj partner nie konczyl we mnie za drugim razem pod koniec opakowania zdecydowalismy sie ze tym razem bedzie do konca i szczerze....to nie jest takie mile jak w wiekosci postow czytalam. Wszystko z Cibie wylatuje i klei sie do Ciebie....:/ Poza tym obawiam sie jednak seksu 'do konca' gdyz w moim 14 dc tabletkowego bolal mnie dziwnie brzuch jak podczas poprzedniego naturalnego cyklu bolal w czasie owulacji....ale chyba malo prawdopodobne zebym przy pierwszym opakowaniu z tabletkami miala taka niespodzianke ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
przy samych tabletkach to tez musiałby być 'zajebisty pech',zeby wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
nigdy nic nie wiadomo...był tu taki topik że dziewczyna wpadła biorąc yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polejka
te które wpadły NIE brały regularnie rozumiesz ?1 moga teraz pierrdolic: ale ja bralam tabletki, tylko zadna nie napisze ze sie tak napierrdolila ze zapomniala, albo nie pomyslala, albo wyzygala albo cos innego zrobila ! :O albo tracisz kase na tabsy albo na gumki ale szczytem glupoty i ignorancji jest branie 2 tych rzeczy :O juz lepiej nie kochaj sie bo widac ze do tego nie doroslas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
ale skoro można zwiększyć bezpieczeństwo że się nie zajdzie to właśnie to robię...wbrew wszystkiemu bardzo dużo osób wpada po tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
akurat topic o yasminelle nie widzialam a uwierz ze starannie go przegladalam odnosnie tych tabletek jedyne co zauwazylam po bodajze po cilescie ktos wpadl,ale tez nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
polejka---> widać że jesteś niedoinformowana...nawet przy super dobrym braniu tabsów nie chronią one w 100%...jestem odpowiedzialna i nie jestem jakąś gówniarą tylko mężatką która nie chce zaliczyć wpadki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy przeczytac ulotke aby wiedziec, ze nie chronia w 100%, a przy badaniach klinicznych nie ma mowy o pominietej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
ile razy jeszcze powtórzysz ,ze jestes mężatka?serio,gratulujemy,Tobie,męzowi. ja po wielu konsultacjach z lekarką zrezygnowałam z uzywania dodatkowo prezerwatyw podczas brania tabletek.bo moze sie zdziwisz,ale tez jestem męzatka i tez nie chce zaliczyc wpadki. masz prawo postepowac jak uwazasz,ale przestan tak na siłe promowac swoja postawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
bo anonimowe forum to faktycznie odpowiednie miejsce do przeprowadzania badan statystycznych...zlitujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
napisałam tylko raz że jestem mężatką...i nie promuję tego sposobu tylko uświadamiam niedoinformowane gówniary które myślą że jak biorą tabsy to są w 100% bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
NIC nie jest w 100%bezpieczne.Twoja cudowna metoda tez nie,co Ci udowodniłam.100%pewnosci daje tylko abstynencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
ale ja przynajmniej staram się jak mogęi nie ufam tylko tabsom tak jak ty...i na pewno jest większe prawdopodobieństwo że to ty będziesz wychowywać niechcianego dzieciaka niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
przeczytalam wszystkie wypowiedzi z forum o tym calym yasminelle i powiem szczerze, ze w sumie to ja teraz moge sobie nagle ni z gruszki ni zpietruszki zalozyc temat ze bralam np. Diane 35 i jestem w ciazy. Zreszta kiedys sama miala podobna sytuacje i szczerze powiem ze czlowiek nie mysli wtedy o tym zeby zakladac tematy na kafeterii, ma inne sprawy na glowie, u mnie na szczescie problem byl tylko wymyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
ja proponuje sie Wam poklocic ktora pierwsza wpadnie, powaznie macie ciekawy powod, ta bedzie pierwsza ktora Bozia wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykaj tabletki, naklej sobie plaster, dodatkowo globulki, prezerwatywa, przerywany i po kazdym stosunku łykaj postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
jednak wy jesteście głupie...jeśli się nie chce dziecka to trzeba robić wszystko żeby go nie było...dziecko to nie para skarpetek że mi to obojętne czy jest czy nie...mówicię że nie chcecie dzieci a wierzycie tym tabsom chociaż bardzo dobrze wiecie że nie chronią w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie...
Hmm..widze ze straszna przeciwniczka macierzynstwa jestes mimo iz jestes mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
Ej spokojnie,spokojnie kto jest glupi to juz nie nam oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki chronia w 99 procentach, jeden procent to branie z innymi lekami, np antybiotykami, zapominanie, problemy z zoladkiem, biegunka itp. Rozumiem paniczny strach o ciaze, ale trzeba troche pomyslec i przedewszystkim konsultowac obawy z ginekologiem, a nie kierowac sie tym co ktos pisze na forum! Przeciez kazdy moze zalozyc temat jaki chce i o czym chce i pisac na co tylko ma ochote, nikt nie sprawdzi czy to prawda czy klamstwo. Nie wkrecajcie sobie urojonych ciaz i nieskutecznych tabletek po poczytaniu kafe...pliz:) to tak ode mnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
a w ogole post zalozylam na nieco inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×