Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość1221

Macie jakieś doswiadczenia z tabletkami teenia? Jak dzialaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem bardzo ciekawa jakie opinie są na temat tych pigułek. Dziewczyny piszcie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore od tygodnia..czuje sie strasznie..ciagle mdlosci i wymioty..zle sypiam, ciagle boli brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyzwyczaić organizm do hormonów.Czy są to twoje pierwsze tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosingControl
Biorę te tabletki od tygodnia, czuje się dobrze, żadnych dolegliwości, tylko wyskakują mi na nowo pryszcze na twarzy(wcześniej brałam OC35 na złagodzenie trądziku), mam nadzieję że to tylko chwilowe i organizm przyzwyczai się do hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od 3 tygodni,ale przez pierwsze 2 tygodnie plamiłam, poza tym nie mam żadnych skutków ubocznych. Są to moje pierwsze tabletki, więc organizm musi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa785
Siemka. Do tej pory bralam tabletki midiana. Nie bylo po nich tak zle, ale niestety mialam po nich za duzy apetyt:) dlatego postanowilam ze je Zmienie, lekarz polecil teenie mam nadzieje ze po tych wszystko bedzie ok. Piszcie dziewczyny o swoich doswiadczeniach z tymi tabletkami. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka12345
Ja biorę je od tygodnia. Ale moje samopoczucie po nich zostawia wiele do życzenia. Zawroty, bole glowy, wahania nastroju, drażliwosc na zapachy. Są to moje pierwsze tabletki więc poczekam jeszcze troche, może to normalne. Chociaż lekarz przepisujacy mi je był świecie przekonany że nic niepokojącego dziać się nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczne je stosowac, wiec tez jestem ciekawa waszych opini na temat tych tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosingControl
a pojawiły się u was jakieś wypryski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam juz rozne tabletki. od 2tygodni biore teenia i samopoczucie ok tylko twarz mi wysypalo w pyszcze. Tak wiec musze jak najpredzej zmienic tymbardziej ze cena ok30zl za paczke nie jest zadowalajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
Witajcie, przyjmuję je od 5 dni. Niestety nie czuję się najlepiej: zawroty głowy, przyśpieszone bicie serce, mdłości. Mam nadzieję, że dolegliwości szybko ustąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa478
Biore od 3 dni. jak na razie zadnych dolegliwości . mam nadzieję. ze dalej bedzie rownie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończę pierwsze opakowanie tabletek teenia i czuje sie ok . zauważyłam tylko , że mam więcej pryszczy na twarzy oraz ze piersi staly sie większe. Są to moje drugie tabletki . Kto wyżej napisał ze cena 30 zl to duzo ? Śmieszne to jest bo ostatnie tabletki jakie bralam kosztowaly ok 60 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jednej aptece kosztowaly 30 zl a poszlam do drugiej i zaplacilam 20 ;) wszystko jest okej. Widze, ze nie ma za duzo tematow o tych tabletkach, moze dlatego, ze dopiero je wprowadzili na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaakwiatek
Witam, ja też je biorę od niedawna, i mam mdłości, ból żołądka, zawroty głowy...Nie wiem, czy czekać dalej, czy iść po nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli stosujesz je od paru dni to jest normalna reakcja organizmu. Lekarz mi mowil jeszcze, ze mozna miec plamienia, ale jesli bedzie tak przez caly miesiac to lepiej zmienic, po co sie meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od 1,5 tyg;) na razie jest wszystko w porządku. Mam wypryski ale miałam je też przed braniem. Chciałabym żeby znikły bo po poprzednich tabletkach efekt był zadowalający. Poczekam jeszcze ale jak na razie są ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam brać te tabletki całkiem niedawno, 2 dni temu. w życiu nie miałam takiego okresu, jak mam iść do toalety się załatwić mam zawroty głowy, w życiu nie straciłam tyle krwi podczas miesiączek, poza tym wahania nastrojów są okrutne, cały czas chce mi się płakać.. masakra. To moje 2. tabletki, poczekam do końca okresu, jak nic się nie zmieni, zmieniam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa478
u mnie wszystko ok... tzn prawie.dokuczliwych dolegliwosci nie mam.problem to wypryski na twarzy których wcześniej nie miałam, przy poprzednich tabletkach tez ich nie było ;/ mam nadzieje ze to tylko chwilowa reakcja organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveeveeve
A mi te tabletki mają pomóc na problemy z cerą... Czytając komentarze mam coraz większe obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleniummirka
A ja mam okropną wręcz zgagę po tych tabletkach :( oraz piersi mnie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 11
hej dziewczyny mam zaczac brac te tabletki a teraz to sie juz boje po tym co przeczytalam kurcze pomozcie co robic kazdy organizm tak bedzie resgowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shina23
Ja biorę od 2 tygodni, przez pierwsze dni bolał mnie żołądek, ale od tej pory żadnych strasznych objawów nie ma :) Są to moje pierwsze tabletki i wyprysków nie mam, piersi mi trochę urosły, libido nie spadło, ale za to mam wilczy apetyt ostatnio, nie wiem czy to chwilowe czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki789
Jestem na drugim opakowaniu. Przy pierwszym opakowaniu miałam wahania nastroju, nieustanny ból głowy w pierwszym tygodniu, wypryski, mdłości i plamienia. Teraz już tylko czasami wahania nastroju i mdłości. Także organizm się już trochę przyzwyczaił. Aaaa i piersi mi się trochę powiększyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny fakt, zgaga okropna ! Juz 5 dzien. Ale z objawow to wszystko ;) Damy rade, organizm sie przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę tabletki od tygodnia, przez pierwsze 2 dni miałam zawroty głowy ,ale teraz już wg nie mam żadnych objawów i czuję się dobrze. Ani nie mam większego apetytu , plamień czy wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przybrałyście na masie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny odpowiednik Yasminelle. Tyle w temacie. Farmaceuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy odpowiednik? tzn - dobrze czy zle? Biorę tabletki od 13 dni, przybrałam trochę , ok 1 kg ( może to w piersiach - są wyraznie powiekszone) . Zgaga powoli ustępuje. Bóle głowy są dalej. Apetyt mam wilczy. martwi mnie to, ze to sa jakies nowe tabletki Niewiadomo, dobre czy złe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×