Odpowiedz na ten temat

tabletki wczesnoporonne.

• onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:02]
    witam,
    wpadłem ze swoją dziewczyną i wzięła tabletke co trzeba wziąść w ciągu 72 h.. niestety nic nie pomogło i teraz wzięła tabeltki 2 wczesnoporonne i znowu nic.. za 2 h ma wziąść następne tabletki jakieś wczesnoporonne..
    co by było gdyby jednak urodziła dziecko ?! czy dziecko było by normalne ?! proszę o szybkie odpowiedzi, ponieważ mam 2 h smutas.gif

dfsfdssdf
  • byloby prawdopodobnie 2007.05.02 [18:04]
    rownie nienormalne, jak wy, bardziej sie nie dajezyk.gif
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:07]
    tsss jak miałeś / miałaś tak odp to lepiej w ogóle ;/// bo raczej czekam na zdanie osób, które miały podobną sytuacje i się na tym znają ;// a jest to dla mnie bardzo ważne ;//

dfsfdssdf
  • ojejku chłopie nie ma tabletek 2007.05.02 [18:08]
    wczesnooporonhych ! za duzo LPR i RM sie nasłuchałes !!
    jezeli panna jest w ciązy to zadna POstinory jej nie pomogą"
    poczytaj troche w necie o dzialaniu tabletek "po"
  • nie wiem czy wielu w podobnej 2007.05.02 [18:08]
    sytuacji znajdzieszpechowiec.gif T rzeba miec przeciez nie rowno pod sufitemjezyk.gif
  • Szkoda ze twoja 2007.05.02 [18:08]
    matka nie wziela tabletki wczesnoporonnej
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:12]
    k**wa widac jak pomagacie? najlepiej zjechać.. po to jest te forum ? wątpie ! te pierwsze tabletki wzieła tak jak trzeba.. w ciągu 72 h i nic nie dało.. jest to pierwszy miesiąć ciąży i wzieła tabetki i nie poroniła.. chciałem tylko wiedzieć czy te dziecko będzie normalne.. jeśli byśmy się teraz zdecydowali.. bo ma brać znowu te tabletki ;// nic na necie o tym konkretnie nie ma !

dfsfdssdf
  • TE dziecko nie bedzie normnaln 2007.05.02 [18:13]
    normalne, bo ma nienormalnych rodzicowpechowiec.gif
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:13]
    takie tabletki są.. tylko, że na czarnym rynku ;//
    tak samo jakbyś powiedziała, że nie ma aborcji ;///

dfsfdssdf
  • saba321 2007.05.02 [18:14]
    chłopie! do lekarza!!! ale już!!! wszystko ma wpływ na płód!!! zwłaszcza HORMONY!!! i CHEMIA!!!! kto wam to zalecił?
  • ojejku chłopie nie ma tabletek 2007.05.02 [18:15]
    ale jezeli jest w ciazy to Postinor i tym podobne NIE spowoduja spędzenia ciązy !!!!
    nie rozumiesz ? nie ma tabletek wczesnoporonnych !! to termin ukuty przez ignoranckich przeciwników aborcji, którzy nie maja nawet pojecia JAK dzialaja tabletki typu postinor !!!

Ale zawieraja maaaaseee hormonów, jezeli jest w ciazy i urodzi dziecko NIE POWINNA brac tak duzych dawek hormonów !!!
    jezeli ma zamiar usunąc to wpływ tych hormonów na dziecko i tak jest niewazny pechowiec.gif
    ale dla niej samej taka ilosc hormonów nie jest absolutnie zdrowa !
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:15]
    jesteśmy normalni.. tylko nie wiedzieliśmy co robić.. i jeśli nawet ktoś póxniej chce się dowiedzieć to ktoś pie**oli takie głupoty jak Wy.. szkoda słów i tyle..
    raczej pytałem się o to czy będzie normlanie się rozwijało itd

dfsfdssdf
  • esposito 2007.05.02 [18:16]
    Wlos sie na glowie jezy, kiedy pomysle, ze moglaby to nie byc marna prowokacja!!!!!

• okey 2007.05.02 [18:16]
    Na czarnym rynku to może być niebezpieczny zakup... zarówno dla dziewczyny jak i płodu. Proponuję poszukać lekarza i z jego przepisu kupić dostępne w aptekach środki poronne lub zdecydować się na zabieg.
  • ojejku chłopie nie ma tabletek 2007.05.02 [18:16]
    NIE MA tabletek wczesnoporonnych jezeli nie wierzysz i nie chcesz poczytac o tym z fachowej literatury to watpie zebys poszedl na studia medyczne czy chocby farmakologiczne i dowqiedzial sie o tym, prawda ? pechowiec.gif

• esposito 2007.05.02 [18:17]
    Ojejku....niestety sa tabletki wczesnoporonnepechowiec.gif Nie sa w Polsce legalne, ale sa/

• onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:17]
    jest u lekarza.. tylko to ja teraz próbuje ją namówić, żeby urodziła.. a ona się uparła, że po tych tabletkach już nie ma odwrotu bo dziecko nie będzie się normalnie rozwijało smutas.gif

dfsfdssdf
  • a niby 2007.05.02 [18:18]
    co miała poronic? skoro wzięła tabletkę w ciągu 72h to liczyłeś, że jej wypadnie moneta i stuknie o ziemię, żebyś wiedział, że to już? pechowiec.gif

poza tym, robiliscie chociaz test?
    i czemu nie pytasz lekarza tylko na forum? i to w dodatku na kafeterii zamiast poszukac jakiegos medycznego pechowiec.gif
  • anyżówka * 2007.05.02 [18:19]
    najpierw probuja usunac, a za chwile sie martwia, czy bedzie sie dobrze rozwijac, no co za ludzie pechowiec.gif dla niektorych powinien istniec nakaz sterylizacji pechowiec.gif
    z pozdrowieniami - Samozwańcza Królowa Szyderców Pimmpinella I
  • saba321 2007.05.02 [18:19]
    to słuchajcie lekarza, a co to bylo?
  • okey 2007.05.02 [18:19]
    Na takie pytanie najlepiej odpowie lekarz. Powodzenia
  • a niby 2007.05.02 [18:20]
    no to tym bardziej- nie prosciej isc do lekarza i rozwiac watpliwosci? jejku, ale wy dziwni jestescie
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:20]
    tak.. robiłą 2 testy i pojechałą do lekarza i siwerdzil ze jest w ciazy, ona jest w innym miescie, wiec jak mam pogadac z lekarzem? ona tam jest i juz wziela te tabletki i ma o 20 barc znowu bo mowi, żenie ma wyjscia bo i tak juz dziecko nie bedzie normlane smutas.gif a gdzie jest takie forum medyczne?

dfsfdssdf
  • ojejku chłopie nie ma tabletek 2007.05.02 [18:22]
    esposito podaj mi prosze nazwe takich tabletek bo pierwsze slysze
    u nas dostepny jest Postinor i tego typu a one zageszczaja sluz, który nie pozwala przedostac sie plemnikowi do srodka, wiec z poronnym dzialaniem ma sie to NIJAK !
    a jezeli panna wziela te tabletki skoro tutaj mieszka i musiala je wziaźć od lekarza wiec lekarz nie mial innej rady jak przepisac jej wlasnie Postinor wiec to nie jest tabletka wczesnoporonna.
    nie wiem tylko dlaczego bierze je znowu, poniewaz przepisuje sie je 2.

• co za zacofany pajac 2007.05.02 [18:22]
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:23]
    a kto powiedział, że to co robi lekarz jest legalne?!

dfsfdssdf
  • a niby 2007.05.02 [18:24]
    skoro byla u lekarza, to nie mogla zapytac? wystarczylo powiedziec, ze nie byliscie pewni i wziela jakies tabletki i czy to moze zle wplynac na rozwoj dziecka

gdzie jest forum medyczne? chlopcze jak sie dzieci robi, to wiesz choc jest to skomplikowany proces biologiczny, a nie wiesz co to google?

i w ogole- w miescie gdzie jestes ty, lekarza nie ma??? nie kombinuj pechowiec.gif
  • ja pierdziele...ale jaja 2007.05.02 [18:24]
    teraz probujesz ja namowic?? do porodu?? a wczesniej kto ja namawial do usuniecia...?? dziecko nie bedzie normalne ..bedzie mialo napewno jakas wade albo zespol downa albo bedzie nosic martwy plod albo umrze dziecko po porodzie...wiec lepiej zrob jej skrobanke odrazu bo jak uslyszy bicie serca dziecka juz ja tydzien to bedzie gorzej...szkoda mi takich ludzi jak wy...zabijac dziecko okaleczac bez wiedzy na cale zycie...ech...........
  • esposito 2007.05.02 [18:26]
    Ojejku...nie znam nazwy tych tabletek, ale jezeli kobieta \"w potrzebie\" uda sie do odpowiedniego gabinetu gin. napewno takie dostanie.

• onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:27]
    tak.. teraz jeszcze raz będzie brała te tabletki i jak znowu nie poroni to skrobanka;/// a to jest najgorsze co może być ;//
    bo to jest małe miasto !!!!! więc pojechała gdzie indziej !!!

dfsfdssdf
  • to prosze sie dowiedz 2007.05.02 [18:29]
    a potem podawaj sprawdzone informacje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...