Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yennefer22

tabletki wywolujace ochote na seks????

Polecane posty

Gość yennefer22

Hej dziewczyny.Zakladam ten topik poniewaz jak zapewne wiele z Was ja rowniez ma bardzo male libido a wrecz zerowe.Spowodowane to jest braniem tabletek anty, wczesniej z moim partnerem mielismy super seks a teraz nie ma go wogole....tabsy bralam prawie 3 lata a w tym miesiacu odstawilam calkowicie...ale do rzeczy....czytalam ostatnio o tabletkach dla kobiet ktore powoduja ze ma sie ochote na seks.Nazywaja sie Femi-X sa to tabletki ziolowe dosc drogie i od niedawna dostepne w naszych aptekach.Powiedzialam kiedys mojemu facetowi ze moglabym cos takiego brac to sie na mnie wydarl ze znow bede sie faszerowac jakims swinstwem...ale ja juz nie moge patrzec jak on sie meczy i tak mysle czy po cichu nie sprobowac zacza brac takich tabletek...i tu pytanie do Was:czy ktoras kiedykolwiek brala cos takiego? i co wogole o tym myslicie....czekam na Wasze opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennfer22
hmmmmm...chyba nie wypalil ten topik a chcialam sie czegos dowiedziec w razie czego odswiezam moze znajdzie sie ktos, kto wie cos na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia1
też chciałabym takie dostać. Czytałam w neesweeku że maja sie pojawić w aptekach dopiero w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microgynon super
ja tam nie wiesze w Wiagre dla kobiet. To wielka sciama ..........rozmawialąm z dystrybutorem tych ze tabletek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcha
ej to jest dziwne...wszystkie piszecie, że wam od tabletek spadło libido, a mnie wręcz przeciwnie.....nie poznaję siebię. Biorę Yasmin, ale dopiero drugir opakowanie i mój facet jest zaskoczony, ja także jestem zdziwiona swoim zachowaniem, bo z natury jestem niesmiała, a teraz w łóżku to hohoho. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
wiesz marcha zalezy od organizmu, moze po prostu Tobie super podpasowaly te tabletki.Moze jak ja bym caly czas co troche zmieniala sobie tabletki to tez w koncu natrafilabym na takie co dzialalyby bez zarzutu.Zazdroszcze Ci troche:)te tabletki juz sa dostepne w naszych aptekach niestety sa bardzo drogie.Ja jakbym miala kase to chybabym sprobowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitata
hej ja tez mysle o tych tabletkach zalozylam swoj topik o femi macho bo tylko o nich slyszalam ale nikt nie chce sie wypowiedziec:/ moze wy juz bralyscie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka1231
Powiem Wam, że jak wezmę tabletkę long men to pała tak sterczy, że od razu się chce. Kupuje je na www.wzaufaniu.pl i seks później jest kozacki! Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
W przypadku spadku libido przy tabletkach anty należy:1.wypróbować preparaty bez recepty, takie jak Harmonella czy Asequrella i stymulujące, np.żele intymne; 2.Poprosić lekarza o zmianę środka anty; 3.Zmienić metodę antykoncepcji na niehormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×