Odpowiedz na ten temat

Tabletki Vixpo

• Soosiee 2017.06.27 [10:53]
    Nie wiedziałam, że działają przeciwbólowo. Myślałam, że łagodzą głównie emocjonalne dolegliwości związane z pms. oczko.gif
  • drewnacka 2017.06.29 [14:30]
    mnie bardzo pomogły tabletki Vixpo na bóle menstruacyjne, działają leczniczo bo koją ból, a to jest ogromny plus jeśli chodzi o tabletki.
  • gość 2017.06.30 [16:46]
    Witam,
    Vixpo to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Dzisiaj wzięłam 2 tabletkę placebo i dostałam okres. Jest to mój pierwszy blister. Krwawiłam przez cały ten czas. Lekarz powiedział mi że to normalne przy tabletkach tego typu. Obawiam się że będę krwawić przez kolejny blister. Jest to uciążliwe nie tylko dla mnie ale również dla mojego partnera. Zastanawiam się czy zmienić je na jakieś inne. Jednak zauważyłam plusy tych tabletek: Poprawila mi się cera, nie odczuwam żadnych bólów przedmiesiaczkowych. Dziewczyny co myślicie?
  • Kaczuszka_99 2017.07.14 [23:29]
    Witam usmiech.gif
    Niedawno zaczęłam stosować tabletki vixpo kończę już 3 rząd i chciałabym przesunąć okres planowany mam na środę a chciałabym dostać kilka dni wcześniej to znaczy że mam pominąć 4 tabletki różowe jezeli chce dostac 4 dni wczesniej i przejść od razu do białych zebym dostała wczesniej miesiaczki ??
  • ramulka 2017.07.17 [10:31]
    ja też biorę tabletki Vixpo polecił mi je mój ginekolog po tym jak poskarżyłam się, że cierpię na zespołu napięcia przedmiesiączkowego, tabletki miały pomóc i rzeczywiście pomogły, nie denerwuje się tak przed nadchodzącym okresem, jestem spokojniejsza co zauważył i mój partner.
  • surimka 2017.08.24 [15:46]
    mi też ginekolog przepisał tabletki vixpo, bo ciężko przechodzę pms.
  • gość 2017.09.07 [20:11]
    Mam 2 op tab. Vixpo.Data ważności 09.2019. Mój adres: aga6111@onet.eu
  • gregoria 2017.09.13 [13:59]
    dobrze wiedzieć, że można sobie chociaż tabletkami Vixpo pomóc bo ja bardzo źle znoszę okres więc pójdę do ginekologa z myślą, żeby zacząć brać właśnie te tabletki skoro moga mi pomóc.
  • surimka 2017.09.15 [10:05]
    no ja też musze podpytać o te tabletki Vixpo bo też ciężko przechodzę przez okres, na obecnych tabletkach wcale nie jest lepiej, źle się czuję i podczas okresu bardzo cierpię.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...